Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Royal Flush Gottlieb Nie dziala cos strzela w srodku
#31
Dobra wiec tak teraz znowu grzebalem i zauwazylem, ze licznik sie nie cofa nabilem mu manualnie jakims stycznikiem 30 i 1 credit i nic sie nie dzieje ani nie restartuje ani nie ma zadnej reakcji.
Po przekreceniu recznie silnika chwile sie kreci staje do tego tilt sie nie swieci stycznik tilt jest zamkniety a gdy wybije reset relay znowu sie pokreci ale nic nie zeruje i nie eraguje na start.
Do czego sluzy ten niby wlacznik pod flipperem poniewaz jak go wciskam nic sie nie dzieje
Zauwazylem jeszcze, ze gdy gdy zalanczam last ball relay wywala bezpiecznik.
Odpowiedz
#32
To jest jest chyba przyczna Bo jak wywali bezpiecznik to Sie zrestartuje to pokazuje odrazu 1 pierwszego gracza I game over.
Moze Ktos strzelic fotke jak wyglada ten stcznik w pozycji otwartej I zamknietej?
Odpowiedz
#33
Jak sie przypatrzysz ze zrozumieniem to szybko wyknimisz ktore stycznikj maja byc otwarte a ktore zamkniete. Wynika to z ich budowy
Mezik
Odpowiedz
#34
W tym problem Bo jak patrze Na nie to wlanie tak ma to wygladac i moim zdaniem wszystko jest Na swoim miejscu tylko dlaczego pali bezpecznik wszedzie juz przepatrzylem i zwarcia raczej po kablach nigdzie nie widze. Reset tez Sam zlozylem i on funkcjonuje.
Odpowiedz
#35
Nie jestem jakimś grammar nazi, ale ze znakami interpunkcyjnymi łatwiej się czyta tekst Wink
Co do meritum to nie pomogę, bo się nie znam zupełnie - ja bym tam szukał magika który przyjmie to na warsztat albo inensywnie postudiował budowe flipperów EM. W internecie jest trochę zasobów po angielsku.
Odpowiedz
#36
Mam wrazenie, ze niektorzy pisza aby zdobyc tylko posty Bo zadna pomoca piszac teksty poczytaj po angielsku Albo pisz kropki, przeciki itd.
Odpowiedz
#37
Theadam ma rację. M/in dlatego podałem Ci nr tel.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#38
zgadza sie. Pisanie postow o tym ze ktos pisze tylko posty wyglada jak pisanie zeby nabijac sobie posty Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#39
Dziekuje Za pomoc inaczej
Pozdrawiam polonistow
Odpowiedz
#40
A który wywala bezpiecznik,6v czy 25 v ? Jeśli 6V to przyczyną może byc uszkodzone gniazdo żarówki a LAST BALL RELAY to szukaj w gniazdach wyświetlanych końcówek na licznikach.25V to zasilanie przekaźników,silnika,Występuje jeszcze w RF jesli dobrze pamiętam 110V tym napęciem są zasilane te duże cewki pod playfildem,tam są również 3 bezpieczniki od tych cewek.Jesli ktoś już wcześniej lutował kable przy stykach to przypatrz się czy pomiędzy stykami nie leży jakaś niepożądana klucha cyny.
Pinball EM
Odpowiedz
#41
Wywala ten 25V i te 3 pod playfildem faktycznie sa ale one sa nienaruszone. Podpowiedz gdzie dokladnie szukac tej kluchy bo niby tak przepatrzylem ale nic nie widze.
Znalazlem tez dwa kabelki oderwane od licznikow i polutowalem je moze to bylo problemem.
Odpowiedz
#42
Kaczor, nie daj się złamać! Za ch..ja nie stosuj interpunkcji, bo jeszcze ktoś pomysli, żeś leszcz... A'propos, przeczytałeś kiedyś jakąś książkę bez kropek i przecinków? Smutek...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#43
Zapewne te kabelki przylutowałes do styków,tak?Jeśli tak to byc może one powodowały zwarcie i dlatego wywalało ten bezpiecznik.W fliperach EM Wiliamsa i Bally jest tak że kable na stykach przekaźników mają pozakładane dodatkowo koszulki by nie doprowadzało do zwarc a w Gottlibach tego chyba nie stosowano.Jak się mylę to mnie poprawcie.Ta klucha może się znajdowac między kablami przylutowanymi do styków na przekaźnikach lub na samych wiązkach kabli ale to czysto teoretyczne stwierdzenie ale tyle się dzieje w Twojej maszynce że nie w sposób jednoznacznie stwierdzic co jest tego przed zawału przyczyną ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#44
tojajuznicniepisze
Mezik
Odpowiedz
#45
kaczor100020 napisał(a):Dziekuje Za pomoc inaczej
Pozdrawiam polonistow
Takimi komentarzami tylko zniechęcisz do siebie część ludzi - a wtedy będzie mniej chętnych do pomocy.
Adam grzecznie zwrócił Ci uwagę, iż tekst napisany prawidłowo (z interpunkcją) czyta się łatwiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości