Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYNAJEM FLIPPERA
#1
wysylka ok. 180zl wtedy trzeba sobie samemu rozpakowac flippera i postawic na nogi itp

lub koszt paliwa jak w miare blisko

mam tez kilku znajomych co jezdza busami po Polsce i jak ktos bedzie chetny pod warunkiem taniego dostarczenia to wtedy mozna odczekac jakis czas i dorzuce flippera do wiekszego transportu ktory w Polske idzie, zalezy z ktory kierowca bo tez jest szansa ze przyjade razem z nim


w tej sytuacji jak ogloszenie jest swierze to tak to wyglada, jakby sie uzbieralo wiecej chetnych w jednym kierunku wtedy mozna wiecej sztuk wrzucic do busa i kilka miast odwiedzic wtedy moze wyjsc mniej niz kurier, ale wpolnie go ustawimy sprawdzimy itp bo wiadomo jak to przy wysylce ze moze wyjsc jakis bubel

musze pojechac przed swietami do Trojmiasta i tam moge za free dowiesc


wpadlem na taki pomysl bo stoi mi tego troche to chociaz niech na czesci zarobi bo na turniejach marne szanse cos zarobic ....
Odpowiedz
#2
Zarąbisty pomysł Smile Sam bym chętnie skorzystał gdybym miał gdzie postawić maszynę.
Odpowiedz
#3
Z miejscem jest tak, ze jak jest potrzeba zawsze sie kawalek wygospodaruje. Zwaszcza ze maszyna pozyczona wiec i jej pobyt bylby tymczasowy.
Odpowiedz
#4
Kurcze, trochę daleko, ale jak by koleżka miał coś do załatwienia w Swiętokrzyskim, to niech da znać, coś wynajmę.
Odpowiedz
#5
A co powiecie na wynajem fabrycznie nowego flippera do domu ? Smile

Obecnie przygotowuję sklep internetowy i oprócz zakupu standardem będzie również wynajem na różne okresy czasowe.

Po tym wątku mogę przypuszczać, że może się to cieszyć powodzeniem Smile
Będzie można też taki wariant potraktować jako "test" przed zakupem.
Odpowiedz
#6
Kolega Sporting chyba żartuje z nowym fliperem (chyba zapomniał cudzysłowowa) Dostarczanie kurierami odpada oni nie będą czekać aż ktoś dokręci nogi i sprawdzi fliper.
OST+FRONT Młodszy brat Rammsteina https://ostfront.de
Odpowiedz
#7
pizmakus napisał(a):Z miejscem jest tak, ze jak jest potrzeba zawsze sie kawalek wygospodaruje. Zwaszcza ze maszyna pozyczona wiec i jej pobyt bylby tymczasowy.


Niestety , u mnie tak się nie da. Pocieszam się nadzieją że jak w przyszłości będę dobudowywał pokój dla dziecka to tam znajdę miejsce na własną maszynę.
Odpowiedz
#8
lactoral napisał(a):Kolega Sporting chyba żartuje z nowym fliperem (chyba zapomniał cudzysłowowa) Dostarczanie kurierami odpada oni nie będą czekać aż ktoś dokręci nogi i sprawdzi fliper.

Kolega lactoral chyba nie przeczytał, że chodzi o nowe flippery.
W jakim celu klient miałby sprawdzać przy kurierze flipper ?
Już nie mówiąc o przykręcania nóg :lol:
Jesli coś nie działa to od tego jest procedura reklamacyjna. Mało tego, klient zawsze może może zwrócić towar bez podania przyczyny w ciagu kilku dni.

Nie chciał bym się wymądrzać ale od 10 lat prowadzę klika sklepów internetowych w tym jeden bardzo trudnym towarem jakim są meble. Nikt przy kurierze nie składa szafy, sofy czy stolika szklanego aby sprawdzić czy jest OK :-D ;-)
Odpowiedz
#9
Sporting napisał(a):A co powiecie na wynajem fabrycznie nowego flippera do domu ? Smile
Zależy co Ty powiesz na temat ceny Smile
Sam pomysł super jednak w tym przypadku to cena będzie czynnikiem kluczowym.
Odpowiedz
#10
Co do nowych sternow na wynajem pomysl jak najbardziej fajny, dla mnie jedyne 2 tytuly godne uwagi to ACDC i METALICA ale jezeli wynajmiesz komus na miesiac flippera nowke sztuke to juz go raczej nie sprzedaz jako nowki ...

Na flipperowym forum za granica jest sporo sternow do sprzedania nawet o 1-1,5 tys eur tanszych niz zakup nowki a maja rozegrane ok 100 gier


jak juz temat wyladowal w dziale kupie, sprzedam to jeszcze link podrzucam do oferty Big Grin

http://allegro.pl/wynajem-flippera-do-do...19385.html
Odpowiedz
#11
marcinkg napisał(a):jak juz temat wyladowal w dziale kupie, sprzedam
Wydaje mi się że ten dział jest do tego najbardziej odpowiedni a ponieważ jak widać oferty wypożyczenia zaczynają się powoli pojawiać... dodałem to słowo do tematu działu Smile
Odpowiedz
#12
Sporting napisał(a):A co powiecie na wynajem fabrycznie nowego flippera do domu ? Smile

Obecnie przygotowuję sklep internetowy i oprócz zakupu standardem będzie również wynajem na różne okresy czasowe.

Po tym wątku mogę przypuszczać, że może się to cieszyć powodzeniem Smile
Będzie można też taki wariant potraktować jako "test" przed zakupem.


jestem jak najbardziej na tak Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#13
marcinkg napisał(a):Co do nowych sternow na wynajem pomysl jak najbardziej fajny, dla mnie jedyne 2 tytuly godne uwagi to ACDC i METALICA ale jezeli wynajmiesz komus na miesiac flippera nowke sztuke to juz go raczej nie sprzedaz jako nowki ...

Oczywiście, że nie będzie możliwości wynajęcia każdego flippera ( zwłaszcza w wersji Premium czy Limited Edition )
Planuje przeznaczyć 2-3 szt w wersji PRO na wynajem, oczywiscie zawsze będzie można kupić taki "używany" trochę taniej niż fabrycznie nowy. Może się okazać że po roku wynajmu, cena takiego używanego będzie sporo niższa ... zobaczymy :-)
Odpowiedz
#14
Chciałem odświerzyć temat i przypomnieć o ofercie Wynajmu fliperów do domu, jaką prowadzi kolega z forum.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4174320222

Sam jestem zainteresowany i chciałęm namówić kolegów z połódniowej części kraju na zastanowieniem sie nad ofertą. Gdyby nas się uzbierało kilku, Irex osobiście mógł by dostarczyć stoły i wszystko poustawiać na "tip-top", potem odebrać i nie było by takiego ryzyka, co by czegoś nie uszkodzić i narazić się na koszta.
Odpowiedz
#15
link Ci nie działa ale sam nr aukcji sie zachował więc wklejam Smile

http://allegro.pl/show_item.php?item=4174320222

sam pomysł jest fajny ale nie za taką cenę bo po pół roku płacenia masz już na swoją maszynę może nie DMD ale już jakiś alfanumeryczny SS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości