Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Printimus Elite and Classic 2014
#31
mucha napisał(a):
printimus napisał(a):
mucha napisał(a):do tej pory myślałem że po to jest wpisowe, aby organizator miał zwrot kosztów czy nawet tam jakiś zarobek, ale żeby płacić 50 złoty żeby się zadeklarować ??? po to raczej jest przedsprzedaż biletów, wtedy organizator wie ile mniej więcej będzie osób. Sorry, ale jak dla mnie to jest takie zdzieranie dodatkowych pieniędzy.

Na proponowanych przez Ciebie zasadach nie podejmuję się robić żadnych cyklicznych imprez. Ale jeśli Ty zrobisz to chętnie się zadeklaruję, że wezmę udział.

ja nie proponuję żadnych zasad, tylko ciągle nie rozumiem dlaczego za nic miałbym dawać 50zł ?? z tego co pamiętam w poprzednich latach nie było to praktykowane ??

my tu parle parle, a ja widzę że już dwóch kolegów zmieniło avatary! a czemu to ?? na nowy rok??? :-P
#32
ja tutaj w ogóle nie miałem, a że na innych taki mam no to ... :mrgreen:
#33
A mnie znowu naszło na "przekaz" Tolkiena, szczególnie czytelny w LOTR ...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#34
DAL.CG napisał(a):A mnie znowu naszło na "przekaz" Tolkiena, szczególnie czytelny w LOTR ...
ja też regularnie co miesiąc lub dwa muszę sobie odświeżyć LOTR, filmowo :-D a flipperowo codziennie 8-)
#35
mucha napisał(a):
DAL.CG napisał(a):A mnie znowu naszło na "przekaz" Tolkiena, szczególnie czytelny w LOTR ...
ja też regularnie co miesiąc lub dwa muszę sobie odświeżyć LOTR, filmowo :-D a flipperowo codziennie 8-)

i wszystko jasne Wink

PANOWIE! dziś gadałem z dwoma tuzami z naszego środowiska - wygląda na to, że już wiemy jak powinny wyglądać turnieje w Bytomiu, tak by jak najwięcej osób miało chęć przyjechać i grać z przyjemnością Wink KONKRETY w środę napiszę.
#36
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Mam nadzieję, że uda się zebrać odpowiednią liczbę graczy i Ci będą zadowoleni z rozgrywek.
Życzę powodzenia w organizacji tych rozgrywek. Z uwagi na przedstawione warunki sam nie przystąpię do tej ligi ale tym którzy zdecydują się wziąć udział życzę jak najlepszej zabawy.

Aha i jeszcze jedna prośba - postarajcie się sprawy związane w tym tematem ograniczyć do jednego wątku aby nie tworzyć na forum bałaganu.

właśnie gadałem z trzecim ASEM i on zapowiedział swój udział,
liczymy na wszystkich latających i nieloty Wink
#37
Łukasz taka mała uwaga techniczna. Jeśli cytujesz czyjś post to cytuj ten do którego odnosisz się w swojej wypowiedzi. Jeśli wypowiadasz się nie odnosząc się do wcześniejszych postów to... nie cytuj.
#38
NEX napisał(a):Łukasz taka mała uwaga techniczna. Jeśli cytujesz czyjś post to cytuj ten do którego odnosisz się w swojej wypowiedzi. Jeśli wypowiadasz się nie odnosząc się do wcześniejszych postów to... nie cytuj.

a tak, przepraszam, nie jestem za pan brat z netykietą
obiecuję poprawę!

PS. Konrad ja, a nawet Marcin, liczymy na Ciebie :mrgreen:
#39
Prezes napisał(a):PS. Konrad ja, a nawet Marcin, liczymy na Ciebie :mrgreen:
Łukasz, niestety ale po prostu nie dam rady - za dużo....

Zamierzam w tym roku wziąć udział we wszystkich "dużych" turniejach w PL a będzie ich pewnie z 7-9 (PPO/PH w Warszawie, PPPP III w Dźwirzynie, jeden może dwa turnieje u Mariusza, turniej w Krakowie, Printimus Cup, może Paweł coś zorganizuje u siebie w G. Kalwarii , może Daniel w Rzeszowie, może Diablo) do tego planuje około trzy imprezy poza PL co w sumie daje coś około 10-12 imprez w roku. Jeśli dorzuciłbym do tego 8-12 spotkań Ligi Printimus to wyszłoby że prawie co drugi weekend spędzam na fliperach a to niestety nie przejdzie.

Poza tym z doświadczeń zeszłorocznych wiem że co za dużo to... przestaje przynosić frajdę.
#40
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):PS. Konrad ja, a nawet Marcin, liczymy na Ciebie :mrgreen:
Łukasz, niestety ale po prostu nie dam rady - za dużo....

Poza tym z doświadczeń zeszłorocznych wiem że co za dużo to... przestaje przynosić frajdę.

Absolutnie to rozumiem - dlatego przekonałem Marcina do innych wariantów do wyboru, jutro opiszę.
I się cieszę BARDZO na dorodny nasz sezon i szczególnie duży udział Twój i innych na turniejach za granicą, TYLKO pamiętajcie - bądźcie AMBASADORAMI PSF-u i Polski - mówcie że się u nas coraz więcej dzieje i zapraszajcie. Jednocześnie bądźcie "SZPIEGAMI" - podpatrujcie jak to robią inni, zbierajcie doświadczenia i się nimi dzielcie na stronie. I na miły Bóg róbcie zdjęcia (publikujcie je - nawet jak się czasem nie da na galeriach to na forum) - dokumentujmy nasze wspólne eskapady, nawet jeśli duże sukcesy są jeszcze póki co nie tak częste. :-)
#41
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):PS. Konrad ja, a nawet Marcin, liczymy na Ciebie :mrgreen:
Łukasz, niestety ale po prostu nie dam rady - za dużo....

Zamierzam w tym roku wziąć udział we wszystkich "dużych" turniejach w PL a będzie ich pewnie z 7-9 (PPO/PH w Warszawie, PPPP III w Dźwirzynie, jeden może dwa turnieje u Mariusza, turniej w Krakowie, Printimus Cup, może Paweł coś zorganizuje u siebie w G. Kalwarii , może Daniel w Rzeszowie, może Diablo) do tego planuje około trzy imprezy poza PL co w sumie daje coś około 10-12 imprez w roku. Jeśli dorzuciłbym do tego 8-12 spotkań Ligi Printimus to wyszłoby że prawie co drugi weekend spędzam na fliperach a to niestety nie przejdzie.

Poza tym z doświadczeń zeszłorocznych wiem że co za dużo to... przestaje przynosić frajdę.

Ale byłbyś mile widziany Smile

A serio to przy takich planach (życzę spełnienia) to łapiesz się na definicję regularnego grania.
Ważne jest żeby promować ideę żeby więcej ludzi się wciągało. Wizyta w Szwecji uzmysłowiła mi czemu Szwedzi mają tylu graczy w czołówce. Nie dość, że mają prawie 1000 graczy, to już zaplanowali 40 imprez z czego wiele to rozgrywki ligowe. I potem grają na poziomie mistrzowskim. Chcąc taki osiągnąć musimy mieć częstogrającą ligę.
#42
printimus napisał(a):Ale byłbyś mile widziany Smile
Nie mówię że nie pojawię się na żadnym turnieju w Bytomiu, mówię ze nie dam rady wziąć udziału w całej serii rozgrywek, gdyż jest ich po prostu za dużo.
BTW naprawdę ciesze się że w końcu w PL będziemy mieć (a wszystko wskazuje na to że tak będzie) tyle imprez fliperowych że człowiek będzie musiał wybierać!
printimus napisał(a):Ważne jest żeby promować ideę żeby więcej ludzi się wciągało.
Słusznie.
printimus napisał(a):Wizyta w Szwecji uzmysłowiła mi czemu Szwedzi mają tylu graczy w czołówce. Nie dość, że mają prawie 1000 graczy, to już zaplanowali 40 imprez z czego wiele to rozgrywki ligowe. I potem grają na poziomie mistrzowskim.
Moim zdaniem nie jest to główny powód ich sukcesów (choć zgadzam się oczywiście że to także na pewno ma spory wpływ). W Szwecji flipery są po prostu cały czas w miarę popularne i ogólnie dostępne.
Proste porównanie: ile maszyn stoi w punktach w Warszawie a ile w Sztokholmie? Wink
Aby dobrze grać trzeba często grać. Aby często grać trzeba mieć gdzie. Sam wiem po sobie jakie wyniki kręciłem w latach 90-tych gdy grywałem kilka razy w miesiącu a jakie kręcę dziś gdy grywam kilka razy w... roku.

A co do Szwedów to nie gloryfikowałbym ich aż tak bardzo - na przykład na MP jakoś im nie idzie... :mrgreen:
#43
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Ale byłbyś mile widziany Smile

A co do Szwedów to nie gloryfikowałbym ich aż tak bardzo - na przykład na MP jakoś im nie idzie... :mrgreen:

Na dziś powiem tyle, że pierwszy turniej w Bytomiu odbędzie się 01.02 (*wcześniejszy termin został anulowany!)

Po drugie będzie opcja kupna udział w czterech z planowanych ośmiu (minimum) - datę się wybierać będzie samemu. Decyzja kiedy się przyjedzie do podjęcia w dowolnym momencie. Czy to sounds better? znaczy pasi bardziej? ;-)

A co do Szwedów to u nas im nie idzie, bo to sprawiedliwość za potop :mrgreen: (BTW: wedle niektórych historyków wtedy się zaczął upadek Polski!).
jutro more
#44
Może u nas im nie idzie ale mają 4 graczy w top25.
#45
printimus napisał(a):Może u nas im nie idzie ale mają 4 graczy w top25.

na wyjeździe zwykle gorzej idzie każdemu raczej
nie tylko flipperowcom


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości