Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po wymianie oprawki żarówki w jet bumperze zaciemniło st?
#1
Wymieniałem połamany element plastikowy "bumper body" ten który trzyma kolorowy kapturek w Jet Bumperze musiałem wyciąć żarówkę, która w nim była. Po wymianie i przylutowaniu nowej żarówki okazuje się, że zgasło światło na wszystkich bumperach i sporej części podświetlenia stołu Sad - co się mogło stać ??
Nie widżę oberwanych przewodów.
Odpowiedz
#2
moze bezpiecznik? bo jakies zwarcie zrobiles?
Mezik
Odpowiedz
#3
Zwarcia raczej nie zrobiłem, przeglądałem bezpieczniki, żaden nie wyglądał na spalowy jutro sprawdzę raz jeszcze bo dziś już nie mam siły. Poczytam jeszcze raz manual ale jestem słaby w te klocki Sad.
Odpowiedz
#4
proponowal bym sprawdzic jeszcze czy na wtyczce przypadkiem nie ma problemu (wlasnie naprawiam "COŚ" i cala wtyczka zasniedziala totalnie plus urywaja sie od niej kabelki a z zewnatrz wyglada bardzo przyzwoicie Big Grin
a przy okazji sprawdz czy przypadkiem wtyczki nie sa gdzies przygrzane na brązowo. moga jeszcze działać ale to sygnalizuje problem
Mezik
Odpowiedz
#5
Wtyczki czyste, sprawdzone poprawione ze dwa razy, nadal pół stołu cieme - zniknęło konkretnie to oświetlenie co się świeci na stałe pod elementami.
Mogę prosić o pomoc gdzie szukać na której wtyczce konkretnie, tak jak wspomniałem nie do końca rozumiem schematy.
Odpowiedz
#6
a co to za maszyna ?
Mezik
Odpowiedz
#7
wiliams police force
http://mirror2.ipdb.org/files/1841/Willi...Manual.pdf
Odpowiedz
#8
Czary panie czary , najpierw wyświetlacz potem światlo zgaslo na dzielnicy ....
Zmień dilera a wróci wszystko do normy
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#9
nie rozumiem ?
te dwie rzeczy nie są chyba ze sobą powiązane ?
Dostałem dziś paczkę z bestofpinball z brakującymi gumami i żarówkami oraz elementem jet bumpera. Powymieniałem gumu i żarówki, ale te wymieniałem "pod prądem" - działało, aż do momentu w którym zabrałem się za wymianę "body" w jet bumperze Sad

Co wyświetlacz od jackpota nadal nie działa (tak był jak go kupiłem) - nie odpowiedziałeś na moje pytanie na priv, a bardzo chętnie bym go wymienił.
Tam jest tylko jedna taśma do podpięcia więc trudno to popsuć Smile.
Odpowiedz
#10
wysle zaraz zdjecie plytki gdzie co i jak
Mezik
Odpowiedz
#11
Sorki pomyliłem watek z big guns,
Odpowiedz
#12
Zaznaczone na czerwono bezpiecznik
oraz wtyczki gdzie sa kabelki odpowiedzialne za twoj problem


Załączone pliki Miniatury
   
Mezik
Odpowiedz
#13
Dziękuję bardzo - rano sprawdzę (bo syn już dziś poszedł spać a sprzęt stoi u niego w pokoju) i dam znać.
Odpowiedz
#14
Sukces Smile dzięki bardzo, rzeczywiście padł bezpiecznik w miejscu w którym wskazałeś - pod tym który zakreśliłeś (one wszystkie są chyba odpowiedzialne za oświetlenie prawda ?)

Może pomożesz mi odpalić też górną linię za backglasem ? była zgaszona od nowego, jeśli tak to podeślę zdjęcia o co chodzi.
Odpowiedz
#15
Sprobuje Smile
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości