Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A moze jakaś mała seria turniejowa w Warszawie? :)
Dla mnie propozycja wygląda ok
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
29.06 dla mnie OK,
co do kwietnia na dniach się określę
My coś gramy w niedzielę ?
Ja mogę .
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Apropo terminu Kwietniowego. Z tego co pamiętam w tym dniu ma odbyć się kanonizacja Jana Pawła II. Czy aby z tej okazji nie będzie tak że lokale rozrywkowe będą zamknięte ? ( osobiście podejrzewam że nie ale uważam że warto zorientować się w tej sprawie bo jak wiemy Polska to kraj "różnych ciekawych pomysłów" ).
A czy w Waszej lidze mogą grać tylko tubylcy, czy jakby się zaplątała przybłęda z Krakowa to też przygarniecie?
Kupię Split Second by Stern.
woki napisał(a):A czy w Waszej lidze mogą grać tylko tubylcy, czy jakby się zaplątała przybłęda z Krakowa to też przygarniecie?
Zapraszamy Smile
Podczas spotkania inauguracyjnego były osoby spoza Warszawy, poza tym z tego co mi wiadomo na same turnieje (które będą wliczane już do WPPR) wybierają się ludzie z rożnych części Polski Smile
Trzeba będzie tylko faktycznie sprawdzić to o czym wspomina Gwynbleidd, w tym kraju dzieją się czasami rożne zaskakujące rzeczy Wink
NEX napisał(a):...Pierwsze spotkanie wliczane do naszej mini ligi warszawskiej (WPPR za 6,25 pkt) można byłoby zrobić na przykład 27 kwietnia czyli za 2 miesiące.
Czy to jest klepnięte? Gramy 27.04 w HK? Chyba, że coś przeoczyłem na forum ...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Przed chwilą otrzymałem PM od Dziadka - 27 kwietnia możemy liczyć na jego pomoc, tak więc data aktualna Smile

Pytanie: kto będzie na 100%?
Jestem.
obecny :-)
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
OKI DOKI
Wprawdzie termin przed majowym combo ale powinienem się zjawić.
YES
Obecny!
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości