Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRON
#1
Nowy flipper już na horyzoncie: http://www.pinballnews.com/games/tron/index.html

Szkoda tylko, że ma się wrażenie jakby Stern robił maszyny na jedno kopyto, ale poczekamy, zobaczymy...
Odpowiedz
#2
Ja osobiście nie lubię flipperów Sterna , te puste i plastikowo wyglądające playfieldy jakoś mnie nie przekonują .
Odpowiedz
#3
Wczoraj wybrałismy sie pokatować tego Trona.maszyna w idealnym stanie,ustawiona uczciwie na końcówki ,repley dość niski,poziom tiltu bardzo niski Smile,mechanicznie da pograć wszystko sprawne,wypozimowany,szybki.Ale po rozegraniu prawie 30 gier musze zgodzić sie z opinią że to jednak Stern ,trudno wczuć sie w klimat,praktycznie zero klimatu i zajawki z gry,plastik plastik plastik.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#4
Byłem, widziałem, grałem Smile Stan idealny, tilt chyba całkiem wyłączony, trochę za cichy zwłaszcza że wokół jest dosyć głośno.
Grałem na wielu maszynach ale tak szybkiego automatu jeszcze nie widziałem (graliśmy z Pawłem i On także miał podobne wrażenie).
Fliper trochę dziwny z jeszcze jednego względu - nawet nie wiadomo kiedy człowiek machnie Super Jackpota... gdybym nie przeczytał na wyświetlaczu nawet nie zauważyłbym.

Klimatu faktycznie nie czuć podczas gry ale IMO to kwestia tego że maszynę ledwo co słychać.

Mniejsza jednak o to wszystko - wreszcie w centrum Warszawy stoi jakiś fliper!!!!
Odpowiedz
#5
Pograłem dziś jakieś 1,5 w ciszy i spokoju (w Arenie było prawie pusto). Fliper wcale nie jest taki nudny. Ma kilka różnych mutliballi i sporo zadań do wykonania. Pomimo spędzonych przy nim (w sumie) jakiś 3h nadal wiele rzeczy pozostaje dla mnie zagadką Wink Szybkość flipera troszkę psuje zabawę - gdy bila rozszaleje się pomiędzy odbijakami - zero kontroli...
Jak na razie największy wynik jaki udało mi się osiągalność to troszkę ponad 50kk
Aha, jednak ma Tilta Wink

Polecam wszystkim mieszkającym w Warszawie (trzeba tylko wcześniej zaopatrzyć się w pięciozłotówki - na miejscu nie za bardzo chcą rozmieniać).
Odpowiedz
#6
Jak dla mnie maszyna trochę pozbawiona klimatu i fabuły - w zasadzie nadal nie wiem, jaki tam jest motyw przewodni poza zbieraniem kolejnych multiballi Smile brakuje też video moda (albo go jeszcze nie widzialem), a szybkosc może też być na plus, bo pozwala ćwiczyć refleks, choć grozi oczopląsem Smile
Odpowiedz
#7
Maszynka ok. trochę ciężko ugrać jakiś sensowny wynik ale wciąga ,wkleję jak gość klika wszystkie mody -chyba też był zniecierpliwiony Smile
(słaba jakość ale coś tam widać)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q2T27Iml3vw&feature=related
[/youtube]

w piątek wieczorem jestem
Odpowiedz
#8
ale coś mi się wydaje że ten w arenie nie świecił tak jak ten, nie pamiętam czy rampy tak się rozświetlały... i ten ruchomy target u góry przed ringiem (chyba w arenie się nie rusza) grałem tylko z godzinkę więc może jestem w błędzie
Odpowiedz
#9
Fakt, ten w Arenie jakby mniej błyskał Smile
Po drugiej wizycie stwierdzam że ten automat nie jest wcale taki nudny Smile Ma od cholery ukrytych ciekawostek. Naprawdę jest w co tam grac Smile Szkoda że jest aż taki szybki gdyż ciężko przez to ugrać jakiś rozsądny wynik (jak na razie z trudem udało mi się przekroczyć 67 baniek) jednak z drugiej strony na tej maszynie naprawdę nieźle można wyćwiczyć refleks. Niebawem zamierzam udać się tam na dłużej i mocniej go pomęczyć.
Może by tak umówić się w kilka osób na mały sparing? Wink Grając w kilka osób zawsze robi się lepsze wyniki Smile
Odpowiedz
#10
daj znać jak sie będziesz wybierał ,dołącze
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#11
Kombinuje aby pojawić się tam jutro około 16-16.30 i pograć ze 2h do 18-18.30 Smile
Odpowiedz
#12
po 17 -tej będę,
ps.
ula,la!!ale Ktoś ma nowości:

allegro
Odpowiedz
#13
No i pograliśmy dziś troszkę Smile

Tron w Arenie to na pewno nie ta sama maszyna która jest na filmie. Najwyraźniej ta na filmie to faktycznie edycja specjalna Wink

Fliper podoba mi się coraz bardziej Smile Na pierwszy rzut oka prosty jednak nawet po kilku godzinach gry nie sposób wszystko na nim odkryć Smile
Odpowiedz
#14
NEX napisał(a):Fliper podoba mi się coraz bardziej Smile Na pierwszy rzut oka prosty jednak nawet po kilku godzinach gry nie sposób wszystko na nim odkryć Smile

Najważniejsze, że w pełni sprawny i człowiek się nie wkur*** że nie może gdzieś trafić bo coś nie działa.

Może jak wiecej osob bedzie przychodzic to zobaczą że są chętni i poszerzą ofertę.

Sebastian G napisał(a):po 17 -tej będę,
ps.
ula,la!!ale Ktoś ma nowości:

allegro

no, ceny też u la la Smile choć ten Shrek wygląda ciekawie - żeby to oba za 11 tyś były to pewnie długo nie trzeba by czekać na chętnego.
Odpowiedz
#15
L.U.K napisał(a):Najważniejsze, że w pełni sprawny i człowiek się nie wkur*** że nie może gdzieś trafić bo coś nie działa.
Dokładnie. W końcu to praktycznie nówka. Wszystko działa wyśmienicie Smile Frajda z gry niesamowita.
L.U.K napisał(a):Może jak wiecej osob bedzie przychodzic to zobaczą że są chętni i poszerzą ofertę.
100% racji. Dlatego warto zaglądać i wrzucać te "piątki" Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości