Forum Flipperowe
Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Turnieje i imprezy flipperowe (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+--- Dział: Archiwum Turniejowe (Sezony 2011 - 2022) (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Dział: Sezon 2019 (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=117)
+----- Dział: Turnieje - dyskusja ogólna (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=91)
+----- Wątek: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji (/showthread.php?tid=2655)

Strony: 1 2


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - adas_2008 - 19/11/2019

Ceny u Artura wliczają konsumpcję, jakieś tam wory na śmieci i ogólny syf który zostawiamy mu na głowie Smile


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - JAM - 20/11/2019

NEX post_id=35166 time=1574117451 user_id=153 napisał(a):Przyj........
ktoś Ci się w*ebał na konto?


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - NEX - 20/11/2019

adas_2008 post_id=35167 time=1574155825 user_id=1344 napisał(a):Ceny u Artura wliczają konsumpcję, jakieś tam wory na śmieci i ogólny syf który zostawiamy mu na głowie Smile
Spoko, wszystko to wiem i rozumiem. Zawsze mówiłem, że organizator ustala sobie taką stawkę jaką chce i jest to jego prywatną sprawą (najwyżej jak będzie za drogo to ludzie nie przyjadą). Nie raz zresztą popierałem organizatorów turniejów w tym temacie (choćby kiedyś w przypadku Dźwirzyna, czy w tym roku w temacie Bytomia). Pewnie i tym razem nie zacząłbym tematu gdyby nie info, że ceny zostały utrzymane w poziomie roku 2019 gdy w przypadku Marynina faktycznie rosną i to sporo. Czarek dopytywał dwa razy. W końcu i ja zaczepiłem ten temat gdyż uważam że taka informacja wprowadza ludzi w błąd i IMO wypada to wyjaśnić.

Do tej pory nie komentowałem też opłat za turniej w Zagrywkach (nawet zapisałem się na ten turniej) choć akurat to warto było by skomentować. Nie widziałem w opisie tego wydarzenia ani słowa o jakimś side czy free playu. Jeśli takowych informacji nie ma to chyba można założyć że side i free playa nie będzie a jeśli tak to 16 z 32 osób za 100 PLN rozegra sobie... 8 gier i będzie mogła jechać do domu. Gdybym do Zagrywek nie miał 20 minut drogi to raczej nie wybrałbym się na ten turniej.

JAM post_id=35170 time=1574204972 user_id=8 napisał(a):ktoś Ci się w*ebał na konto?
Nie a przynajmniej tak mi się wydaje Wink


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - adas_2008 - 22/11/2019

Faktem jest, że trochę mało wiadomo o tych Zagrywkach (mogą się okazać nieczystne Smile)

Nie ma cennika wejścia. My za turniej 100 i potem w tym można zostać dalej tam się bawić czym innym? Ile bilet dla osób towarzyszących?

Ktoś coś więcej wie w tej materii czy to za wcześniej bo sami właściciele jeszcze nie wiedzą. Jest w ogóle jakaś data otwarcia czy tylko ogólnie grudzień


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - NEX - 22/11/2019

Daty otwarcia na razie nie podali - jedyne info to "koniec roku".
Z tego co kojarzę to (chyba) opłat za samo wejście tam nie będzie ale za to (chyba) poszczególne atrakcje będą płatne. Flipery obstawiam że 3 PLN za 3 bile - tak jak w Hangarach bo to chyba ten sam właściciel. No chyba że w tej lokalizacji zrobią drożej...
Gdy lokal zostanie otwarty wybiorę się tam i wrzucę dokładne info na forum (mam 20 minut jazdy autem wiec podjadę jak tylko będzie otwarte)

Kompletnie nie mam pojęcia co będzie w cenie wejściówki na turniej (stąd moje pytania w poprzednim poście) czyli w ramach tych 100 PLN. Musisz pytać organizatora turnieju...

btw. Dosłownie obok (jakieś 100 metrów) są "Cuda na Kiju" z Draculą w świetnym stanie, wiec jakby co można będzie tam pograć (5 zł 3 kredyty, 1 kredyt 5 bil wiec naprawdę świetna cena)


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - DAL.CG - 23/11/2019

Dlaczego nazwa turnieju Warsaw Pinball Open jest tak wyjątkowo zbieżna z ... Polish Pinball Open?
Na prawdę nie było już innych pomysłów..?


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - jakubce - 28/11/2019

Spora ekipa się wybiera na Dutch Pinball Masters w marcu, które pokrywa się z Kraków Spring Madness.
Proponuję przesunąć na inny zbliżony termin.


Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji - RAA - 30/11/2019

Cześć,
z przykrością zauważamy, że nasza inicjatywa flipperowych spotkań ligowych spotkała się z nieprzyjaznym przyjęciem i odzewem części osób. W związku z tym postanowiliśmy zrezygnować z organizacji rozgrywek ligowych w 2020 roku. Szczególnie przykro nam jest, że krytyka dotyczy spotkań, które się jeszcze nie odbyły(!) i płynie ona ze strony, z której oczekiwaliśmy pomocy, lub przynajmniej neutralnej przychylności. Pomimo podjętych rozmów, nie uzyskaliśmy konkretnego wsparcia, więc podjęliśmy samodzielne działania. Zakładaliśmy, że każda inicjatywa na naszej flipperowej „pustyni” będzie cenna, jak widać - tak jednak nie jest.
Nasze przedsięwzięcie ma sens tylko wtedy, gdy będzie związane z sympatyczną atmosferą i spotkaniami w duchu sportowej rywalizacji. Ma to przynosić radość i zabawę, a nie negatywne emocje. Dlatego, pomimo poczynionych zaawansowanych działań związanych z flipperową ligą 2020, wycofujemy się z realizacji naszej inicjatywy, by nie tworzyć kolejnych konfliktów i podziałów w naszym, jakże małym flipperowym światku. Żywimy głęboką nadzieję, że zgłaszający uwagi i zastrzeżenia zaproponują coś ciekawszego, tańszego i bardziej atrakcyjnego. Nie obrażamy się na nikogo, chcieliśmy po prostu animować nasze środowisko w Polsce i będziemy kibicować każdej inicjatywie z tym związanej oraz z chęcią uczestniczyć we flipperowych wydarzeniach. Nie będziemy więcej wypowiadać się na forum w tej sprawie, nasza decyzja została dobrze przemyślana i jest ostateczna.

Do zobaczenia przy flipperach!