Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A moze jakaś mała seria turniejowa w Warszawie? :)
#91
dobra robota :!:

nie było nic do zarzucenia

dzięki wszystkim organizatorom :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#92
kilka fotek.

[Obrazek: przed.jpg]
[Obrazek: t1.jpg]
[Obrazek: t2.jpg]
[Obrazek: t3.jpg]
[Obrazek: t4.jpg]
[Obrazek: szampan.jpg]
[Obrazek: toast2.jpg]
#93
Bardzo udany turnieik, żałuję, że nie mogłem do końca
#94
Pełna lista:

1 Jacek Wenda
2 Janek Nietrzebka
3 Jarosław Rupiewicz
4 Konrad Masłowski
5 Jarek Nietrzebka
Sebastian Gwizdała
7 Jakub Ciepliński
Daniel Nowak
9 Krzysztof Mamaj
10 Łukasz Wenda
11 Michał Piasecki
12 Jakub Wenda
13 Łukasz Dziewulski
14 Daniel Górecki
Jarosław Góralski
16 Jowita Szymaniak
17 Ola Mamaj
18 Paweł Nowak
19 Bartek Radomyski
20 Robert Łapiński

Rywalizacja super. Dodam tylko, że Konrad wszedł do finały wygrywając z Sebastianem naprawdę niewielką różnicą na Avengers. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
K: 11.919.150
S: 11.913.210
#95
To była zacięta walka do końca :mrgreen:
#96
No, ale jak się Wam grało na Sternach?
Wszystko ok?
Jakie wrażenia?

A Szampon to z jakiej okazji był?
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#97
Na Szampon zwycięzca (JW) się szarpnął. Hostessy też były!!

Do samej gry na Sternach. Jeszcze dużo nauki przed nami. Mam na myśli zasady, co i jak odpalać, jak łączyć multibale, jak prawidłowo zaliczać misje itp. Jednak jest jeszcze dużo do nauki, bo kombinacji jest napraw wiele.

Do tej pory moim faworytem była Metallica, ale od wczoraj AC DC (trochę wczoraj z nim zatańczyłem, a mogło być jeszcze lepiej). :-D :-D
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#98
BO chodzi o to zeby było miło!! :mrgreen: :mrgreen:
zjechalismy do domu dopiero dzisiaj
Dzieki wszystkim :mrgreen:
Jaro za ogarnięcie systemu.Dzidkowi i Sportingowi za otwartość i sprzyjanie.
Spontan wypalił profeska!!!!
Squall napisał(a):No, ale jak się Wam grało na Sternach?
Wszystko ok?
Jakie wrażenia?

A Szampon to z jakiej okazji był?


Floow mjałem niesamowity Metallica z muzyką (+chmiel) rządzi i nakręca!! fajnie że została podgłośniona.Tak jak napisał Jaro trzeba sie uczyć Sternów .Grandy poszły do góry
Flota po finale odpłyneła do baru taki był plan,na szampon starczyło!!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#99
Cieszę się , widząc wasze wrażenia Smile

Kiedy następny turniej ? ( na następnym powinienem się pojawić ).
Konrad NEX Dobry pomysł zapodałeś z tym spotkaniem turniejowym!!THX


Gwynbleidd napisał(a):Kiedy następny turniej ? ( na następnym powinienem się pojawić ).
:lol:

najbliższy 22.02 u Mezika ,w Huli-kuli pogramy jeszcze niebawem termin sie wyklaruje sam na Forum.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
klawo, że się tak dobrze udało. nie mogłem być tym razem, ale spróbuję następnym.
gratulacje dla zwycięzcy. specjalne gratulacje dla kolegi z góry kalwarii -grałeś łokciami?
jacquesik napisał(a):najbliższy 22.02 u Mezika ,w Huli-kuli pogramy jeszcze niebawem termin sie wyklaruje sam na Forum.

Chodziło mi turniej w Huli-Kuli. Dzięki za info Smile
Gwynbleidd napisał(a):
jacquesik napisał(a):najbliższy 22.02 u Mezika ,w Huli-kuli pogramy jeszcze niebawem termin sie wyklaruje sam na Forum.
Chodziło mi turniej w Huli-Kuli.
Termin kolejnego spotkania w HK jeszcze nie był ustalany. Najlepiej będzie jeśli ustalimy sobie go wspólnie tu na forum - jak poprzednio. Kolejny turniej w HK zgłosimy już do WPPRu.
Podczas ostatniego turnieju w Krakowie pojawiła się propozycja spotkania w w HK dniu 9 marca. Ponieważ zostały niecałe 2 tygodnie do tej daty proponuje potraktować to tylko jako spotkanie treningowe przed EPC Smile Bez zgłaszania do WPPR (za mało czasu) a nawet bez przestawiania maszyn. Co o tym sadzicie?

Poza tym powinniśmy ustalić terminy turniejów wliczanych już do WPPRu. Jeden główny turniej za 25 pkt oraz ewentualne 4 miniturnieje po 6,25 pkt każdy.

Biorąc pod uwagę inne terminy proponuje na turniej główny (WPPR za 25 pkt) ostatnia niedzielę czerwca czyli 29.06.2014 (miesiąc po PH i prawie 2 miesiące przed PPPP).

Pierwsze spotkanie wliczane do naszej mini ligi warszawskiej (WPPR za 6,25 pkt) można byłoby zrobić na przykład 27 kwietnia czyli za 2 miesiące.

Co sądzicie o tych propozycjach?
To oczywiście wstępne terminy do dyskusji - ostatecznie trzeba wybrać takie daty które odpowiadają jak największej licznie osób.
Co do Kwietnia to jestem ZA.
Co do Czerwca nie wypowiem się gdyż ten miesiąc jestem niedostępny.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości