Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hula Kula
#15
Cytat:namore
Może miałem pecha, może zły dzień ale moje odczucie jest takie że miejsce to jest wyjątkowo nieprzyjazne klientowi: najpierw zostałem wyproszony ze strefy gier bo miałem na sobie kurtkę (szatnia płatna obowiązkowa), potem okazało się że automat sprzedający żetony nie działa. Skierowano mnie do drugiego po drugiej stronie hali który… też nie działał. 

Komu przeszkadza moja kurtka (co najwyżej mnie), co im przeszkadzają gry, flippery działające na monety? Wszystkie flippery przyjmują jedynie żetony (4szt.).
Gdy już udało mi się uzyskać żetony i zagrać: część maszyn totalnie wyciszona, w niektórych dźwięk bardzo cicho ustawiony. Stan STAR TREK poniżej krytyki – m.in. prawa łapka zupełnie bez mocy.

Myślę że dużo ludzi miało tam pecha jeżeli chodzi o podejście do klienta w tym miejscu. Wystarczy poczytać komentarze o Hula Kula. Niedaleko pracuje, ale nie zaszedłem tam jeszcze na flippery. Maszyny nówki Sterna, to super, ale o stan też by mogli zadbać, cena nie jest mała. Ale co tam, klient wymieni na te żetony, ktoś tam zawsze wrzuci   Tongue

Jeszcze jedna sprawa. W połowie przyszłego roku Hula Kula i parę innych firm OUT. Inwestor wykupił 13 hektarów i chce budować, będzie przeprowadzka. Źródło poniżej. 

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,...elkie.html
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości