Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Attack From Mars - problem
#1
Panowie - prośba o pomoc.

Kiedy bank drop czyli murek cały idzie w dół - nagle uruchamia się lewa cewka od wybijaka - ta która wybija locki lub jak rozwalimy ufo.

Co ciekawe - kiedy murek idzie na dół cewka odzywa się 2 razy - pyka raz i potem pyka drugi raz.

Opto działają idealnie - nie ma przerw zadnych - switch za dro targetem tak samo.

Problem ustaje po kilka grach - już mnie szlaq trafia na maxa - nie mogę się skapnąć co tam się dzieje.


Jeszcze zrobie testa ze swieceniem w opto i zobaczę co i jak.

Macie pomysły?
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#2
Moze jakas dioda przepuszcza. Raz mialem tak ze jak dioda sie nagrzala to dzialala dobrze a jak byla zimna to zle...
Mezik
Odpowiedz
#3
No własnie gdyby dioda przepuszczała to by w teście switch edges pokazywała, że coś zalicza - a tu dupa - nic nie pokazuje - też ciągle myślę ze to dioda, ale całość działa w grze ok.
Działają locki itp. itd.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#4
Najlatwiej przetestowac sobie diody miernikiem. Wtedy sprawa bedzie wyjasniona. A sprawdzales na matrixie czy nie sa w tym samym rzedzie/kolumnie? Bo jesli sa to na pewno cos tam przebija
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości