Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Printimus Elite and Classic 2014
Ja plików nie potrzebuję. Tylko chciałbym zobaczyć jak wyglądają poszczególne rundy/kolejki.
Bo w zestawieniu wszyscy mają podane 3 rundy, choć niektóre osoby grały tylko 1 rundę.
Jeśli dobrze odczytuje tabelę to w dotychczasowych 3 kolejkach w sumie rozegranych zostało 47 gier 1vs1
Jaro napisał(a):Bo w zestawieniu wszyscy mają podane 3 rundy, choć niektóre osoby grały tylko 1 rundę.
Po ilości rozegranych gier wnioskuję, iż we wszystkich 3 kolejkach wzięło udział 7 osób, kolejne 4 osoby były dwa razy, pozostali z tej tabeli zagrali w jednej kolejce.
NEX napisał(a):Jeśli dobrze odczytuje tabelę to w dotychczasowych 3 kolejkach w sumie rozegranych zostało 47 gier 1vs1
Jaro napisał(a):Bo w zestawieniu wszyscy mają podane 3 rundy, choć niektóre osoby grały tylko 1 rundę.
Po ilości rozegranych gier wnioskuję, iż we wszystkich 3 kolejkach wzięło udział 7 osób, kolejne 4 osoby były dwa razy, pozostali z tej tabeli zagrali w jednej kolejce.

Dobrze myślisz. Wink
a to fajne jest. wystarczy że będę grał, nie ważne że Cieńko ale costam wygram i od razu jestem w połowie tabeli Big Grin
Berud napisał(a):a to fajne jest. wystarczy że będę grał, nie ważne że Cieńko ale costam wygram i od razu jestem w połowie tabeli Big Grin
...a dokładniej w górnej połowie tabeli :mrgreen:

Ktoś kto przyjedzie raz czy dwa i nawet jeśli wygra tę daną kolejkę (czy nawet dwie) to... i tak wyląduje gdzieś daleko w tabeli końcowej.
no chyba na tym polega całoroczny turniej żeby grać cały rok a nie dwa razy sie pojawić i liczyć na cuda.. mi teraz najbardziej brakuje maszyny we wrocławiu żeby jakis poziom reprezentować Smile
Tak jak w reklamie LOTTO.
Żeby wygrać, trzeba grać.
Berud napisał(a):no chyba na tym polega całoroczny turniej żeby grać cały rok a nie dwa razy sie pojawić i liczyć na cuda..
Nie zrozumiałeś co miałem na myśli ;-)
Nikt nie oczekuje że wygrywając jeden turniej wygra całoroczna ligę. Zwracałem tylko uwagę na małą ciekawostkę - przyjeżdżasz na takie spotkanie ligowe, wygrywasz je ale pod koniec rozgrywek lądujesz w dole tabeli przesłanej do WPPR.
Czyli taki mały paradox: wygrywasz turniej a staty na WPPR spadają :mrgreen:
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):a to fajne jest. wystarczy że będę grał, nie ważne że Cieńko ale costam wygram i od razu jestem w połowie tabeli Big Grin
...a dokładniej w górnej połowie tabeli :mrgreen:

Ktoś kto przyjedzie raz czy dwa i nawet jeśli wygra tę daną kolejkę (czy nawet dwie) to... i tak wyląduje gdzieś daleko w tabeli końcowej.

To nie jest nic odkrywczego. Dlatego to się nazywa Liga. Będą klasyfikacje typu najskuteczniejszy gracz (% wygranych), itd.
Jednak może w następnym sezonie będzie więcej takich osób, które zagrają we wszystkich kolejkac, a ten sezon wykorzystają do lepszego ogrania się.

[ Dodano: 2014-05-14, 13:09 ]
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):no chyba na tym polega całoroczny turniej żeby grać cały rok a nie dwa razy sie pojawić i liczyć na cuda..
Nie zrozumiałeś co miałem na myśli ;-)
Nikt nie oczekuje że wygrywając jeden turniej wygra całoroczna ligę. Zwracałem tylko uwagę na małą ciekawostkę - przyjeżdżasz na takie spotkanie ligowe, wygrywasz je ale pod koniec rozgrywek lądujesz w dole tabeli przesłanej do WPPR.
Czyli taki mały paradox: wygrywasz turniej a staty na WPPR spadają :mrgreen:

To jest skutek systemu liczenia punktów przez IFPA. Wielokrotnie sygnalizowalem to Joshowi, że jest to niesprawiedliwe wobec tych co grają w lidze regularnie vs. tych co nie mogą tak grać. Ale oprócz tego że możemy prowadzić swój własny ranking to niewiele osiągnąłem. Moim zdaniem powinno się osobno liczyć pojedyncze kolejki a osobno wyniki końcowe całej ligi.

[ Dodano: 2014-05-14, 13:10 ]
Jaro napisał(a):Tak jak w reklamie LOTTO.
Żeby wygrać, trzeba grać.

Tak. Jak ktoś chce wygrać musi grać regularnie.
printimus napisał(a):To jest skutek systemu liczenia punktów przez IFPA. Wielokrotnie sygnalizowalem to Joshowi, że jest to niesprawiedliwe wobec tych co grają w lidze regularnie vs. tych co nie mogą tak grać. Ale oprócz tego że możemy prowadzić swój własny ranking to niewiele osiągnąłem. Moim zdaniem powinno się osobno liczyć pojedyncze kolejki a osobno wyniki końcowe całej ligi.
A nie myślałeś o tym aby wprowadzić taką opcję, że osoby które wzięły udział w mniej niż (przykładowo) 25% spotkań nie były brane pod uwagę - jeśli same wyraża taką wolę - w tabeli końcowej?
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):To jest skutek systemu liczenia punktów przez IFPA. Wielokrotnie sygnalizowalem to Joshowi, że jest to niesprawiedliwe wobec tych co grają w lidze regularnie vs. tych co nie mogą tak grać. Ale oprócz tego że możemy prowadzić swój własny ranking to niewiele osiągnąłem. Moim zdaniem powinno się osobno liczyć pojedyncze kolejki a osobno wyniki końcowe całej ligi.
A nie myślałeś o tym aby wprowadzić taką opcję, że osoby które wzięły udział w mniej niż (przykładowo) 25% spotkań nie były brane pod uwagę - jeśli same wyraża taką wolę - w tabeli końcowej?


No bierzemy (biorę) pod uwagę to co zgłaszają inni. Z tym, że często wnioski się wzajemnie wykluczają więc nie każdy wniosek jest uwzględniany.

[ Dodano: 2014-05-14, 14:27 ]
Btw w ramach Lig (obu) są dodatkowe rozgrywki, które dają szansę na zwycięstwo w danej klasyfikacji nawet przy jednorazowej wizycie. Np. Barry Oursler Haunted House, Fish Tales, Turniej Grozy , itd. Tam się liczą najwyższe osiągnięte wyniki punktowe.
Panowie wrzućcie wyniki z soboty :-) ,aa i co to była za telewizja?
thomy napisał(a):Panowie wrzućcie wyniki z soboty :-) ,aa i co to była za telewizja?
są na poprzedniej stronie oraz na facebooku
widziałem ale przydała by się osobno kolejka z soboty
thomy napisał(a):widziałem ale przydała by się osobno kolejka z soboty
czyli trzeba na mniejscu sobie zrobic foto z exela :p

[ Dodano: 2014-05-15, 13:50 ]
http://sferatv.pl/vod/sport/audycje/2-sport.html czas 3:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości