Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwszy flipper w życiu jakiego pamiętacie?
#61
snowvictim napisał(a):Serwisowanie a remontowanie to co innego, panowie...

Czy możesz to bardziej szczegółowo wyjaśnić?
Odpowiedz
#62
A może tak naprawę chodzi o naprawianie??
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#63
Prezes napisał(a):Chodzi o pierwszego flippera w życiu jakiego zobaczyliście, niekoniecznie zagraliście. Oraz gdzie i kiedy to było?

W moim przypadku był to:

Obrazek

Four Million B.C. Bally 1970

Było to w 1978 lub 1979 r. w salonie gier w Krakowie, na ul.Krakowskiej (dzielnica Kazimierz). Oczywiście bardziej interesowały mnie elektromechaniczne maszyny strzeleckie i pierwsze gry arcade wide (np. megalegenda Asteroids) oraz samochodziki elektryczne, którymi jeździło się na zewn.

Zabawne jest jak pamięć płata figle, byłem pewien że to był EM (elektromechanik Wink
Temat dinozaurów jest dość częsty w flipach i to znacznie przed jurassicomanią. Maszynę tę zapamiętałem na pewno dzięki DINOszajbie na którą wtedy cierpiałem. ;-)

Zachęcam do wspominania!

Obrazek
Odnalazłem ten post i teraz stoję przed takim małym dylematem.Otóż na OLX jest FM B.C .Mógłbym go zreaktywowac,dac mu nowe życie ale na drodze stoi przeszkoda,mam trochę kilometrów do gościa no i cena,700PLN Co prezes o tym myśli?
Pinball EM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości