Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Big Guns 1987
#1
Witam.Jestem posiadaczem flippera williams ,,Big Guns,,.Po włączeniu odpalił i za 3sekundy zgasł cały wyświetlacz,jak sprawdzić co padło?
wawer
Odpowiedz
#2
Najlepiej otworzyć lodowke i zobaczyć czy sie świeci swiatelko , następnie wyjmujemy browar ,
Otwieramy ,dwa duże łyki , następnie wyjmujemy szybe od translite , dociskamy wszystkie wtyczki do płyt, wyświetlacza , taśmy itd , nastepnie kolejny łyk browca. Uruchamiamy flippera i cieszymy sie że udalo nam sie tanio naprawić pinballa ,
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#3
no no mądrego to miło posłuchać,tyle że kolego rozebrałem go w mak i taki ciemnogród ze mnie to nie jest,a piwa nie dotykam ,pale bongo.
wawer
Odpowiedz
#4
wawersok napisał(a):Witam.Jestem posiadaczem flippera williams ,,Big Guns,,.Po włączeniu odpalił i za 3sekundy zgasł cały wyświetlacz,jak sprawdzić co padło?

witam Cie na tym forum
a skad masz te maszyne jesli mozna spytac?
Odpowiedz
#5
wawersok napisał(a):no no mądrego to miło posłuchać,tyle że kolego rozebrałem go w mak i taki ciemnogród ze mnie to nie jest,a piwa nie dotykam ,pale bongo.
Skoro go rozebraleś w drobny mak to w takim razie źle go złożyleś Kolego.
Tak na początek powinieneś wpiąć odwrotnie taśme do wyświetlacza , a jak nie pomoże to moze wiecej trawy i sam się rozjaśni .
Odpowiedz
#6
Prezes napisał(a):
wawersok napisał(a):Witam.Jestem posiadaczem flippera williams ,,Big Guns,,.Po włączeniu odpalił i za 3sekundy zgasł cały wyświetlacz,jak sprawdzić co padło?

witam Cie na tym forum
a skad masz te maszyne jesli mozna spytac?
A Prezes to tak cichaczem wrócił nawet sie nie przywitał prezentow nie przywiózł .....
Odpowiedz
#7
wawersok napisał(a):Witam.Jestem posiadaczem flippera williams ,,Big Guns,,.Po włączeniu odpalił i za 3sekundy zgasł cały wyświetlacz,jak sprawdzić co padło?

Witam. Przeglądająć Manual tego flipera znalazłem w schemacie bezpiecznik oznaczony jako Fuse1 (4A 250V,który w opisie ma Display .Sprawdził bym go w pierwszej kolejności.Strona 40 manual.Lokalizacja bezpiecznika strona 46 manual.
Odpowiedz
#8
Diablo napisał(a):
Prezes napisał(a):
wawersok napisał(a):Witam.Jestem posiadaczem flippera williams ,,Big Guns,,.Po włączeniu odpalił i za 3sekundy zgasł cały wyświetlacz,jak sprawdzić co padło?

witam Cie na tym forum
a skad masz te maszyne jesli mozna spytac?
A Prezes to tak cichaczem wrócił nawet sie nie przywitał prezentow nie przywiózł .....

wrócił dziś rano (a wraz z nim polskie czcionki Wink
prezenty ma jeno:
a) walizkę mu zgubili...
b) rozdałem już w minikonkursie, jakieś jeszcze będą dla zasłużonych i wobec, których mam dług wdzięczności i/lub szczególną sympatię. na nagrody na turniejach też coś będzie, także spokojnie.
Odpowiedz
#9
Diablo napisał(a):A Prezes to tak cichaczem wrócił nawet sie nie przywitał prezentow nie przywiózł .....
Prezes napisał(a):wrócił dziś rano (a wraz z nim polskie czcionki Wink
prezenty ma jeno:
a) walizkę mu zgubili...
b) rozdałem już w minikonkursie, jakieś jeszcze będą dla zasłużonych i wobec, których mam dług wdzięczności i/lub szczególną sympatię. na nagrody na turniejach też coś będzie, także spokojnie.

A cóż to ma wspólnego z tematem wątku drodzy spamerzy..... Wink
Autor tematu założył ten watek ponieważ szuka pomocy w odpaleniu maszyny, troszkę nieładnie mu śmiecić... prawda?
Odpowiedz
#10
maszyne odebrałem za długi.rozebrałem w mak mechanike,tuleje,sprężyny styki itp.kumasz akcje
wawer
Odpowiedz
#11
Confusedhock:
faza jeszcze nie puściła ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości