Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
#1
Cześć
Jeszcze raz ogłaszam apel w sprawie pomocy w organizacji mistrzostw i tym co się nimi wiąże. Kończymy prace nad plakatem i to już ostatni moment by umieścić logo na nim. Mam na myśli logo patronów, partnerów czy sponsorów.
GENERALNIE najbardziej zależy nam na nagłośnieniu imprezy oraz nagrodach.

NAGŁOŚNIENIE:
Informujcie o mistrzostwach gdzie się da i kogo się da. Wrzucajcie info. w necie zwłaszcza na grupach dyskusyjnych, forach i stronach odn. gier wszelkich, lokalnych (Warszawa i okolice) oraz studenckich.

NAGRODY
Każda będzie fajna, nie musi być wartościowa czy związana z flipperami (jak dyski zewn. na PlazaPPP dał anonimowy sponsor - super były). Wszystko będzie fajne, jak nie na nagrodę dla zwycięzców (mistrzostw lub jednego z towarzyszących turniejów-takie jak roku temu) to na loterię może być.

Piszcie do mnie w tej sprawie: psf.prezes@gmail.com albo jak kto woli na forum. To naprawdę mogę być pierdołki-fajne gadżety reklamowe też i/lub pendrivy, słodycze, minialkohole lub nie mini, gry wideo, ciuchy, jedzenie, zwł. słodycze itp. No i oczywiście wsparcie finansowe.

Dziękujemy
#2
Drodzy koledzy,

Właśnie przed chwilą uruchomiłem stronę z rejestracją na Printimus 2013 - XII Qulturalne Mistrzostwa Polski w grze na flipperach. Rejestrujcie się, bo liczba miejsc ograniczona. Smile

http://www.flippery.com.pl/mp2013
#3
My zgłoszeni.
#4
done!
#5
Ja i mój brat bliźniak.
#6
Informacja o naszych mistrzostwach jest już na stronie IFPA (WPPR) i Pinball News. Rozesłałem też do wszystkich zagranicznych graczy, których adresy mam. Ale informacji nigdy mało. Więc ślijcie do kogo tylko za granicą maila macie oraz co ważniejsze kto może niech wrzuci na zagraniczne fora pinballowe. Przypominam, że info. po ang. jest tu:
http://www.flippery.com.pl/mp2013eng/

dzięki i
pzdr
#7
Potrzebujemy jeszcze sponsora na jedną nagrodę specjalną, dzięki temu wszyscy zwycięzcy (także turniejów towarzyszących) dostaną coś bardzo szczególnego i pamiątkowego z mistrzostwami związanego! To kwesta paruset złotych, piszcie do mnie to wyjaśnię:
psf.prezes@gmail.com
Warunki do uzgodnienia, także co w zamian.

Oczywiście inni sponsorzy (finansowi i stricte nagrodowi) też mile widziani! Wink
#8
Kto może info. wrzucić:
http://www.flippermarkt.de/community/
http://www.pinballz.net/
Jakby napisał 2 słowa po niem. to byłoby już suuuuperrrr !
#9
Eins Zwei Smile
#10
Raczej nie o to chodziło :/
"Dwa słowa" - zwei Wörtern
Mezik
#11
printimus napisał(a):Eins Zwei Smile

tyle to i ja umiem z Klossa Wink
#12
Hansa Klossa? Tego projektanta?
Mezik
#13
mezik napisał(a):Hansa Klossa? Tego projektanta?

nie znam go, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie interesuję się modą, a właściwie o tyle tak by wiedzieć czego nie nosić :-P
#14
brązowych pantalonów od adiego dasslera - i tu cię dopadnę.
#15
Prezes napisał(a):
mezik napisał(a):Hansa Klossa? Tego projektanta?
nie znam go, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie interesuję się modą, a właściwie o tyle tak by wiedzieć czego nie nosić :-P
Łukasz, nie o to chodziło..... :mrgreen:
http://www.tvn24.pl/pokaz-hansa-klossa-n...251,s.html


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości