Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Royal Flush Gottlieb Nie dziala cos strzela w srodku
#1
Witam
Ostatnio nabylem wyzej wymieniony flipper i tu zaczol sie problem poniewaz po wlaczeniu go cos tylko strzela w srodku i sie kreci a na plycie mryga pare zarowek. Co to moze byc czy ktos mi moze wytlumaczyc co i jak
Flipper mial chodzic a przyjechal w takim oto stanie
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jakies porady
Odpowiedz
#2
kaczor100020 napisał(a):Witam
Ostatnio nabylem wyzej wymieniony flipper i tu zaczol sie problem poniewaz po wlaczeniu go cos tylko strzela w srodku i sie kreci a na plycie mryga pare zarowek. Co to moze byc czy ktos mi moze wytlumaczyc co i jak
Flipper mial chodzic a przyjechal w takim oto stanie
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jakies porady

Witaj na forum.



Co mogę tobie podpowiedzieć-sprawdż ,czy kręci silnik to ten po lewej i czy resetuje liczniki.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#3
Witam
Tak ten sie kreci liczniki sa wyzerowane a ten na koncu po prawej od wrzutu pieniedzy strzela jak to sie nazywa fachowo to nie wiem sorry
Odpowiedz
#4
Czy to któryś z grupy styczników. Sprubój przeczyścić zestyki może to pomoże.
Odpowiedz
#5
czyscilem juz nawet ten silnik wyczyscilem a raczej te styki ktore tam sa nie mam juz pojecia o co leci jak niby chodzilo to czemu teraz nic sie nie dzieje. Dodam ze nie ma zadnej reakcji po wrzucie monety i nie dzialaja zadne przyciski
Odpowiedz
#6
No to kolego wdepnąłeś w G.....Każde czyszczenie styków to nie wszystko tym bardziej na SCORE MOTOR,musi byc zachowana odległośc między blaszkami.Przyjrzyj się dokładnie stykom na wsztstkich przekaźnikach bo byc może któryś wylatał i nie zamyka/otwiera obwodu.
Pinball EM
Odpowiedz
#7
Popatrze jutro w dziennym swietle ale dlaczego mowisz, ze wdepnelem w bagno przeciez nic tym czyszczeniem raczej nie popsulem
Odpowiedz
#8
kaczor100020 napisał(a):Witam
Ostatnio nabylem wyzej wymieniony flipper i tu zaczol sie problem poniewaz po wlaczeniu go cos tylko strzela w srodku i sie kreci a na plycie mryga pare zarowek. Co to moze byc czy ktos mi moze wytlumaczyc co i jak
Flipper mial chodzic a przyjechal w takim oto stanie

A od kogo nabyłeś jeśli to nie tajemnica ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#9
To zadna tajemnica kupilem na niemieckim ebay od prywatnej osoby z okolic Dortmundu
Odpowiedz
#10
Chodzi mi oto ze jezeli nie znajdziesz osoby która orientuje sie w EM to sam sobie możesz nie poradzic.A niektóre styki na SCORE MOTOR są względem siebie zależne więc uważaj na nie jak będziesz przy nich majsterkował.Jeśli chodzi o przyczyne awarii Twego RF to może ich byc kilka nawet może to byc naprawdę jakaś błahostka.Sprawdziłeś te przekaźniki?Sprężynki na nich są odpowiednio pozahaczane?Sprawdź jeszcze styki na drzwiczkach i okablowanie aż do wtyczki.PS.A ile dałeś oiro za RF ? ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#11
Ile dalem to moze simieszne ale udalo mi sie wygrac licytacje za troche ponad 100 Euro.
Wiec tak dzisiaj troche jeszcze pogrzebalem i poczyscilem te styki i owszem niektore nie byly nawet na swoim miejscu czyli wszystko poprzesowane itd.
Po tym zabiegu wlaczylo sie wszystko silniczek zaczol pracowac cos poprzeskakiwalo no i wszystko umilklo i myslalem ze jest ok wiec zamknelem go i ponownie wlaczylem cos brzeczalo ale juz nic nie strzelalo i wszystkie lampki sie palily.
Wrzucilem monete ale nie przynioslo to zadnego skutku wiec otworzylem na wlaczonym ten dzwiek umilkl a po chwili wywalilo bezpiecznik pod opisem 25 Volt i10A.
Aha zapomnialem dodac napis TILT byl rowniez podswietlony
Odpowiedz
#12
Mam podobny objaw, Surf Champ mi nie startuje, świeci się tilt
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#13
ile za tego niedzialajacego surf champa chcesz Big Grin
o ile dobrze pamietam mowiles mi kiedys jak o surfchampie gadalismy ze neisprawdzales czy sprawny bo przeciez EM musza byc sprawne Big Grin a ja w swojej glupocie dopytuje zawsze czy sprawny i testowany.
Mezik
Odpowiedz
#14
Jak będzie sprawny dowiesz się pierwszy 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#15
Eeee na sprawnego to mnie nie stac
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości