Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do czego jest to nadpalone gnaizdo?
#1
Zauważyłem nadpalone gniazdo do którego nic nie jest wpięte i nie ma też żadnego wolnego kabla, który mógłby tam pasować. Może się spaliło i ktoś wyciągnął całe kabelki od tego.
Ta płytka znajduje się w górnej obudowie na ściance bocznej. Czy ktoś wie co tam mogło być wpięte.

Jeszcze jedno. Nie działa też czujnik tilt ten przechyłowy (taka gruszka wisząca)


Załączone pliki Miniatury
   
Mezik
Odpowiedz
#2
A co to za maszyna ? Z gruszką ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#3
Cyclone Williamsa. Z tą gruszką to chodzi mi o to:
http://static.ddmcdn.com/gif/pinball-mac...ndulum.gif
chyba każda maszyna to ma Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#4
mezik napisał(a):Zauważyłem nadpalone gniazdo do którego nic nie jest wpięte i nie ma też żadnego wolnego kabla, który mógłby tam pasować. Może się spaliło i ktoś wyciągnął całe kabelki od tego.
Ta płytka znajduje się w górnej obudowie na ściance bocznej. Czy ktoś wie co tam mogło być wpięte.

Poszukałem trochę w manualach i wychodzi na to że jest to "Backbox Interconnect Board". W manualu z listą części napisali że ta płytka posiada tylko konektory. Na zdjęciu też nie widzę żadnej elektroniki między połączeniami i wygląda na to, że konektory z lewej części płytki są połączone 1do1 z konektorami po prawej stronie. Sądzęwięc że komuś wypaliła się wtyczka z lewej strony i przerzucił kabelki bezpośrednio do wtyczki po prawej stronie (zresztą kolory też chyba pasują chociaż nie jestem pewien bo zdjęcie trochę niewyraźne). Niestety to tylko przypuszczenia bo nie mam żadnego praktycznego doświadczenia z maszynami Williams 11.
Odpowiedz
#5
Faktycznie przyjrzałem się dokładniej i faktycznie ktoś to zamiast w nadpalonym gnieździe połączył razem Big Grin Dziękuje za fachową pomoc.
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości