Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Flipery Wrocław
#31
kane11 napisał(a):250zł Za miesiąc, to nie tak najgorzej.


Tu chce taniej :-P

http://tablica.pl/oferta/wynajem-flipper...7b0ebc2581
Odpowiedz
#32
Cytat:Ten pinball 2000 w tawernie jest w kiepskim stanie:
- Nie wypoziomowany dobrze (w większości wypadków kula spada na lewego flippera).
- gdzieś się kula blokuje w jakiś scoopie/sacuerze czy coś bo gra próbuje po czasie odblokować tą kule robi przy tym dużo hałasu a nic z tego nie wychodzi.
- po kilkunastu grach mam czasami multiball z dwóch kul bez żadnego komunikatu typu "multiball" wiec domyślam się że to moja wcześniej zablokowana kula.
- też coś jest z baterią bo wyników nie trzyma.
oraz dziwny motyw z wyłączaniem się flipperów podczas gdy kula jest na środku stołu i w tym momencie sie pokazuje plansza z podsumowaniem punktowym rundy.
- brakuje przynajmniej 4 lampek...

plus jest taki że 4 kule kosztują 2zł

zgłaszam też te usterki Tawernie to ma sie niby technik tym zająć (maszyna wynajęta w foxgame.eu)

odkryłem jeszcze że lampki przy mnożnikach nie działają i bumbery też w ogóle nie działają... szkoda tam chodzić Tongue
Odpowiedz
#33
Niedługo będzie można pograć w "Tales From The Crypt" w Zaklętych Rewirach na Krakowskiej 100 podczas imprez (jak tylko maszynka przejdzie serwis), więc będzie się można dogadać w ramach "przyjaźni forumowej" i umówić na "pykanie" Wink

Przy okazji witam wszystkich Forumowiczów, to mój pierwszy post, na forum bywałem wcześniej kilka razy, w końcu postanowiłem się zarejestrować i dołączyć do Waszej społeczności Smile

Pozdrawiam! Smile
Odpowiedz
#34
Siemasz.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#35
cześć, fajnie że ktoś z Wrocławia Smile co tam do zrobienia zostało? ;P
Odpowiedz
#36
Elektronikę regeneruje (zasilacz i płyta główna), popalone tranzystory niestety, diody, rezystory i kilka układów, jedną cewkę będę musiał przewinąć, z dzwiękiem są kłopoty, oświetlenie na ledach no i jak płyta stanie to cala mechanika mnie czeka Wink
Nie wspominam już o kosmetyce, grafiki muszę uzupełnić, odmalować i polakierować budę i takie tam duperele... Jest co robić Wink Ale już z górki. Całe szczęście, że dokumentacja do maszynki jest perfekcyjna Smile
Odpowiedz
#37
No to sporo, ciekawe ze chcesz sam przewinac cewke. Jak juz bedzie grywalny to zchecia wpadne pograc Smile
Odpowiedz
#38
Przezwajanie cewki jest proste gdy ma się niezdeformowany korpus.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#39
Yoogi napisał(a):Niedługo będzie można pograć w "Tales From The Crypt" w Zaklętych Rewirach na Krakowskiej 100 podczas imprez (jak tylko maszynka przejdzie serwis), więc będzie się można dogadać w ramach "przyjaźni forumowej" i umówić na "pykanie" Wink

Przy okazji witam wszystkich Forumowiczów, to mój pierwszy post, na forum bywałem wcześniej kilka razy, w końcu postanowiłem się zarejestrować i dołączyć do Waszej społeczności Smile

Pozdrawiam! Smile

Witam, chetnie bym pogral w cokolwiek, bo we Wroclawiu susza kompletna No chyba ze nie wiem o jakims miejscu/maszynie, bo rzadko tu zagladam i kraze po swiecie Ale jak wracam do WRO nie ma w co grac... Kiedy w Rewirach bedzie ta maszyna? Bylem tam na imprezie jakos w lutym, to albo nie bylo albo nie znalazlem jej :] Wiec kiedy aaa i czy jest gdziekolwiek jeszcze jakis pinball we Wroclawiu? Tgg? kreator? sky tower? jakas galeria? szkoda ze w Pad barze nie ma, bo juz jest nawet obudowa od maszyny arcade, w srodku pc na windowsie i emulator MAME za wrzucane monety :] dziwne to ale troche bawi
Odpowiedz
#40
Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum.

W "TGG" w salonie zabaw ( u góry piętrowego parkingu ) zwanej "Piotruś" obok torów kręgielni stoi flipper o tytule z tematu gotów do użycia :-) Pierwszy raz idąc tam pewnie będzie trzeba dopytać, jak tam trafić ( sam tak miałem_hehe ). Jedna gra kosztuje 2 zł; chyba 5 kulek...

Być może w niedalekiej przyszłości ( od jesieni ) będę mógł zaoferować granie na Pinball 2000 - Revenge From Mars na ul. Krzywoustego ( niedaleko "Dino" & "Biedronki" ). Aktualnie zajmuję się renowacją takiego modelu w wolnych chwilach ;-)

Pozdrawiam
Odpowiedz
#41
Witaj w klubie pasjonatów.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#42
Niebieski napisał(a):Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum.

W "TGG" w salonie zabaw ( u góry piętrowego parkingu ) zwanej "Piotruś" obok torów kręgielni stoi flipper o tytule z tematu gotów do użycia :-) Pierwszy raz idąc tam pewnie będzie trzeba dopytać, jak tam trafić ( sam tak miałem_hehe ). Jedna gra kosztuje 2 zł; chyba 5 kulek...

Być może w niedalekiej przyszłości ( od jesieni ) będę mógł zaoferować granie na Pinball 2000 - Revenge From Mars na ul. Krzywoustego ( niedaleko "Dino" & "Biedronki" ). Aktualnie zajmuję się renowacją takiego modelu w wolnych chwilach ;-)

Pozdrawiam
Również witam,witam kolegę.28.08 będę w Wrocławiu,autokarowa jedno dniowa wycieczka.Dźwirzyno też odwiedzę.To masz podobnie jak ja,w wolnych chwilach przywracam do życia elektromechanika Royal Flush.Z tym iż nie wiem czy go skończę w tym roku. ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#43
Yoogi - jak tam stoja juz te opowiesci z krypty na krakowaskiej?
Odpowiedz
#44
jermo85 napisał(a):Yoogi - jak tam stoja juz te opowiesci z krypty na krakowaskiej?

Stoją Smile Niestety - właściciel udostępnia maszynkę tylko na niektórych imprezach :|
Odpowiedz
#45
Niebieski napisał(a):Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum.

W "TGG" w salonie zabaw ( u góry piętrowego parkingu ) zwanej "Piotruś" obok torów kręgielni stoi flipper o tytule z tematu gotów do użycia :-) Pierwszy raz idąc tam pewnie będzie trzeba dopytać, jak tam trafić ( sam tak miałem_hehe ). Jedna gra kosztuje 2 zł; chyba 5 kulek...

Pozdrawiam

Zapomnialem totalnie sprawdzic to TGG, wiec musze i ciekawe co to za fliper Bo jakos nie wywnioskowalem z posta Wink tak czy inaczej mam blisko i lepsze to niz nic, bo we Wro totalna posucha z pinballami...:[ akiedys bylo duzo, nawet na salonie gier w Koronie



PS jakby ktos lokalny z WRO czy ktokolwiek wiedzial cos o jakiejs maszynie, dajcie cynk kazde info cenne Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości