Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Krakowie
#1
Witam i zapraszam serdecznie na I turniej w Krakowie!
Proponowana data :
22 luty lub 29 marzec
Miejsce to Chmiel beer pub na ul Stradomskiej 15 (200 m od wawelu) Krakow.
mazyny na jakich zagramy:

Demolition man
Rocky and Bullwinkle and Friends
Creature from the Black Lagoon
Cyclone
Jokerz
Bad cats
Riverboat gambler
+moze jeszcze jakies maszyny sie pojawia dodatkowo

godzina rozpoczecia do ustalenia
cena 50 zl
w cenie do oporu napoje (soki cola i inne takie) herbata, kawa, lana piwo Perla(tylko dla pelnoletnich)
Mezik
#2
będę żeby nawet złe języki napisały że to: jakaś nora, pleśń, ćmy i nietoperze wampiry, piwo bez gazu, a w ogóle to nie piwo tylko kompot z perzu, zimno, herbata z prądem (dosłownie), ciemno, kawa nie wiadomo gdzie robiona, robaki, barman szyje i kroi, kible zatkane, szczury harcują, właściciel parchaty, ma liszaje i śmierdzi, a bredzi jakby się najadł szaleju i/lub blekotu, bo i oczy ma jakieś takie świrowate, włos zmierzwion, zaś oddech parszywy
i takie tam zwyczajowa bezinteresowna polska życzliwość :!:

to oczywiście żart (poza tym że będę) - miejsce super, maszyny takoż. pomogę Maćkowi jak mogę. i nawet pół piwa nie wypiję :-P (tylko wiesz, moja pomoc może być jak pocałunek śmierci he he)
#3
Na pewno będzie jakaś ekipa przejazdem przez Kielce, się chętnie dołącze.
#4
Wyglada na to ze 22 luty jedziemy z kulkami. Pub jest otwarty od 16 ALE
wypowuedzcie sie o ktorej godzinie chcielibyscie wystartowac. Bedzie potrzeba otworzyc o 9 rano... Otworze Smile najwazniejsze zeby zabawa byla dobra
Mezik
#5
mezik napisał(a):Wyglada na to ze 22 luty jedziemy z kulkami. Pub jest otwarty od 16 ALE
wypowuedzcie sie o ktorej godzinie chcielibyscie wystartowac. Bedzie potrzeba otworzyc o 9 rano... Otworze Smile najwazniejsze zeby zabawa byla dobra

przyjechałbym chętnie ale II połowa lutego u mnie kompletnie odpada. miłej zabawy.
#6
Na razie mam wcześniej zaplanowany wyjazd na turniej do Szwecji. Ale jeśli to nie wypali, to zamelduję się u Ciebie 22.02 nawet o 8:00 rano. 29.03 niestety nie mogę.
#7
Pojawię się na 100%, może nawet z familią :-)
#8
Super. Im wiecej tym weselej. Ciagle zastanawiam sie nad godzina rozppczecia. Oczywiscie mozemy zaczas duzo wczesniej zeby sie ppbawic/rozegrac na free playach. A dodam ze jest w okolivy fajna pizzeria gdzie za 23 zl mozna zamowic capricoose (szynka pieczarki) ktora starcza spokojnie na 2 osoby i jest na prawde smaczna. Oczywiscie inne tez zamowic mozna. Jesli ktos ma ochote przywiezc swoja maszgne na turniej to smialo :mrgreen:
Mezik
#9
mezik napisał(a):Super. Im wiecej tym weselej. Ciagle zastanawiam sie nad godzina rozppczecia.

Decyzję podejmujesz TY, ale sądzę, że start najpóźniej 12, lepiej 11:00. Niech się jednak przyjezdni wypowiedzą.
#10
W takim razie drzwi otwarte beda od 9 rano. A start 11 (no chyba ze wszyscy beda juz o 10 i bardzo beda chcieli zaczac wczesniej.
Mezik
#11
Mezik, podaj lepiej jakieś namiary dla fajną kwaterę w okolicach.
#12
Prezes napisał(a):
mezik napisał(a):Super. Im wiecej tym weselej. Ciagle zastanawiam sie nad godzina rozppczecia.

Decyzję podejmujesz TY, ale sądzę, że start najpóźniej 12, lepiej 11:00. Niech się jednak przyjezdni wypowiedzą.

Do IFPY zgłoście... Bo za chwilę termin przepadnie.
#13
Będę prawie na pewno.
Co do godziny do pociąg z Warszawy przyjeżdża na Kraków Główny o 11.15 czyli 12-ta byłaby w sam raz Smile
#14
Wlasnie mialem pisac ze dostoshje sie do przyjazdow pociagow Smile zatem 12 start!
Mezik
#15
Fajna kwatere czy tania Smile jest kilka hosteli (podobno nawet za 20 zl za
Lozko za nic poza sezonem) napisz ile osob i przedzial cenowy (ile pokoi) a ja zapytam w okolicy
Mezik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości