Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOBBIT
#16
Widzialem,gralem ,dotykalem, wooow, ten flipper to jest zupelnie inna liga niz Stern,mega sound ,flow itd...mozna by dlugo pisac,gdybym mial tyle drobnych to od razu by stal w moim domu,to co JJP wyczarowal to jest poprostu poezja,Stern nie dostaje tej maszynie do piet,moglbym tak jeszcze pisac godzinami ale po co.Detale dopracowane w najmniejszym szczegole,super dzwiek i klimat. Poprostu swietna maszyna.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#17
Mi ten flipper wyglądał na biedę w porównaniu do Krainy Oz, która to z kolei nie powalała mnie tematem. Fajnie, że jednak w praniu się sprawdza, ale pewnie nie będzie gdzie w to zagrać ;(
Odpowiedz
#18
Ja już się nie wypowiadam dopóki nie zagram. Po obejrzeniu filmiku na youtube stwierdziłem, że Walking Dead to lipa po czym pojechałem na PPO i praktycznie gralem tylko na nim i na Metallice.
Odpowiedz
#19
jest zupelnie inny niz WOZ, dla mnie WOZ nie ma klimatu,pomimo ze tez jest niezly ale zupenie nie moj temat, na przyklad LOTR tez nie moj temat, Hobbit jest o podobnym temacie ale gra sie zupelnie,i to zupenie inaczej niz WOZ ,sam dzwiek 5.1 powala na kolana,ten flipper to zupelnie inna liga,a najlepsze jest to ze teraz LE kosztuje 9200 euro,i to juz jest koncowka, i jak z tej transzy maszyna sie skoncza to za 9500 mozna bedzie kupic tylko Pro,niezle nie ??
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#20
A jest warte tej kasy? Nie sledzilem tematu, bo wydawal sie funkcjonalnie biedny. W WOZ miało co kosztować, tutaj miałem wrażenie, że niespecjalnie.
Odpowiedz
#21
TADA Big Grin i za niedlugo wyciagamy nowke z kartonu Big Grin niestety nie ja Sad ,ale moj sasiad,tak sie podjaral ze od razu poszlo zamowienie i bede niedlugo sobie pykal na LE w domu u niego.Cool Najlepeze jest ze on zamowil wczoraj jeszcze po starej cenie LE za 9200 euro,a od dzisiaj PRO kosztuje juz 9500 jurkow,niezle nie Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#22
9200 9500 co za różnica :-P
Odpowiedz
#23
300 Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#24
Radsson napisał(a):9200 9500 co za różnica :-P


no wlasnie taka jak napisalem,ze teraz 9200 za LE !! ,a po nowych cenach to PRO kosztuje 9500,i tu jest ten myk Wink
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#25
No tak nie wniknalem w LE /PRO bo ta cena tak mnie oszołomiła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości