Forum Flipperowe
[Warszawa] Hula Kula - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Miejsca i Spotkania (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Dział: Lokalizator Flipperów (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=96)
+---- Dział: Mazowieckie (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=52)
+---- Wątek: [Warszawa] Hula Kula (/showthread.php?tid=1862)

Strony: 1 2


[Warszawa] Hula Kula - NEX - 04/11/2016

Hula Kula
Warszawa, ul. Jagiellońska 82b

Guardians of the Galaxy
Star Wars (Stern)
Aerosmith
Star Trek (Stern)
Metallica
AC/DC


Cennik:
Star Trek, Metallica, AC/DC
1 gra 5 bil - 5 PLN! (tu mamy bonus czyli za 2x5 PLN - 3 kredyty, za 3x5PLN - 5 kredytów).
Star Wars, Aerosmith i Guardians of the Galaxy
1 gra 5 bil - 4 żetony (nie ma żadnych bonusów za wrzucenie większej ilości żetonów jak w przypadku maszyn z DMD).
Ceny żetonów:
2 zł – 1 żeton
5 zł – 3 żetony
10 zł – 7 żetonów
20 zł – 16 żetonów
50 zł – 45 żetonów
100 zł – 96 żetonów
200 zł – 200 żetonów

Dodane: 3 listopada 2016 przez NEX

[Obrazek: hk.jpg]



- NEX - 11/11/2016

Star Trek w takim sobie stanie.
Sam wybija bilę (nie można sobie na początku wybrać misji), sam wystrzeliwuje torpedy.
TILT ustawiony tak że połowa multiballi kończy się przed czasem. Boczne kołki przy out line w pozycji super hard, brak extrabill za punkty, brak końcówek.


- RAA - 19/12/2016

Konrad nie jest tak tragicznie. Daje EB za Warp. A jak się wrzuci 15 pln to masz 5 gier czyli po 3 zeta za grę. Trzeba grać hurtowo Smile. Na pozostałych maszynach opcja hurtowa też działa.

AC/DC miał premię za 13,5 mln ale chyba za dużo robiło premię więc przestawił na 29 mln. Ale i tak można nastukać Smile


- RAA - 26/02/2017

Nie działają AC/DC i Metallica. AC/DC zatkane wrzutki. W Metallice padła zupełnie lewa łapka. Działa jeszcze StarTrek ale górny fliper jest słaby i trudno wrzucić na pętle Potrzebny serwis bo słabo to wygląda.


- RAA - 03/03/2017

W HulaKula wszystkie trzy maszynki na chodzie.


- NEX - 14/10/2017

Star Trek w mocno kiepskim stanie.
Górna łapka jest tak słabą ze nie tylko nie wchodzi na rampę ale trudno nawet locki zapalić. Do tego poprzepalane lampki i krzywy jak cholera


- NEX - 15/03/2019

3 maszyny nadal stoją. Metallica w dobrym stanie (choć playfield dosyć brudny), reszty nie sprawdzałem.

1 gra - 5 bill
1 gra - 5 PLN
3 gry - 10 PLN
5 gier - 15 PLN


- NEX - 25/03/2019

Najnowsze info od Alexa Smile W hulakuli jest już 6 maszyn :mrgreen:

Pojawiły sie 3 nowe:

Guardians of the Galaxy
Star Wars
Aerosmith


UWAGA: nowe maszyny stoją w innym miejscu!


- RAA - 25/03/2019

Potwierdzam zestaw maszyn: Guardians, StarWars i Aerosmit
Ustawione w drugiej strefie gier na końcu torów kręglarskich (Przy wejściu starsze AC/DC, StarTrek, Metallica)
Maszyny bardzo płasko ustawione.
StarWars tylko 3 bile, za 5 pln daje kredyt z kawałkie. Dziwnie skonfigurowany bo np. nie zalicza przelotek w inline.
Areosmit i Guardians po 5 bil, za 5 też daje kredyt z kawałkiem.


- NEX - 27/03/2019

Cennik faktycznie dziwny... trzy rożne wersje zależnie od maszyny.

Star Wars
1 gra 3 bile - 5 PLN! (nie ma żadnych bonusów za wrzucenie na przykład dwóch piątek jak w przypadku maszyn z DMD).

Aerosmith i Guardians of the Galaxy
1 gra 5 bil - 5 PLN! (nie ma żadnych bonusów za wrzucenie na przykład dwóch piątek jak w przypadku maszyn z DMD).

Star Trek, Metallica, AC/DC
1 gra 5 bil - 5 PLN! (ale tu mamy bonus czyli za 2x5 PLN - 3 kredyty, za 3x5PLN - 5 kredytów).


Re: [Warszawa] Hula Kula - NEX - 13/01/2020

Cino post_id=35430 time=1578936698 user_id=1692 napisał(a):Ja już zbieram zestaw 3x5zł na wizytę w Hula Kula" Star Trek, Metallica, AC/DC
Odpowiem w tym wątku aby nie spamować tematu służącego do zgłaszania nowych lokalizacji.

Akurat na te trzy nie nastawiaj się Smile Są tam od dawna i są w dosyć kiepskim stanie - na ST od miesięcy nie działa górna łapka.

W dobrym stanie są GOTG, Star Wars i Aerosmith.

Co do cen to ostatnio pozmieniali - wprowadzili żetony - 4 żetony 5 bill. Cena żetonów zależna od ilości zakupu - chyba (dawno nie byłem wiec nie pamiętam na 100%) kupując po jednym gra wychodzi aż 8 PLN, jeśli kupisz 16 szt za 20 PLN to gra wychodzi (chyba) - 5 PLN (5 bil)


Re: [Warszawa] Hula Kula - Cino - 13/01/2020

Odnośnie cen za żetony w Hula Kula, coś takiego znalazłem na ich stronie. Mam nadzieję że aktualne ( do zweryfikowania )

"W tym momencie większość gier jest dostępnych na żetony, które można wykupić w automatach zlokalizowanych przy recepcji głównej oraz placu zabaw.

Cennik żetonów:

2 zł – 1 żeton
5 zł – 3 żetony
10 zł – 7 żetonów
20 zł – 16 żetonów
50 zł – 45 żetonów
100 zł – 96 żetonów
200 zł – 200 żetonów
Uwaga: żetony nie podlegają zwrotowi"


Re: [Warszawa] Hula Kula - NEX - 14/01/2020

O dzięki za info - uzupełnię to pierwszym poście. Do sprawdzenia tylko czy Star Trek, Metallica i ACDC też są na żetony czy nadal na monety (z drogiej strony to mało istotne gdyż na tych maszynach i tak się nie da grać) Wink


RE: [Warszawa] Hula Kula - namore - 22/02/2020

Może miałem pecha, może zły dzień ale moje odczucie jest takie że miejsce to jest wyjątkowo nieprzyjazne klientowi: najpierw zostałem wyproszony ze strefy gier bo miałem na sobie kurtkę (szatnia płatna obowiązkowa), potem okazało się że automat sprzedający żetony nie działa. Skierowano mnie do drugiego po drugiej stronie hali który… też nie działał.
Komu przeszkadza moja kurtka (co najwyżej mnie), co im przeszkadzają gry, flippery działające na monety? Wszystkie flippery przyjmują jedynie żetony (4szt.).
Gdy już udało mi się uzyskać żetony i zagrać: część maszyn totalnie wyciszona, w niektórych dźwięk bardzo cicho ustawiony. Stan STAR TREK poniżej krytyki – m.in. prawa łapka zupełnie bez mocy.

Trochę pozytywów: to jedyne miejsce w Warszawie gdzie jest aż tyle tytułów wyprodukowanych po 2000r. Oprócz wspomnianego STAR TREKA na pozostałych maszynach grało mi się nawet przyjemnie. Tablice rekordów na większości maszyn zdominowane przez jednego z forumowiczów, trudno było coś ugrać ?
Krótka relacja zdjęciowa:
[Obrazek: 7fa9e6cc8d4858ccmed.jpg]
Te maszyny stoją tuż przy wejściu do HulaKula

[Obrazek: 7f874163466c68cdmed.jpg]
A te po drugiej stronie hali

[Obrazek: b0ce08fc36422d32med.jpg]
Dominator...


RE: [Warszawa] Hula Kula - Cino - 22/02/2020

Cytat:namore
Może miałem pecha, może zły dzień ale moje odczucie jest takie że miejsce to jest wyjątkowo nieprzyjazne klientowi: najpierw zostałem wyproszony ze strefy gier bo miałem na sobie kurtkę (szatnia płatna obowiązkowa), potem okazało się że automat sprzedający żetony nie działa. Skierowano mnie do drugiego po drugiej stronie hali który… też nie działał. 

Komu przeszkadza moja kurtka (co najwyżej mnie), co im przeszkadzają gry, flippery działające na monety? Wszystkie flippery przyjmują jedynie żetony (4szt.).
Gdy już udało mi się uzyskać żetony i zagrać: część maszyn totalnie wyciszona, w niektórych dźwięk bardzo cicho ustawiony. Stan STAR TREK poniżej krytyki – m.in. prawa łapka zupełnie bez mocy.

Myślę że dużo ludzi miało tam pecha jeżeli chodzi o podejście do klienta w tym miejscu. Wystarczy poczytać komentarze o Hula Kula. Niedaleko pracuje, ale nie zaszedłem tam jeszcze na flippery. Maszyny nówki Sterna, to super, ale o stan też by mogli zadbać, cena nie jest mała. Ale co tam, klient wymieni na te żetony, ktoś tam zawsze wrzuci   Tongue

Jeszcze jedna sprawa. W połowie przyszłego roku Hula Kula i parę innych firm OUT. Inwestor wykupił 13 hektarów i chce budować, będzie przeprowadzka. Źródło poniżej. 

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25507104,13-hektarow-na-zeraniu-sprzedane-inwestor-chce-budowac-wielkie.html