Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kraków] Flipery w Krakowie
#31
leszek golon napisał(a):No niezłe tempo narzuciłeś w uzupełnianiu parku maszyn :lol:Jeszcze troche i dogonisz Bytom :-P
...a potem Kołobrzeg i Łódź? Wink

A tak na poważnie to Mezik nie ma kogo gonić ponieważ w Polsce nie ma miejsca w którym stałoby więcej fliperów udostępnionych każdemu kto po wrzuceniu monety chciałby sobie pograć w dowolnym dniu tygodnia (tak, wiem poza poniedziałkiem Wink )
Odpowiedz
#32
mezik napisał(a):Problem jest taki ze juz nie ma gdzie wstawiac. No na szybko 1 miejsce sie znajdzie. Na kolejne 3 trzeba by bylo wyburzyc nieuzywany drugi bar Smile
Jak się bawić, to się bawić - bar w***ć, flipce wstawić! Smile
Odpowiedz
#33
mezik napisał(a):No na szybko 1 miejsce sie znajdzie.
Obstawiam że kolejny będzie Getaway :mrgreen:
Odpowiedz
#34
Nie ukrywam ze chcialbym dostarczyc radosci z tego flippera graczom krakowskim
Mezik
Odpowiedz
#35
Październikowa promocja:
30 min gry - 10 zl
1 h gry - 15 zl
Cały dzień - 20 zl

Albo klasycznie 2 zl 1 gra
Mezik
Odpowiedz
#36
najs! a w styczniu jaka bedzie? Big Grin
Odpowiedz
#37
A kto to moze wiedziec... wazne zebysmy do stycznia jeszcze istnieli!
Mezik
Odpowiedz
#38
Getaway jest w Krakowie pograłem ;-) ,miejsce niesamowite Mezik powodzenia tempo masz ostre,do tego stan maszyn i ceny grania Flipperowy raj :-)
Odpowiedz
#39
Pograles testowo Smile jeszcze troche roboty wymaga ale widac swiatelko w tunelu Smile na lidze mam nadzieje wszyscy go dobrze przetestuja!
Mezik
Odpowiedz
#40
Czynne jeszcze? Może się wybiorę, już dosyć mam Warszawy...
Odpowiedz
#41
oczywiscie zapraszam wtorek-niedziela 16-24(czasem dłużej)
Mezik
Odpowiedz
#42
Polecam wizytę u mezika, zimne piwko jak i flipce w bardzo przystępnej cenie, bar w podziemiu, jest klimat, nic tylko korzystać.
Odpowiedz
#43
Cue ball bedzie tylko na beer cup II
Jeden flipper (w tym monencie Dirty Harry) jest w sali z barem i on dziala na wrzuki 2 zl gra - 3 kule
Pozostale dostepne tylko do grania na 1h-15 zl 2h-20 zl caly dzien - 30 zl
Mezik
Odpowiedz
#44
To granie na godziny przekonuje mnie najbardziej Smile Sprawiedliwe niezaleznie od skilla.
Odpowiedz
#45
Oczywiscie granie na godziny rodzi pewne problemy z pewnymi graczami ktorzy ida na papierosa i chca zebybim czas zatrzymywac... Zawsze cos Panie niedogodzisz!
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości