Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Krakowie
#61
A ok no to tak:
Z racji ze napoje wliczone w cene betu to mozna sie skupic na jedzeniu
A jedzenie to na przyklad:
http://www.szalonysmok.pl/ najwieksza pizza starcza na 2 osoby
Jest tez chinczyk z cenami do 20 zl
Dookola zabka, malpka, lewiatan, carefure

Mnie by pewnie 50 zl wystarczylo. Za 100 bedzie naprawde na bogato!
Mezik
#62
A w Zabce obok pyszne hot-dogi (parowka, kabanos lub chili) po 3 zeta Wink
Warto tez wspomniec ze w Chmielu jest sala dla palacych
#63
Jest jeszcze mikrofalówka wiec jak ktos ze sloikiem swoim przyjedzie to mozemy odgrzac
Big Grin
Mezik
#64
mezik napisał(a):Jest jeszcze mikrofalówka wiec jak ktos ze sloikiem swoim przyjedzie to mozemy odgrzac
Big Grin

nie ma jak własny sloik na ciepło :-P !
#65
Z pracą nie pasuje jak cholera ale postaram się wpaść na te piwko do czwartej.
#66
No to się okazuje, że wpadnę do Was Smile

Do zobaczyska!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#67
No to super! Smile

[ Dodano: 2014-02-20, 11:52 ]
Dolaczyla na turniej maszyna Getaway

[ Dodano: 2014-02-21, 15:44 ]
WIELKA PROŚBA
ktokolwiek sie wybiera i ma taka czesc
http://www.pinballcenter.eu/catalog/micr...ge=english
bardzo o nia prosze. oczywiscie moze byc uzywana.
Mezik
#68
Squall napisał(a):No to się okazuje, że wpadnę do Was Smile

Do zobaczyska!

fajnie, szykuje się niezła ekipa !
#69
No to ja pierwszy podsumuję. Turniej super! Bawiłem się świetnie. Maszyny sprawne, lokal idealny, atmosfera fantastyczna. W zasadzie poza jednym małym niedopatrzeniem z tiltami w maszynach, które i tak nie miało wpływu na całokształt, impreza przygotowana PERFEKCYJNIE!!! Gratulacje Mezik!!! Tym bardziej że to była pierwsza impreza organizowana przez Ciebie. Wielkie dzięki dla organizatorów za fajną zabawę i dla wszystkich uczestników za super atmosferę. Podziękowania również dla prezesa, który dopomógł w organizacji pierwszego turnieju w najpiękniejszym mieście na świecie Smile
Kupię Split Second by Stern.
#70
XXX
#71
Cześć i czołem!
Chwała zwycięzcom i organizatorowi-gospodarzowi (naszemu drogiemu Goferowi czy też Gopherowi, który wreszcie wczoraj z moją pomocą wyszedł z szafy czy też raczej norki! :mrgreen: ) oraz UKRAINIE! Dzięki też dla Jara za pomoc w systemie i chłopakom paru (Mario, Kuba, Daniel, Gofer) za produkowanie się dla mediów.

Było super, emocje mega (niżej słów parę o tem; 28 uczestników) i walka do końca! Myślę że już Maciek myśli o następnym turnamencie. Ja oczywiście pomogę, może będą tym razem jakieś mało znane maszyny też.

Dzięki Wojtku za podziękowania (m.in. artykuł był, będzie drugi, 2 x radio - co będę miał to wrzucę).

Wygrali najlepsi (więc bez niespodzianek), goście: Daniel Nowak (I) i Konrad Masłowski (II), a kolejni to reprezentanty grodu Kraka: Stefan i w/w Wojtek. Finał po 2 skończył się.

Mi się udało być V (z czegom bardzo RAD! Wink, po emocjonującej dogrywce z Wojtkiem i Sebastianem na trzech maszynach, a później z samym Sebą o V na kotach.

Następne turnieje: 9.03 HulaKula, 15.03 (chyba) Bytom i już czekamy jak datę ogłosi Mario. Panie i Panowie DO ZO ! :!: ! ;-)


PS. wczoraj zmieniłem nieco zdanie o Data Eastach, tzn. Leathala (Zabójcza) lubię, resztę nie bardzo, ALE Royle Rumble się okazał naprawdę spoko (inna rzecz, że mi na nim dobrze idzie Wink, a i Rocky (Łoś) całkiem całkiem.
#72
"Mini hitler. Szkoda" nie bardzo rozumiem o co chodzi Undecided
Mezik
#73
mezik napisał(a):"Mini hitler. Szkoda" nie bardzo rozumiem o co chodzi Undecided

a ja chyba wiem - to ja i/lub Ty = szlaban na bar Wink

ARM - jesteś świetnym graczem z szansami na najwyższe laury nawet w świecie! niestety jesteś też dobry w innej konkurencji, a łączenie jej z flipperami daje u Ciebie szczególnie kiepski rezultat...

pozdrawia
Führer PSF-u, który jeszcze trochę w Arma wierzy...
#74
Zdecydowanie w graniu na flipperach wszyscy reprezentuja duze umiejetnosci. Jesli chodzi o umiejetnosci picia to co poniektorzy powinni jeszcze troszke pocwiczyc ;-)
Niesty pub jest miejscem publicznym i niektore zachowania wycelowane w klientow niestety musza sie wiazac z pewnymi konsekwencjami. Sory takiklimat mamy.
Mezik
#75
Kiedy następny tournament w Krakowie???


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości