Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLF - dyskusja ogólna
#16
Słusznie! Dyskusję lepiej zacząć jak najwcześniej.
Aż 8 spotkań? Trochę dużo...
Ja wyjazdowe edycje (jeśli takowe będą) raczej sobie odpuszczę - skupie się na tych w okolicach Warszawy Smile
#17
Też uważam że 8 spotkań ligowych to troche dużo!!a gdzie czas na inne turnieje,?przerwy wakacyjne i świąteczne.proponuje zostać przy 7 (zobaczcie w tabeli jak sie układała frekfencja,im dalej od mistrzostw ty gorzej,spadała)
Musimy brać pod uwage kalendarz i frekfencje.
podzielenie ligi na 3 miejsca -uważam że to dobre.pozostaje kwestja proporcji.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#18
jacquesik napisał(a):a gdzie czas na inne turnieje,?przerwy wakacyjne i świąteczne.proponuje zostać przy 7

A może jeszcze inaczej Wink Niech Liga w postaci 6 spotkań pozostanie w Piasecznie a u Jarka i Mariusza (i może gdzieś jeszcze jeśli znajdzie się organizator) mogłyby odbyć się jakieś inne rozgrywki... może jakiś Puchar czy coś w tym stylu Smile

Wtedy:
- nie demolujemy Ligi która może istnieć nadal w pierwotnej formie (6 spotkań u Pawła)
- u Jarka i Mariusza odbywa się równolegle jakiś inny cykl turniejów (np tak jak zaproponował Jarek czyli 2 spotkania u Niego i 2 spotkania u Mariusza, dla urozmaicenia można dać jakieś inne zasady - np pucharowe) na których można pograć na maszynach z ich kolekcji
#19
Uwazam, ze wlaczenie innych lokalizacji do ligi wymusi frekwencje i podniesie dyscypline.

Poza tym mielismy juz przyklad jak ciezko przeforsowac wpisanie wynikow do rankingu swiatowego z nowopowstajacych turniejow... :-?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#20
A jakie jest stanowisko Maria i Pawła????
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#21
Przeniesienie ligi w inne miejsce było propozycją gospodarza 1 edycj.Może ma nas tam już dość i chce odpocząć :lol: żartuję :lol:
Najważniejsze by doprowadzić do 2 edycji pomysł kilku miejsc też mi się podoba.
Uważam że 6 spotkań ligowych to max
Mario
#22
Zaproponowałem jakąś zmianę ponieważ trochę mało u mnie maszyn, docelowo będzie 5 (już nie długo będzie Shadow)a więc jak na ligę to małe zróżnicowanie...
Tytułów nie będę często zmieniał, grać cały sezon na tych samych flipperach to moim zdaniem lipa...
Moja propozycja brzmi : rozłożyć sezon na kilka miejsc, nie jest daleko, generalnie to i tak nikt dalej na północ niż wawa nie przyjeżdżał a z południa jest sporo osób(dowodem jest 15 osób na turnieju u Maria)
Zagrać sezon 6 turniejów na zmianę jeden u mnie a jeden u Maria, co wy na to ?
#23
Paweł napisał(a):Zagrać sezon 6 turniejów na zmianę jeden u mnie a jeden u Maria, co wy na to ?
Zapominasz o tym że Jarek też zaoferował swoje maszyny - jego kolekcja jest chyba najbardziej okazała a do tego to tylko kilka km od Piaseczna.
Jarek zaproponował rozegranie 2 edycji u Niego. Trzy spotkania mogłyby odbyć się u Ciebie (5 fliperów to wcale nie tak mało) i jedno u Mariusza Smile

Oczywiście decyzja należy do Ciebie jednak moim skromnym zdaniem czym więcej będzie edycji wyjazdowych tym gorzej odbije się to na frekwencji całej ligi.
#24
NEX napisał(a):czym więcej będzie edycji wyjazdowych tym gorzej odbije się to na frekwencji całej ligi.
nie sądzę - zobacz, że u Mario było sporo osób, nasza trójka, a nawet czwórka odpadła bo nie przypasował nam weekend, więc jest szansa na więcej osób; druga sprawa, że to czy odbywają się w Piasecznie czy 10km od Piaseczna nie powinno mieć wpływu na frekwencję
#25
janekV8 napisał(a):nasza trójka, a nawet czwórka odpadła bo nie przypasował nam weekend,
no widzisz... do Piaseczna zapewne dotarlibyście... do Mysłowic było już za daleko.

janekV8 napisał(a):druga sprawa, że to czy odbywają się w Piasecznie czy 10km od Piaseczna nie powinno mieć wpływu na frekwencję
Oczywiście że nie. Pisząc o dużej odległości miałem na myśli Mariusza a nie Jarka Smile Od Pawła do Jarka jest raptem 10-15 min jazdy autem wiec w zasadzie nie ma to chyba znaczenia.

Moim skromnym zdaniem propozycja Jarka jest bardzo ciekawa - nie dość że blisko od pierwotnej lokalizacji Ligi to jeszcze ilość i zróżnicowanie maszyn robi wrażenie.
#26
NEX napisał(a):do Mysłowic było już za daleko.
nie, mieliśmy zaplanowany inny wyjazd
#27
Jeżeli Jarek określi się że chce organizować turnieje ligowe to jak najbardziej jestem za, z Mysłowic bym nie rezygnował, jest potencjał a za mało nas aby organizować osobne ligi czy inne turnieje bo zrobi się tego w roku za dużo. Nie wierzę w to że wiedząc kilka miesięcy wcześniej nie można sobie zaplanować wyjazdu. Z Wawy jak skończą katowicką do Mysłowic będzie się jechało 3 godziny.
#28
Pytanko do Pawla i Jarka co robimy z ligą 2012 ????
Dyskusja była dość burzliwa jedni są chętni na oddalenie się od Warszawy jedni nie.
Najważniejsze byśmy grali.
Może są jeszcze inne osoby które mogły by coś zaproponować w innych miejscach??
Może dawna stolica Polski Kraków z panem Prezesem na czele dala by radę :?: :?:
Mario
#29
na dzis dzien 7 fliperow 100% gotowych do gry: 4 DMD i 3 first SS.....
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#30
A u mnie w tej chwili lipa, stoją tylko 3 i chyba szybko nic nie przybędzie Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości