Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinball Quiz 2 - zabawa dla ambitnych
Podpowiedz: żadna z tych trzech maszyn nie posiada wyświetlacza DMD
Odpowiedz
znam jedna co ma JACKPOTA nie powiazanego w zaden sposob z multiballem i jest z DMD
Odpowiedz
Pewnie jest ich o wiele więcej Smile Ja znam akurat trzy bez DMD Wink Nie sadziłem że to będzie trudna zagadka Wink
Odpowiedz
police Force to wiem, ale reszty nie mam pojecia.....
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
pytanie było podaj 3 flipery w ktorych jackpot nie jest powiazany z multiballem wiec podaje z DMD i bez:

SCARED STIFF - jak wylosuje sie w gornej glowie szkielet to mamy trafic na rampe aby zdobyc JACKPOT nic zwiazanego z multiballem

MEDIEVAL MADNESS - ROYAL MADNESS mamy trafic jednokrotnie jedna kulka na 2 rampy, obkretke, do katapulty i chyba trole jeszcze jak dobrze pamietam aby uzyskac extraballa, jak trfimy drugi raz mamy ROYAL JACKPOT

TAXI- w trakcie gry zbiera nam sie wysokosc JACKPOTA aby go zdobyc nie musimy miec multibala, wystarczy trafic po na obkretke i gotowe

i jakby ktorys nie podpasowal choc jestem na 99% pewny odpowiedzi to zgapie od jarniego i mowie POLICE FORCE
Odpowiedz
MM nie znam ale skoro tak twierdzisz to nie ma powodu aby Ci nie wierzyć Smile TAXI był fliperem grając na którym właśnie wpadłem na pomysł tej zagadki Smile

Dodam że grając 1 bilą można zdobyć Jackpota na The Machine, Harley Davidson i... pewnie wielu innych Smile

Dopisz sobie punkt i wklejaj kolejna zagadkę Smile
Odpowiedz
* PUNKTACJA: *
**************
jarnie666 - 6 pkt.
NEX - 6 pkt.
Pawel - 5 pkt.
marcinkg - 3 pkt.
janekv8 - 2 pkt.
jacquesik - 1 pkt.
kackc000 - 1 pkt.
mucha - 1 pkt.
*************

Podaj tytul flippera w ktorym fabrycznie montowane nogi roznia sie dlugoscia (nie chodzi o regulowane stopki, tylko o dlugosc samych nog).
Odpowiedz
Niewiem czy pytanie za trudne albo zle napisane ale chodzi o to ze flipper z przodu ma krotsze a z tyłu dluzsze nogi.
Odpowiedz
Cholerka, dużo było takich flipperów, chyba SP miały takie nogi , czyli np. Twilight Zone
Odpowiedz
twiling zone ma na 99% rownej dlugosci nogi jak reszta i jest tylko regulacja stopkami , ten ktorego ja znam to conajmniej 10cm roznicy, moze nawet 15 miedzy przednimi nogami a tylnymi ni liczac stopek
Odpowiedz
podpowiem ze flipper jest firmy BALLY
Odpowiedz
Escape from the Lost World?
Odpowiedz
dobrze ! w koncu ktos zgadl, dodajesz sobie punkt i wklejasz zagadke

zobaczyles z mojej listy flipperow i strzeliles czy w necie znalezione ?

ten fliper oprocz tego ze ma przednie nogi krotrze od tylnich to ma jeszcze kanciasta podstawe, a nie rowna jak wiekszosc flipperow

http://ipdb.org/showpic.pl?id=789&picno=17142
Odpowiedz
Na liście Twoich fliperów jest niewiele produktów Bally... Wink

* PUNKTACJA: *
**************
jarnie666 - 6 pkt.
NEX - 7 pkt.
Pawel - 5 pkt.
marcinkg - 3 pkt.
janekv8 - 2 pkt.
jacquesik - 1 pkt.
kackc000 - 1 pkt.
mucha - 1 pkt.
*************

Zagadka: podaj nazwę flipera który nie posiada multiball ale... można na nim zrobić Jackpota Wink
Odpowiedz
Tak pomyślałem sobie że twoje pytanie może być związane z Mistrzostwami, a jedyny flipper który pasuje z tych co były to : Cyclone Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości