Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawska Liga Fliperowa (Hula Kula)
#76
Gramy 7 grudnia.
Wpisowe jak poprzednio (jeśli będzie powyżej 13 osób to 30 PLN)
zaczynamy 0 13:00
Prośba aby wszyscy dotarli przed tą godziną tak abyśmy mogli punktualnie rozpocząć, kto może niech wpadnie o 12 aby pomóc przestawić maszyny , stoliki, fotele.
IV kolejkę rozegramy na takich samych zasadach jak pierwsze trzy.
#77
NEX napisał(a):Gramy 7 grudnia.
Wpisowe jak poprzednio (jeśli będzie powyżej 13 osób to 30 PLN)
zaczynamy 0 13:00
Prośba aby wszyscy dotarli przed tą godziną tak abyśmy mogli punktualnie rozpocząć, kto może niech wpadnie o 12 aby pomóc przestawić maszyny , stoliki, fotele.
IV kolejkę rozegramy na takich samych zasadach jak pierwsze trzy.
Wiem, że nie da się tego określić dokładnie, ale uwzględniając system rozgrywek da się mniej więcej przewidzieć do której godziny może trwać granie?
#78
RAV napisał(a):Wiem, że nie da się tego określić dokładnie, ale uwzględniając system rozgrywek da się mniej więcej przewidzieć do której godziny może trwać granie?
Nawet w miarę dokładnie Smile Turniej tak jak kolejki poprzednie zakończy się około godziny 20-ej - plus minus (raczej plus) 30 minut Wink
Dwie kolejki zakończyły się pomiędzy 20 a 20:30
Jedna kolejka skończyła się kilka minut po 21 (raz zrobiliśmy podwójne eliminacje ale więcej tego nie powtórzymy)
#79
Będę acz nie zostaję do samego końca. Może z sobą kogoś przyprowadzę. Postaram się pojawić koło 12. Ile będzie kosztowała wejściówka jak będzie poniżej 13 osób ?
#80
Gwynbleidd napisał(a):Będę acz nie zostaję do samego końca. Może z sobą kogoś przyprowadzę. Postaram się pojawić koło 12.
Zapraszamy Smile
Gwynbleidd napisał(a):Ile będzie kosztowała wejściówka jak będzie poniżej 13 osób ?
Cena max to 40 PLN ale nie zdarzyło się jeszcze aby było mniej niż 13 osób Smile
Z wejściówek musimy opłacić free play na 4 maszynach oraz zakupić jakieś symboliczne pucharki. Ponieważ na pucharki mamy już odłożone z najbliższego wpisowego musimy tylko opłacić free play.
Na WLF nie zarabiamy nic - całość zamknie się na zero.
Przypomnę że w ramach wpisowego gramy wszystkie gry turniejowe. Jeśli ktoś odpadnie po eliminacjach to może do końca imprezy grać na free play na wolnych maszynach. W rundzie 1 zawsze 1 maszyna nie bierze udziału wiec jest tylko na free play, w kolejnych rundach maszyn free play przybywa. Generalnie zawsze każdy nagra się przez te 7 godzin całkiem niemało Smile
#81
Osoby które zamówiły koszulki (19 osób) będą je mogły odebrać/kupić na najbliższej kolejce WLF czyli 7 grudnia. Jedna sztuka (rozmiar "L") jest nadplanowa (zamówiłem dla równej liczby 20) więc jak ktoś nie zamawiał a pasuje mu ten rozmiar może jeszcze zarezerwować i nabyć.

Przypomnę że koszulki są drukowane i nie są to żadne prasowanki czy naklejanki. Koszulki są marki Fruit Of The Loom i wykonane są w 100% z bawełny.
#82
NEX napisał(a):Z wejściówek musimy opłacić free play na 4 maszynach oraz zakupić jakieś symboliczne pucharki. Ponieważ na pucharki mamy już odłożone z najbliższego wpisowego musimy tylko opłacić free play.
Na WLF nie zarabiamy nic - całość zamknie się na zero.

NEX nie musisz się tłumaczyć Smile Od dwóch lat już bawię z wami ( choć rzadko bywam na turniejach a w tym roku to mój pierwszy turniej ) i doskonale zdaję sobie sprawę na co kasa z wpisowego idzie Smile Moi koledzy też nie należą do osób oczekujących pełnego sprawozdania finansowego Smile Po prostu musiałem wiedzieć by im móc powiedzieć ile max. kasy mają szykować.
#83
Zmiana planów.

Dziś okazało się że Hulakula do końca roku nie może udostępnić nam miejsca na turniej.
Paweł zgodził się aby IV kolejkę WLF rozegrać u Niego.

A więc:

Termin bez zmian czyli 7 grudnia
Godzina bez zmian czyli 13-ta
Wpisowe bez mian czyli 30 PLN
Zasady bez zmian czyli tak jak na pierwszych trzech kolejkach (eliminacje, 8 osób w półfinale i 4 w finale)

Maszyny: Williams zamiast Stern (nie wiem dokładnie ale pewnie około 10 sztuk)

Lokalizacja: Góra Kalwaria ul. Pijarska 93
#84
Ma ktoś możliwość podwózki z Warszawy?
#85
Ma ktoś możliwość podwózki z Warszawy?
#86
Do grania będzie:

Phantom of the Opera
Creature
Lethal Weapon
Adams
Star Trek TNG
Twilight Zone
Flintstones
Black Knight
Terminator 2
Road Show


Pozdro
Paweł
#87
k_sok napisał(a):Ma ktoś możliwość podwózki z Warszawy?
Jest miejsce ,pisz na "priva".
#88
Dziękuję za fajną imprezę. Pawłowi za gościnę, Konradowi za transport. Miło mi, że byłem najlepszy. Szkoda tylko, że wśród odpadających w eliminacjach, he he. Ale następnym razem będzie lepiej!
Kto nie był u Pawła niech żałuje i nadrabia zaległości przy najbliższej nadarzającej się okazji! Gratuacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników ligi. Pomysł z przechodnim flyersem - bejsbolówką bardzo fajny.
#89
Poniżej wyniki IV kolejki WLF a także tabela końcowa (jak zwykle przygotowane przez Jarka)
[Obrazek: tabelawlf.jpg]
Puchary za pierwszych 5 miejsc oraz przygotowana przez Jacka przechodnia kurtka Wink

[Obrazek: puchary.jpg]

Ostatnią kolejkę rozegraliśmy u Pawła na AF, LW, RS, BK2K.

Dzięki wszystkim za udział i świetna zabawę.
#90
Wyniki są już na WPPR


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości