Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
#16
alexanderhrabia napisał(a):brązowych pantalonów od adiego dasslera - i tu cię dopadnę.
jeszcze Cię zaskoczę! :mrgreen:
#17
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):
mezik napisał(a):Hansa Klossa? Tego projektanta?
nie znam go, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie interesuję się modą, a właściwie o tyle tak by wiedzieć czego nie nosić :-P
Łukasz, nie o to chodziło..... :mrgreen:
http://www.tvn24.pl/pokaz-hansa-klossa-n...251,s.html

aaaa... tak, słyszałem o tym! ale nie skojarzyłem
tak czy owak fajna wkrętka!
i dowód co jest warty świat mody. nie znoszę i nie noszę: polo ze sterczącym niemrawo kołnierzem, marek Ammmber Crombie Srombie, Aerooo Postale Zesrale, Ralff Laurenty itp., spodni z dziurami wyszarpanymi przez ratlerka, butów skórzanych za kostkę nie zawiązanych, spodni z miejscem na dużą pieluchę, ale ze zwężającymi nogawkami by jakby co nie uronić nic, kapturków ubranych do pół głowy by się fala lub czubek nie zmierzwiła itp. To są dzieła właśnie Ulrikaa von Jungienna, Rudolpha Hoessa, Martina Borrromana i Pedrosa Almadavara.
#18
Ludziska, koledzy i koleżanki, bogaci i klaso średnia, chrześcijany, pogany i innych wierzeń reprezentanci !

Brakuje nam jeszcze parę stów, by każdy zwycięzca oraz wielu innych coś z MISTRZOSTW wyniosło cennego, ale i pamiątkowego. Kto ma wolnej nieco kasy? Dajcie znać: Łukasz Dziatkiewicz czyli ja czekam: psf.prezes@gmail.com
z góry dziękuję

No to jak towarzysze - pomożecie ?
#19
Mam na myśli turniej wcześniejszy czyli 9.11
chodzi o zabranie paru nagród do W-wy. trochę tego jest (bardziej waga niż objętość)
dzięki temu nie będę musiał z tym podróżować PKP
dzięki
#20
Póki co zgłosiły się 44 osoby, czyli prawie połowa miejsc jest już zajęta! Przypominamy, że limit wynosi 96 osób! więcej ani o jedną nie dodamy. zapisy na miejscu będę możliwe TYLKO JEŚLI ZOSTANĄ WOLNE MIEJSCA, jeśli nie będzie - to nie zagracie!

Rejestracji dokonujecie tu: http://www.flippery.com.pl/mp2013/
#21
Łukasz , czy wzorem zeszłego roku jest przewidywana akredytacja uczestników którzy nie brali by udziału w Mistrzostwach a mogli by grać do woli na maszynach nie biorących udziału w zawodach ?
#22
Gwynbleidd napisał(a):Łukasz , czy wzorem zeszłego roku jest przewidywana akredytacja uczestników którzy nie brali by udziału w Mistrzostwach a mogli by grać do woli na maszynach nie biorących udziału w zawodach ?

Nie, po prostu przychodzą i grają na dostępnych pozaturniejowych maszynach.
#23
Prezes napisał(a):Nie, po prostu przychodzą i grają na dostępnych pozaturniejowych maszynach.

Pozwolisz że się upewnię bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem - grają bezpłatnie ?
#24
Gwynbleidd napisał(a):
Prezes napisał(a):Nie, po prostu przychodzą i grają na dostępnych pozaturniejowych maszynach.

Pozwolisz że się upewnię bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem - grają bezpłatnie ?

POTWIERDZAM: będzie parę maszyn do gry za darmo dla wszystkich, nie tylko uczestników mistrzostw czy turniejów pobocznych.
WSTĘP do klubu będzie darmowy, także goście i widzowie nie płacą NIC.
#25
kiedy pojawi sie lista maszyn turniejowych ?
#26
MONSTER BASHa - raczej nie będzie.
#27
marcinkg napisał(a):kiedy pojawi sie lista maszyn turniejowych ?

niedługo
generalnie nic nowego co znasz z W-wy i okolic (i nie tylko)
#28
jakby byly jakies konkrety nawet wiekoszsc ktora pewna to zawsze lepiej niz nie wiedziec nic, mozna potrenowac na tych tytulach lub sie nastawic ze bedziemy na nich grali Smile
#29
marcinkg napisał(a):jakby byly jakies konkrety nawet wiekoszsc ktora pewna to zawsze lepiej niz nie wiedziec nic, mozna potrenowac na tych tytulach lub sie nastawic ze bedziemy na nich grali Smile

ciśnij chłopaków z W-wy
#30
Panie i Panowie,
Oczywiście wszystkich prosimy o robienie zdjęć - im więcej tym lepiej. Filmików też. Ale jeśli ktoś może zaprosić jakiś profesjonalistów (a nawet półprof.) byleby za darmo to prosimy. Rzecz jasne wszelkie zdjęcia będą opisane - tzn. kto jest ich autorem.

O ile zdjęcia mamy już dość ogarnięte o tyle filmowanie nie - także kto coś może w tym temacie załatwić niech to czyni.

dzięki


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości