Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A moze jakaś mała seria turniejowa w Warszawie? :)
#61
Jeśli ktoś jest pewien, że bedzie na turnieju w niedzielę to proszę o potwierdzenie obecności.

Jak zgłosi się ponad 10 osob to postaramy się przenieść zawody "na środek sali"
aby był komfort grania oraz aby zadziałać reklamowo-marketingowo Smile
#62
Będę
#63
na 90%
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#64
Obecny
#65
Gram
#66
Ja tez wpadne.
#67
+ 1
#68
No to wypada nie odmówić. :-) Będę.
#69
ja + Jowi
#70
Ja będę ale dopiero po 17stej

13-17 jestem pracujący - bez możliwości wymigania
#71
Sporting napisał(a):Jak zgłosi się ponad 10 osob to postaramy się przenieść zawody "na środek sali" aby był komfort grania oraz aby zadziałać reklamowo-marketingowo Smile
Super pomysł!
Jestem na 100%
Myślę że będzie minimum 15 osób.

Komfort gry na większej sali będzie nieporównywalnie większy a i - jak słusznie napisałeś - odbiór przez osoby przebywające w HK będzie tez zupełnie inny Smile
#72
NEX napisał(a):
Sporting napisał(a):Jak zgłosi się ponad 10 osob to postaramy się przenieść zawody "na środek sali" aby był komfort grania oraz aby zadziałać reklamowo-marketingowo Smile
Super pomysł!
Jestem na 100%
Myślę że będzie minimum 15 osób.

Komfort gry na większej sali będzie nieporównywalnie większy a i - jak słusznie napisałeś - odbiór przez osoby przebywające w HK będzie tez zupełnie inny Smile

Wtrącę jedynie ze mam ustalone z HK, ze maszyny staną na parkiecie tam jest najwięcej miejsca no i są w pobliżu miejsca siedzące ....oraz bar ;-)
#73
Dziadek napisał(a):miejsca siedzące ....oraz bar ;-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rewelacja! Smile Dzięki Smile
#74
FULL WYPAS :mrgreen:
#75
Kurcze, z kameralnego spotkania dla napaleńców robi się niezła impreza Smile Szkoda, że mnie nie będzie Sad
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości