Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Printimus Elite and Classic 2014
#76
Prezes napisał(a):dziękujemy za trzymanie kciuków, dobre i to skoro nie chcesz przyjechać.
Łukasz to nie jest kwestia tego czy chcę czy nie chcę. Po prostu do Bytomia jest za daleko - nie dałbym rady przyjechać tam aż 8 razy w ciągu roku. Gdyby Bytom był gdzieś w okolicy Piaseczna prawdopodobnie jutro pojawiłbym się na turnieju Wink
#77
dyleck napisał(a):
printimus napisał(a):też tego nie rozumiem. takie kundle ogrodnika. tym bardziej, że to co robimy w Bytomiu, to jest działanie korzystne dla całego środowiska, w tym także tych nielicznych, którzy mają rozstawione maszyny i żyją z tego co ludzie wrzucą więc popularyzacja flipperów powinna być raczej mile widziana. Anonimowo się fajnie bluzga, można się wyżyć za bycie gadem w realu.

Niestety tak to już jest. Cała Polska niestety. Sad

Dziękuję Dylek za Twój szczery i obiektywny głos.
Ja ciągle liczę na otrzeźwienie i jeśli nie wspólną pracę i zabawę oraz wzajemne wsparcie, to choć zarzucenie prób torpedowania działań innych. Podkreślam:pomysł grania w W-wie dobry, proponowałem później jakieś rywalizację ekip regionalnych, ale póki co nie widzę chęci...

A co do tego piszesz Konrad - jakby była z Waszej strony wola przyjechać ze cztery razy to przecież byśmy się dogadali, tzn. tak by większości odpowiadało.
#78
Prezes napisał(a):A co do tego piszesz Konrad - jakby była z Waszej strony wola przyjechać ze cztery razy to przecież byśmy się dogadali, tzn. tak by większości odpowiadało.
Łukasz (mówię tu tylko za siebie) dla mnie to po prostu za daleko i za często.
Do Bytomia na pewno wpadnę raz/dwa razy ale nie zadeklaruje swojej obecności 4 czy 8 razy i nie opłacę udziału z góry. Jeśli będę miał kiedyś czas to zapłacę po prostu 75 PLN i sobie przyjadę na któryś turniej.
Czy Ty w tym roku przyjechałbyś do Warszawy na 4 turnieje i opłaciłbyś udział z góry? Nie pamiętam abyś przyjeżdżał regularnie gdy turnieje odbywały się w Piasecznie czy w Warszawie (pomimo, iż nie było opłat z góry ani nawet przedpłat). Nie odbieraj tego jako ataku czy jako "torpedowania" - po prostu zastanów się nad tym na swoim przykładzie.

Prezes napisał(a):proponowałem później jakieś rywalizację ekip regionalnych, ale póki co nie widzę chęci...
Miałeś utworzyć nowy watek i opisać tam swoja propozycję... nic nie napisałeś więc nikt nie odpisał Wink
#79
No tak, ale weź pod uwagę, że ja jestem gracz słaby (z wyskokami formy co najwyżej), nie mam zwykle na nic szans i dlatego po Europie też nie jeżdżę.

Nie wiem kto napisał te miłe komentarze pod artykułem, ale wiadomo że ktoś ze środowiska. Nie będę dociekać, zostawiam im anonimową satysfakcję, choć domyśleć się nietrudno.

Tak założę osobny wątek.
Przypominam też że Maciek założył odn. turnieju w Krakowie (żeby nie było - to jego turniej, ja tylko pomagam) i jakoś bez odzewu.
#80
Prezes napisał(a):Nie wiem kto napisał te miłe komentarze pod artykułem, ale wiadomo że ktoś ze środowiska. Nie będę dociekać, zostawiam im anonimową satysfakcję, choć domyśleć się nietrudno.

Napisał ktoś kto ma naturę trolla i hejtera - pełny żółci i frustracji człowiek, mały charakterem i do tego bez honoru, bo łże.
#81
Prezes napisał(a):No tak, ale weź pod uwagę, że ja jestem gracz słaby (z wyskokami formy co najwyżej), nie mam zwykle na nic szans i dlatego po Europie też nie jeżdżę.
Umiejętności nie maja nic do rzeczy. Zapytałem dlaczego masz żal do ludzi z Warszawy o to nie chcą poświęcić 8 weekendów i jakiś 1,5 - 2k PLN na udział w lidze Bytomskiej w momencie gdy sam nie brałeś udziału w ligach rozgrywanych w Warszawie i okolicach....
Prezes napisał(a):Nie wiem kto napisał te miłe komentarze pod artykułem, ale wiadomo że ktoś ze środowiska. Nie będę dociekać, zostawiam im anonimową satysfakcję, choć domyśleć się nietrudno.
Z zasady nie komentuję niczego co jest anonimowe bo to nie ma sensu. Każdy mógł to napisać. Pamiętam przypadek sprzed wielu lat gdy jeden gostek sam siebie hejtował aby zdobyć przychylność innych osób i nawet początkowo udawało mu się to.
Prezes napisał(a):Przypominam też że Maciek założył odn. turnieju w Krakowie (żeby nie było - to jego turniej, ja tylko pomagam) i jakoś bez odzewu.
Prawdopodobnie przyjadę.
#82
Turniej Elite wygrał Jurek Węglarz - G R A T U L A C J E !!! :mrgreen: !!!
na klasykach najlepszy był Marcin Krysiński, co warte zaznaczenia czwarty był Piotrek Wiszniewski z Brzeska.
Więcej wkrótce

Pierwsza relacja TV w TTV: http://ttv.pl/ dziś o 15:45. Tego nie będzie w necie, kto może niech nagra.

dziękujemy wszystkim uczestnikom i mediom, zabawa był świetna i baaardzo długa

PS. Konrad przecież nie chodzi o to że nie chcą przyjeżdżać, chodzi o to co mówią, a nawet piszą publicznie. Parę osób mnie wczoraj o to pytało, byli zaskoczeni i zażenowani. Jak to jedna podsumowała: jest nas garstka i własne gniazdo, ech...
PS2. Teraz przeczytałem nowe komentarze, nie mam słów
#83
gdzie są te komentarze ? bo nie mogę znaleźć ..
#84
Berud napisał(a):gdzie są te komentarze ? bo nie mogę znaleźć ..

Nie warto szukać. Denni ludzie(?) komentują w denny sposób. Nie ma co się zniżać do ich poziomu. Zresztą to jest tak nisko, że człowiek się aż tak nie zegnie Wink
#85
Gratulacje dla Piotrka "Wiszni" Wiszniewskiego! Rośnie nam kolejny młody zawodnik.
Przynajmniej jeden raz on sam miał więcej punktów niż pozostali z grupy razem wzięci!
Brawo, brawo!
Piotrek, Kuba Tkacz, Szymon Marciniszyn, Hubert, dwie córeczki systematycznych gości rekreacyjnych (dziękujemy!) - to są nasze nadzieje na popularyzację flipperów wśród młodzieży.

@Prezes - z telewizją to się spisałeś Smile W pewnym momencie były aż trzy! Szczególnie zabawny był moment, jak jedna ekipa filmowała kamerzystę innej, który właśnie sobie grał.
#86
Prezes napisał(a):...
PS2. Teraz przeczytałem nowe komentarze, nie mam słów

tu na forum ???



printimus napisał(a):.....Szczególnie zabawny był moment, jak jedna ekipa filmowała kamerzystę innej, który właśnie sobie grał.....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#87
http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/sl...d8f2,1,3,5
#88
Prezes napisał(a):http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/sl...d8f2,1,3,5

Właśnie załatwiam ustalenie IP tego drętwusa/drętwusów - przybliżenie terytorialne w zupełności wystarczy. Na pewno nie będę ukrywał takich informacji, jeśli je uzyskam.

Teraz to chyba trzeba przestać podawać sobie rękę na powitanie. Bo z gadami witać się nieprzyjemnie.
#89
Prezes napisał(a):http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/sl...d8f2,1,3,5



Confusedhock: Cry


zadaję pytanie; Po co??
Polskie, bardzo polskie





szok,
#90
haha ale ktoś ma problemy Big Grin
ja bym to zignorował.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości