Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest Star Trek LE? Pierwsze wrażenia
#16
Sam bym lepiej tego nie zrobił.

Koleś nakręcił świetną recenzję tego flippera, gdzie opisuje wiele problemów, które pojawiają się również u mnie ---> http://www.youtube.com/embed/qnOpJ7XiRLI...ay=1&rel=0

Cholernie dużo trzeba wybaczać Sternowi, bo maszyna naprawdę jest cudna i gra się naprawdę rewelacyjnie. Zobaczcie ten film koniecznie!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#17
Grałem dzisiaj na WOZ LE i SE, Star Trek chyba Pro i AC/DC Luci.

WOZ bije Sterna na głowę chociaż JJP musi jeszcze popracować nad detalami
Luci minimalnie za WOZ'em taki plastikowaty trochę ale, gra się bardzo fajnie chociaż typowo dla Sterna. Subwoofer tu by się przydał!
Star Trek porażka.
Niech zrobią remake LOTR zamiast kolejnej wersji ogrzewanych kotletów.
Odpowiedz
#18
printimus napisał(a):Grałem dzisiaj na WOZ (...)
gdzie są takie możliwości? chyba nie w Polsce..
Odpowiedz
#19
Berud napisał(a):
printimus napisał(a):Grałem dzisiaj na WOZ (...)
gdzie są takie możliwości? chyba nie w Polsce..

Na targach w Londynie.
Odpowiedz
#20
printimus napisał(a):Grałem dzisiaj na WOZ LE i SE, Star Trek chyba Pro i AC/DC Luci.

opowiedz coś więcej o WOZ - czym się różni od sternów i innych maszyn ? dużo misji i urozmaicona gra ?
Odpowiedz
#21
printimus napisał(a):Grałem dzisiaj na WOZ LE i SE, Star Trek chyba Pro i AC/DC Luci.

WOZ bije Sterna na głowę chociaż JJP musi jeszcze popracować nad detalami
Luci minimalnie za WOZ'em taki plastikowaty trochę ale, gra się bardzo fajnie chociaż typowo dla Sterna. Subwoofer tu by się przydał!
Star Trek porażka.
Niech zrobią remake LOTR zamiast kolejnej wersji ogrzewanych kotletów.



Marcin - zagraj na spokojnie sobie w Star Treka i skumaj o co kaman z punktami i z misjami i mnożnikami - ramp, spinnera i pop bumberów - obczaj jak zajebiście jest to rozwiązane Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#22
http://www.youtube.com/watch?v=e5VmwvVmguE
Odpowiedz
#23
Dziś trochę pograłem na ST PRO. Dla mnie zdecydowanie najlepszy Stern z jakim miałem do czynienia.
Maszyna szybka, trudna, nie wybacza błędów. Pewnie dlatego z początku niezbyt przypadkiem do gustu słabszym graczom.
Niesamowite oświetlenie, fajna minimalistyczna grafika na playfieldzie (trochę jak w starych elektromechanikach). Ciekawe misje, rożne multibale... wiele możliwych strategii gry.
Vengeance potrafi przypierniczyć niczym Gen. Yagov Smile
Odpowiedz
#24
Daniel mam dwa pytania, ciekawi mnie czy w wersji LE jest tak samo:
1. Po uzyskaniu WARP 9.9 maszyna wybija dodatkowa bile ale nie zmienia trybu na Multiball... ot po prostu wylatuje kula i nic więcej.
2. Po zakończeniu Kobayashi Maru (czyli zgaszeniu wszystkich targetów) maszyna przechodzi z trybu Multiball na tryb zwykły pomimo ze masz na playfieldzie jeszcze dwie kule.
Odpowiedz
#25
Tak jest jak napisałeś.

Przy 9.9 masz extra kulkę do gry - czyli zaliczasz szybciej misje jak się uda oczywiście.
Bajer polega na tym, ze jak masz misje skonczoną to musisz grać tak, aby zostawić sobei jak najdluzej kulkę numer 2 - bo niektore misje na levelu 2gim są na czas.

Tak jak skończysz MB to mozesz robic sobie combosy łatwiej i teraz tez zalezy czy chcesz sie bawic - czy lecisz sobie dalej pozbywajac sie kuli
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#26
Squall napisał(a):
printimus napisał(a):Grałem dzisiaj na WOZ LE i SE, Star Trek chyba Pro i AC/DC Luci.

WOZ bije Sterna na głowę chociaż JJP musi jeszcze popracować nad detalami
Luci minimalnie za WOZ'em taki plastikowaty trochę ale, gra się bardzo fajnie chociaż typowo dla Sterna. Subwoofer tu by się przydał!
Star Trek porażka.
Niech zrobią remake LOTR zamiast kolejnej wersji ogrzewanych kotletów.



Marcin - zagraj na spokojnie sobie w Star Treka i skumaj o co kaman z punktami i z misjami i mnożnikami - ramp, spinnera i pop bumberów - obczaj jak zajebiście jest to rozwiązane Smile

Jak tylko będę w Warszawie to wizyta w HK jest na liście obowiązkowych odwiedzin. Wtedy będę walczył ze Sternami. Mam nadzieję, że dołączę do tych przedmówców, którym się Star Trek podoba.
Odpowiedz
#27
Ta maszyna z każdą grą jest coraz ciekawsza Smile
Ostatnio pograłem troszkę inaczej - nie wykonywałem misji poziomo ale w pionie Smile
Pierwszy lvl to tak naprawdę początek całej misji. Każdy następny lvl to dalsza część tej samej przygody (żeby to zauważyć trzeba znać dobrze oba filmy). Weźmy na przykład misję "Nero". Pierwszy lvl to spotkanie z Naradą, drugi to walka Kirka i Spocka na statku Nero oraz poszukiwania statku Jellyfish a lvl trzeci to lot Spocka odzyskanym statkiem w celu staranowania Narady. Poszczególne lvl misji są całkiem różne. Inaczej zalicza się misję Nero I a zupełnie inaczej Nero III.

Taka ciekawostka: oto fragment filmu na podstawie którego powstała ostatnia trzecia część misji NERO : http://www.youtube.com/watch?v=FXy_DO6IZOA
Misja Nero III rozpoczyna się od rozkazu Nero "Fire Everything!" (moment charakterystyczny zarówno w filmie jak i na fliperze)
Polecam obejrzeć ten krótki fragment a potem wykonać misje "Nero" - WSZYSTKIE 3 lvl Smile

i tak jest z każdą z 6 (w zasadzie z 18) misji Smile
Odpowiedz
#28
nie mam pytan Big Grin to co oni wypuscili na rynek bije wszytkie inne maszyny na leb na szyje, Star Trek jest poprostu genialny !! najlepsza maszyna jaka stern wypuscil do tej pory ! efekty swietlne niesamowite ;-) Mega Mega Geil :mrgreen:
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#29
Pograłem dziś troszkę w HK. Przycisk "fire" działa tak jak powinien a do tego maszyna chyba troszkę głośniejsza.
No i nowy soft. Doszły nowe animacje (Kobayashi Maru nareszcie nawiązuje do filmu) i sporo nowych efektów dźwiękowych (walka z Vengance - po prostu rewelacja).
Odpowiedz
#30
Kod:
STERN PINBALL, INC.

Hello Pinball Fans,
We are pleased to release a comprehensive programming update for Star Trek!
The complete list of changes and additions is forthcoming, but we’ll point out some of the highlights here:
More than 150 Karl Urban (“Bones”) custom speech calls are now installed, along with a healthy dose of new Klingon speech, more Admiral Stevens speech, more Computer Voice, and additional lines from the most recent Star Trek movies. All speech and speech placement has been polished and enhanced. There are now more than 1,200 phrases used in the game, ranging from “Star Fleet Serious” to “Bones-Style” sarcasm!
We have added a feature called “Galactic Away Team” to each of the Tier I Missions. Shooting the ball behind the upper right flipper after 3 Mission shots activates an added scoring objective for each of the 6 Tier 1 Missions. Timers are extended and bigger point opportunities are there for the taking. The LE/Premium gets appropriately colored lighting effects to mark each Galactic Away Team goal where possible.
LE and Premium color-changing LED lighting effects have been enhanced. It’s a beautiful thing.
The Warp Ramp now offers much more fun, excitement, and rewards. Sequential shots now score 250K, 500K, 1M, 1M, 1M, etc., so shooting the Warp Ramp can be very lucrative for those who can repeat the shot. In addition: Warp 4-8 (depending on difficulty settings) lights Extra Ball as before, Warp 9.1 awards Double Scoring, and Warp 9.9 awards Add-a-Ball Multiball with Double Scoring.
Klingon Multiball now has a dramatic “Blackout” laser start-up sequence that is powerful, exciting, and lets the world around you know you’ve scored big. New Klingon speech, scoring and Jackpots, Super Jackpots, and Double Jackpots pay out bigger points and excitement.
New software that corrects earlier issues with optical switch timing and the magnet under the Vengeance has been implemented.
You asked for it. We bring it. On the Star Trek Pro, the completed Shields targets now awards “Rescue”. When the T of the T-R-E-K lanes is blinking in a unique pattern, a ball draining out the left lane will be “Rescued” and replaced with a ball immediately launched into play. It’s a life saver.
The Second Vengeance Battle remains a dangerous 5-shot Hurry Up, but if you make all 5 shots, you will be instantly awarded an Extra Ball.
“Drilling Down” a Mission through Tiers I, II, and III now awards “3 in a row” with new dots, and, the appropriate shot awards Double Score for the remainder of the game in all Missions and Wizard Modes. Strategies for winning have changed.
We’ve added Warp Ramp Champ. Carol Marcus is back. The Gorn speaks.
The whole Match Sequence has been overhauled with speech and more elegant presentations.
Unique Combos are named after Bridge Officers and award bigger points.
The ball saver timer for Kobiyashi Maru has been extended.
The Star Trek theme song now plays during 5 Year Mission.
All Missions are easier to start.
New dots have been added, and they are crisp and fast. Additional dots and speech notifications have been added that inform the player what the current objectives are, as well as score notifications from completed objectives.
We hope you will enjoy the new code. Thanks for your continued support.

Live Long and Prosper!
Steve Ritchie

Pro v1.5
http://www.sternpinball.com/game-code/game-code-star-trek-p
Premium v1.5
http://www.sternpinball.com/game-code/game-code-star-trek-premium
LE v1.5
http://www.sternpinball.com/game-code/ga
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości