Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ECS #7 - German Pinball Open 2014 (Maj 23-25)
#1
[Obrazek: Con2014_Web.jpg]

Info
http://www.flipperverein.de/?page_id=1373

Rejestracja
http://www.flipperverein.de/?page_id=1379
#2
się zarejestrowałem. jak robota nie przeszkodzi to jadę. kto jeszcze chętny?
#3
No my też zapisani. Tylko o ile dobrze zrozumiałem to może się okazać że 700km jazdy (licząc ode mnie) tylko po to zeby zagrać 4 gry eliminacyjne w piątek i jak nie uda się awansować to można wracać jeszcze w ten sam dzień więc jeszcze nie wiemy czy pojwdziemy w ogóle.
#4
Też jestem ale nie musimy grać w piątek. Ja, Alex, Hubert, Marcin i Martin jesteśmy już "w sobocie", jeśli zapłacimy do 10.05. Grać w piątek musi Rafał i Marta.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#5
A to zmienia postać rzeczy.. 2 miejsca w aucie będą. Może nawet 3. Na razie wyjazd w piątek po południu. Ale to jeszcze do ustalenia zależnie od składu. Chętni na priva plis.
#6
W takim razie ja jadę wcześniej i uczestniczę w eliminacjach. Mam nadzieję, że zagramy razem w sobotę. A jaki mam ZAJEFAJNY NUMER na liście! Choćby dla niego warto było uczestniczyć!
#7
o eliminacje nie macie się co martwić - jeśli będą takie jak rok temu w Berlinie, to przejdziecie bez trudu.
#8
A ktoś może zapodać po naszemu zasady rozgrywek w sobotę? Niemiecki to nie jest mój mocny punkt a google dziwnie tłumaczy ... Smile
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#9
L.U.K napisał(a):o eliminacje nie macie się co martwić - jeśli będą takie jak rok temu w Berlinie, to przejdziecie bez trudu.
Poza tym do "wyeliminowania" jest tylko 11 osób i to przy niezbyt realnym założeniu, że wszyscy, którzy się zapisali wezmą udział w imprezie (wpłacą w terminie itd.). Wydaje mi się, że te eliminacje w ogóle nie będą potrzebne. Ale czy w takim przypadku one w ogóle będą się odbywały? Ja i tak tam będę wcześniej, ale dla kogoś przyjeżdżającego "prosto na turniej" to robi różnicę.

[ Dodano: 2014-05-07, 00:12 ]
Aaaa, no i wielkie gratki dla Ciebie L.U.K. za "Grand Slam 2014". Nieźle poszalałeś! Wyproszą Cię z wysp jak będziesz się tak panoszył na ichniejszych turniejach Smile

[ Dodano: 2014-05-13, 22:27 ]
Kilka osób z pierwszych 64 miejsc nie zapłaciło i... zostali skierowani do eliminacji? Dziwne to trochę. No i osoby grające w piątek nie płacą wcześniej? Czy jeszcze przyjdzie na to czas? Gubię się w tym jak w zasadach gry na No Fear Wink

[ Dodano: 2014-05-23, 23:01 ]
Już po eliminacjach. Zestaw maszyn... dziwny. Trzy z nich widziałem pierwszy raz w życiu, o dwóch nawet nie słyszałem:
- Big Buck Hunter z fajnym koziołkiem (jelonkiem?) przesuwającym sie po playfieldzie,
- Mousin' Around! z rampami przyspieszającymi kule tak, że spadają po łapce zanim zdążysz zareagować Smile,
- Space Rider (a co to za wynalazek jest???),
- Gilligan's Island.

Oprócz tego dostępne za opłatą:
- AC/DC,
- The Wizard of Oz.

Ten ostatni podsumuję tak: opadają cycki Smile Jak już się dopchałem do grania to zaniemówiłem. Nie wiem dlaczemu nie ma jeszcze dziś więcej automatów z monitorami LCD? Misje odpalane po ucieczce kuli bokiem, ale pod dodatkowymi warunkami. Zajefajna muzyka i odgłosy. No i punktacja... Gry z wynikami 27436 pkt. Smile Replay at 170000, "końcówki" to pojedyncze cyfry. Żadnych miliardów ani nawet milionów.
#10
Marcin Krysiński zajął 10 miejsce, GRATULACJE :-D - tu są wyniki:
http://www.flipperverein.de/?page_id=1554
na 11 miejscu osobnik o swojsko brzmiącym nazwisku Wawrzynek, a na imię mu Marco
kolejny reprezentant Polski (Marcin Jańczyk) uplasował się na miejscu 14.
#11
Na tyle osób to nieźle.GRATULACJE!
#12
Ktoś musi być ostatni, żeby pierwszy mógł być ktoś :-D
No i II półfinałową rundę prawie zamyka Cezary Głowala (44) :mrgreen:
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#13
http://www.pinballnews.com/shows/gpo2014...s=og.likes
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#14
Gratulacje za classic.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#15
Skyline, gratulacje II miejsca w Classicu! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości