Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IFPA European Championship Series
#1
Słuchajcie,
Dostaliśmy świetną propozycję organizowania jednej z eliminacji do europejskiego pucharu IFPA. Sprawa jest o tyle łatwa, że możemy wykorzystać istniejący turniej wysokiej rangi (w naszym przypadku proponuję Mistrzostwa Polski). Nie stoi więc nic na przeszkodzie, aby zgłosić naszą imprezę do tej serii.
Co Wy na to?

Wg mnie mamy szansę ściągnąć dodatkowych graczy z zagranicy, którym będzie zależało na punktach, a nie zawsze znajdowalo czas na odwiedzenie nas jesienią.
Dalej może skutkować to wzrostem prestiżu naszego turnieju, na co IFPA zawsze patrzy przydzielając punkty. Patrząc jeszcze szerzej wypromujemy nasz kraj w świecie (może nie tylko fliperowym, choć to pewnie jeszcze kwestia kilku lat).
Może okazać się to sporym krokiem w kierunku organizacji Mistrzostw Europy, a może i Mistrzostw Świata, o czym nieśmiało i trochę żartobliwie rozmawialiśmy zawiązując stowarzyszenie podczas walnego zebrania w 2008 roku.

Pzdr!
#2
Co jest, naprawdę nikogo nie wzrusza taka możliwość? ;-)
Chyba nie zależy tylko mi..?
#3
janekV8 napisał(a):Co jest, naprawdę nikogo nie wzrusza taka możliwość? ;-)
Chyba nie zależy tylko mi..?

Zacznijmy od tego, że będzie to impreza krajowa.
Chodzi o turnieje przyszłoroczne, więc jest trochę czasu i jestem z IFPĄ w kontakcie.
Decyzja zapadnie w stosownym czasie, ale zapewne będzie to Polish Pinball Open (nazwa robocza), o czym wszyscy na forum oraz IFPA zostanie poinformowana.
#4
No to idealna sprawa na Pixel Heaven 2014! Lokal będzie profi, organizacja takoż, a atrakcje dodatkowe nie do przecenienia - goście z zagranicy zapamiętają to na długoSmile Termin już jest zajawiony na www.pixelheaven.pl.
#5
lapusz napisał(a):No to idealna sprawa na Pixel Heaven 2014! Lokal będzie profi, organizacja takoż, a atrakcje dodatkowe nie do przecenienia - goście z zagranicy zapamiętają to na długoSmile Termin już jest zajawiony na www.pixelheaven.pl.

Wszystko do dyskusji.
Fajnie że już myślisz o powtórce czy raczej ciągu dalszym!
A miejsce pewne? Bo nie widzę.
#6
Miejsce będzie bardzo pewne, zapewniam. cnd...
#7
Offtopic sie ładnie rozwinął, ale warto wrócić do tematu.

Josh z IFPA po raz kolejny dopytuje mnie i Łukasza o chęć udziału w tej serii planowanej na 2014 rok.
To ma być nasza (koordynatorów) wspólna decyzja, jednak ignoranckie podejście Łukasza do tej sprawy stawia nas w słabym świetle. Nie jesteśmy fliperowym zaściankiem, mamy ligę, Marcin wygrywa BPO, jesteśmy rozpoznawalni, więc nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy zaprzepaścić tą okazję.
#8
"mamy ligę"?

którzy my?
#9
alexanderhrabia napisał(a):"mamy ligę"?

którzy my?
my Polacy
#10
Jestem w tej sprawie z Joshem w kontakcie.
Właśnie wysłałem mu nazwę imprezy: Polish Pinball Open. Turnieje odbędzie się w Warszawie.
#11
Info ode mnie ponownie. Pixel Heaven 2014 odbędzie się w dniach 31.05 - 1.06 w świetnym lokalu w centrum Warszawy - 1500m2 (www.1500m2.com).
Dużo przestrzeni, łatwy dojazd, duża impreza, profesjonalna strona www w PL i EN (start nowego sajtu w listopadzie) - to wszystko przemawia moim zdaniem za tym, że warto przy tej okazji zorganizować ten turniej IFPA - goście nie będą zawiedzeni!
#12
To jest bardzo słuszna koncepcja Smile
#13
I już wygląda na to, że będzie wprowadzona do rzeczywistościSmile
#14
Hit będzie niewątpliwie.
#15
lapusz a ile miejsca z tych 1500m2 wygospodarowałbyś na same flipery? Wink Ile sztuk mogłoby tam stanąć?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości