Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Royal Flush - Gottlieb's
#1
Czy ktoś z Was na początku lat 80-tych jeździł na wakacje na camping do Dziwnówka? Przy campingowym barze stał flipper Gottlieba "Royal Flush". Gra kosztowała 5zł. A może pamiętacie ten stół z innych lokacji?
Odpowiedz
#2
Dziwnówek, blaszany salon na skrzyżowaniu na Pobierowo i pewnie w kilku miejscach bo takie byly czasu. NIe pamietam tego flippera, bo jak głupek grałem tam w taką grę nibyvideo z wyświetlanym potworem płaszczką latającym nad miastem w któego strzelałó się z jakiegoś pistoletu... 5 zł potwierdzam....

Ja Pamiętam Rewal i mój pierwszy zapamiętany flipper na takiej przyczepie na kołach co to traktor ciągnął Smile

A był to A GO-GO trochę nietypowy:
http://ipdb.org/machine.cgi?id=27
Odpowiedz
#3
Nie kojarze ale dla samego tytułu wart kupić
Nie każdy ma Go Go w domu .....
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#4
WITAM!Od ROYAL FLUSH mam playfield i trochę podzespołów do Gottlieb'a.Będę próbował reaktywowac tę maszynke ale to trochę potrwa.Dostałem te podzespoły dawno temu od pana który likwidował miejscowy salon gier,taka przyczepa camping.Podzespoły R.FLUSH miały posłużyc temu panu jako części zamienne do innych fliperów które miał swego czasu na chodzie a ja dzisiaj zrobię z tego szlachetny pożytek.
Pinball EM
Odpowiedz
#5
Kriszna napisał(a):WITAM!Od ROYAL FLUSH mam playfield i trochę podzespołów do Gottlieb'a.Będę próbował reaktywowac tę maszynke ale to trochę potrwa.Dostałem te podzespoły dawno temu od pana który likwidował miejscowy salon gier,taka przyczepa camping.Podzespoły R.FLUSH miały posłużyc temu panu jako części zamienne do innych fliperów które miał swego czasu na chodzie a ja dzisiaj zrobię z tego szlachetny pożytek.


To esencja elektromechaników


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
Tak przeglądam swoje posty a tu niespodzianka.Już wtedy 2014 o tym moim szalonym projekcie wspominałem.Muszę przyznać patrząc na te fotkę RF którą wstawił Leszek będzie się minimalnie różnił rozstawieniem mechanizmów ale to nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia,zasada działania pozostanie bez zmian.
Pinball EM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości