Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flipper sie zawiesza
#1
Witam
flipper jokerz
juz kilka razy mi sie zdazylo, ze nagle flipper sie zawiesza
objawy sa nastepujace
swieci sie glowne oswietlenie flippera
wyswietlacz gasnie
zadne przyciski w tym i serwisowe nie dzialaja
na plycie glownej swieci sie czerwona dioda +5 VDC
DIAGNOSTICS oraz BLANKING w ogole sie nie swieca
dopiero kilkukrotne wylaczenie i zalaczenie maszyny spowodowalo ze sie znowu wlaczyla
Mezik
Odpowiedz
#2
pojawil mi sie na chwilek jakis blad z ramem u25. chyba tak bylo napisane
Mezik
Odpowiedz
#3
Dodam jeszcze, ze sam monent zawieszenia wystapil nienpodczas gry tylko jak po prostu stal wlaczony. Raz zdarzylo mu sie wylaczyc podczas testu oswietlenia. Mrugaly wszytkie zarowki z 10 minut i nagle przestal reagowac zostawiajac na stale wlaczone GI jak juz pisalem
Mezik
Odpowiedz
#4
odkrylem ze polaczenia/luty/sciezki na plycie zasilajacej sa w bardzo zlym stanie
czy myslicie ze to moze byc powodem powyzszego zachowania ?
Mezik
Odpowiedz
#5
A ty tak na poważnie czy jaja sobie robisz ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#6
Moze dla ciebie sa to rzeczy oczywiste ale dla mnie nie sa.
Jak narazie wyglada na to ze wina byla plytka zasilajaca bo po poprawieniu lutow problem ustal Big Grin

o wybacz za moja niewiedze o wszechwiedzacy

P.S. dziele sie wszystkimi swoimi problemam, spostrzezeniami oraz czekam/sam szukam rozwiazań. Kiedyś ktoś moze miec podobny problem i chyba taki post moze ulatwic sprawe... ale co ja sie tam znam...
Mezik
Odpowiedz
#7
mezik napisał(a):...
P.S. dziele sie wszystkimi swoimi problemam, spostrzezeniami oraz czekam/sam szukam rozwiazań. Kiedyś ktoś moze miec podobny problem i chyba taki post moze ulatwic sprawe... ale co ja sie tam znam...

no i zajebiście, tak trzymać ;-)
Odpowiedz
#8
mucha napisał(a):
mezik napisał(a):...
P.S. dziele sie wszystkimi swoimi problemam, spostrzezeniami oraz czekam/sam szukam rozwiazań. Kiedyś ktoś moze miec podobny problem i chyba taki post moze ulatwic sprawe... ale co ja sie tam znam...

no i zajebiście, tak trzymać ;-)

yes yes yes ; sorry - za długo w Ameryce byłem, a zresztą nie - to przecież cytat z naszego byłem premiera Wink.
Panowie - starajmy się tu trzymać miłą atmosferę, a NADER wszystko sobie pomagać. Krakowski Gofer sporo umie, a i szybko się uczy (a i pomaga duuużo - WIEM CO MÓWIĘ!), więc wspierajcie zwierza, znaczy człeka tego.
Z ironią, żartami warto ostrożnie, tak wiem - i kto to mówi, ale pracują nad sobą Wink
Odpowiedz
#9
mezik napisał(a):Moze dla ciebie sa to rzeczy oczywiste ale dla mnie nie sa.
Jak narazie wyglada na to ze wina byla plytka zasilajaca bo po poprawieniu lutow problem ustal Big Grin

o wybacz za moja niewiedze o wszechwiedzacy

P.S. dziele sie wszystkimi swoimi problemam, spostrzezeniami oraz czekam/sam szukam rozwiazań. Kiedyś ktoś moze miec podobny problem i chyba taki post moze ulatwic sprawe... ale co ja sie tam znam...
Ja nie o tym , tylko tak sam sobie piszesz i odpowiadasz lekki Madness,
Odpowiedz
#10
Pracuje i pisze na biezaco Smile nikt nie komentuje nie ma sugesti ale ja dalej wgryzam sie w temat Smile a skoro znajduje rozwiazanie to sie nim wspanialomyslnie dziele. Wiadomo ktos zkorzysta.
Fakt ze wyglada to troche dziwnie ze pisze niby sam do siebie ale odkrytymi wskazowkami chcialem naprowadzic osoby ktore ewentualnie mogly by pomoc na wlasciwy trop.
Koniec koncow wyszlo jak wyszlo Smile grunt ze dziala! I moze ktos skorzysta.
;-)
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości