Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Attract mode w WPC
#1
Trafiłem kiedys na flippera (Dracula żeby było ciekawiej), który w trybie attract cały czas odtwarzał motyw muzyczny. Wiem, że nie jest to kwestia ustawień w menu operatora.
Może PinballWizzard będzie wiedział cóż to za myk. Zmodyfikowany program czy też może przypadkowy błąd maszyny?
Odpowiedz
#2
pizmakus napisał(a):Trafiłem kiedys na flippera (Dracula żeby było ciekawiej), który w trybie attract cały czas odtwarzał motyw muzyczny. Wiem, że nie jest to kwestia ustawień w menu operatora.
Może PinballWizzard będzie wiedział cóż to za myk. Zmodyfikowany program czy też może przypadkowy błąd maszyny?

Popatrz na punkt A.2 41. Może o to chodzi? Jeśli nie, to istnieje możliwość, że wymieniono wsad EPROM'u na jakiś modyfikowany, np PinMAME z IPDB.


Załączone pliki Miniatury
   
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
Manuala znam już prawie na pamięć Smile Opcja 'a lot' w ustawieniach to w najlepszym wypadku wstawki gadane co ~10min. Pewnie zatem modyfikacja programu.
Odpowiedz
#4
Na którymś z forów doczytałem, że to może być równie dobrze uszkodzenie na Sound Board'zie. Żeby mieć pewność, należałoby poprzekładać Sound Board'y i EPROM'y, ale trzeba by mieć dostęp do tamtej maszyny, tak więc... pozostajemy w sferze domysłów.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości