Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLF - dyskusja ogólna
#61
Paweł, IMHO bardzo ciekawy kierunek myślenia Smile

Dostałem właśnie mała zjebke że forsuje pomysły "pod siebie". Tyle że mnie akurat WPPR nigdy nie interesował (nie jeżdżę po turniejach zorganizowanych w innych krajach). Podczas Ligi i MP dyskutowaliśmy wiele o WRPR dlatego starałem się podrzucić pod dyskusje jakieś optymalne rozwiązania dla osób walczących o pozycje w rankingu.

Ostateczne rozwiązania i tak zalezą od Waszej decyzji czyli Organizatorów. Z mojej strony dodam tylko tyle ze cieszy mnie fakt że w ogóle chce Wam się to organizować - będę trzymał kciuki aby chciało Wam się jak najdłużej Smile
Tyle z mojej strony w tym temacie - na pewno wybierzecie najlepsze rozwiązanie Smile
#62
zjebke jak zjebke... wiesz... pomysly to jedno a szanse realizacji to drugie Undecided

nie rozumiem tez drugiego: co Ci przeszkadza w calorocznej podzielonej lokalnie lidze.. :?: :?: :?:

RSMP: scigaja sie caly sezon po calej Polsce...

WRC: jezdza caly rok po calym swiecie...

F1: jak wyzej...

dalej: pilka reczna, siatkowa, inne dyscypliny sportowe w ktorych druzyny lub pojedynczy zawodnicy walcza caly sezon o pudlo :!:

Rzuc propozycje, aby mistrza Polski ekstraklasy pilkarskiej wylonic na podstawie trzech meczy rozegranych na stadionie przy Lazienkowskiej... jakiego odzewu sie spodziewasz..??
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#63
jezeli delikatnie moge zasugerowac-prosic Wink ?
termin ( dzien tygodnia ) niech sie tylko nie zmienia.
pzdr

ps. ja pojade za Wami wszedzie Tongue
#64
Jarek odwołujesz się po raz kolejny do F1.
Pomimo, iż F1 interesuje się od ponad 20 lat to za cholerę nie potrafię odszukać punktów wspólnych z PLF....
#65
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#66
JAM napisał(a):jezeli delikatnie moge zasugerowac-prosic Wink ?
termin ( dzien tygodnia ) niech sie tylko nie zmienia.
pzdr

ps. ja pojade za Wami wszedzie Tongue

czyli piatek jak zwykle.. :?:

nie ma sprawy... ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#67
Ja uważam że rozkładanie jednego sezonu na wiele miejsc jest nietrafione, Konrad ma rację że jeżeli ktoś nie pojedzie na jeden turniej może stracić możliwość walki o np. pudło

Ja jako strona Stowarzyszenia proponuję robić swoje lokalne ligi, turnieje. Wszystkie wtedy mogą iść do WPPR a My (PSF) stworzymy punktację PPPR z której wyłonić możemy mistrza itd.
#68

:-D

jarnie666 napisał(a):
JAM napisał(a):jezeli delikatnie moge zasugerowac-prosic Wink ?
termin ( dzien tygodnia ) niech sie tylko nie zmienia.
pzdr

ps. ja pojade za Wami wszedzie Tongue

czyli piatek jak zwykle.. :?:

nie ma sprawy... ;-)

to zrobicie sobie eliminacje a ja przyjade w jeden jakis piatek i porozstawiam wszystko 8-)
#69
nawet Ci dzika karte damy.... 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#70
JAM napisał(a):to zrobicie sobie eliminacje a ja przyjade w jeden jakis piatek i porozstawiam wszystko
ale z losowania wywalamy Congo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#71
NEX napisał(a):
JAM napisał(a):to zrobicie sobie eliminacje a ja przyjade w jeden jakis piatek i porozstawiam wszystko
ale z losowania wywalamy Congo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co tam chcesz ... moze byc Creatura Tongue Wink
#72
Aha Daniel i pamiętaj że teraz obowiązuje zakaz tankowania podczas zawodów oraz obowiązek użycia 2 rodzajów ogumienia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jarek dobrze wyłapuje porównanie do F1? :mrgreen:
#73
jarnie666 napisał(a):nawet Ci dzika karte damy.... 8-)

dzika ? :>
wiedzialem
#74
NEX napisał(a):Aha Daniel i pamiętaj że teraz obowiązuje zakaz tankowania podczas zawodów oraz obowiązek użycia 2 rodzajów ogumienia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jarek dobrze wyłapuje porównanie do F1? :mrgreen:

a ogumienie bierzemy u jednego dostawcy ???
#75
widzę że atmosfera się wyluzowała Smile Z kontynuowaniem tematu poczekajmy na Mariusza


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości