Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TZ
#1
jak uważacie , jest warty ten tytuł cen jakie osiąga??, pomijając oczywiście w tym momencie stan techniczny.
Odpowiedz
#2
IMHO nie.
Owszem bardzo dużo misji, fajny patent z mini playfieldem ale... jak dla mnie brakuje klimatu i... spójności fabuły (dla przykładu pod tym względem dla mnie ideałem jest ST TNG)
Odpowiedz
#3
Ja też uważam, że fliper mocno przeceniony.
Odpowiedz
#4
TZ spójności fabuły mieć nie może bo temat jaki podejmuje jest specyficzny. W mojej ocenie jedna z ciekawszych maszyn.
Odpowiedz
#5
Jeżeli mowa o tym na allegro to powiem Wam, że się napaliłem, ale jak zobaczyłem tego buca co to sprzedaje to mi przeszło.

Nie jestem przekonany do TZ, ale stwierdzam, że ja i tak mam nie równo pod kopułą, więc pewnie jakbym go miał w domu - to by mi się spodobał - tym bardziej, że robił go Pat Lawlor - ten sam co Roadshow
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem chyba najbardziej rozbudowany i skomplikowany w swoich zasadach flipper jaki kiedykolwiek zbudowano Wink
Prześwietne drobiazgi, trudne Jackpoty, możliwość odpalania kilku akcji na raz, powerball no i lost in the zone(tylko Indiana i Star trek mogą się równać)
Jeżeli do domu to można go sobie całkiem fajnie zestroić i daje mnóstwo przyjemności.
Teraz nie mam a zaczynam za nim tęsknić...w sumie to mam tak z każdym flipperem którego miałem(oprócz opowieści z krypty)
Odpowiedz
#7
Squall napisał(a):Jeżeli mowa o tym na allegro to powiem Wam, że się napaliłem, ale jak zobaczyłem tego buca co to sprzedaje to mi przeszło...
dokładnie było w moim przypadku :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Squall napisał(a):Jeżeli mowa o tym na allegro to powiem Wam, że się napaliłem, ale jak zobaczyłem tego buca co to sprzedaje to mi przeszło.

Nie jestem przekonany do TZ, ale stwierdzam, że ja i tak mam nie równo pod kopułą, więc pewnie jakbym go miał w domu - to by mi się spodobał - tym bardziej, że robił go Pat Lawlor - ten sam co Roadshow



swietna maszyna,warta swojej ceny :-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#9
Paweł napisał(a):Moim zdaniem chyba najbardziej rozbudowany i skomplikowany w swoich zasadach flipper jaki kiedykolwiek zbudowano Wink
Prześwietne drobiazgi, trudne Jackpoty, możliwość odpalania kilku akcji na raz, powerball no i lost in the zone(tylko Indiana i Star trek mogą się równać)
E tam Smile
Co tam jest aż tak bardzo skomplikowane? Wink Wszystko liniowe (brak możliwości łączenia MB), jacpoty też niezbyt skomplikowane ("zapal i zgaś") "akcje" nudne (jak ta z zegarem). Jedynie co wyróżnia tę maszynę to ciekawy mini playfield i power ball.
Maszyna mocno przereklamowana. Nie jest zła ale tez żadna rewelacja. Ot przeciętny fliper....
Odpowiedz
#10
NEX napisał(a):
Paweł napisał(a):Moim zdaniem chyba najbardziej rozbudowany i skomplikowany w swoich zasadach flipper jaki kiedykolwiek zbudowano Wink
Prześwietne drobiazgi, trudne Jackpoty, możliwość odpalania kilku akcji na raz, powerball no i lost in the zone(tylko Indiana i Star trek mogą się równać)
E tam Smile
Co tam jest aż tak bardzo skomplikowane? Wink Wszystko liniowe (brak możliwości łączenia MB), jacpoty też niezbyt skomplikowane ("zapal i zgaś") "akcje" nudne (jak ta z zegarem). Jedynie co wyróżnia tę maszynę to ciekawy mini playfield i power ball.
Maszyna mocno przereklamowana. Nie jest zła ale tez żadna rewelacja. Ot przeciętny fliper....

Może nie dokładnie to samo uważam jeśli chodzi o szczegóły, ale ogólnie się zgadzam. Miałem w domu i wolałem grać na Demolce. Nie rozumiem sławy tej maszyny. Jest multum maszyn które bym wolał, a ze taką cenę to właściwe każdą.
Odpowiedz
#11
piękno tego flippera tkwi w jego zasadach, trzeba je znać doskonale by gra sprawiała największą frajdę. Rullsheet dla TZ to książka gdzie większość flipów można ogarnąć na kilku stronach
Odpowiedz
#12
Ja znam i dla mnie w dalszym ciągu nie jest to coś wyjątkowego. Ale jak powiedziałem - kwestia gustu.
Odpowiedz
#13
Zasady znam ale nie uważam aby maszyna była jakoś szczególnie wciągająca - wszystko jest zbyt liniowe i po prostu nudne.
Odpowiedz
#14
Zasady zasadami wiecie lie zapłaci prowizji za sprzedanie TZ przez Allegro ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#15
allegro napisał(a):93 zł plus 0,5% kwoty powyżej 5000 zł
:-)

o ile te "zerowe" konta to na poważnie to pewnie i tak dogada się poza allegro.
XIX
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości