Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesoły serwis fliperów
#1
Może staroć ale śmieszne


http://www.youtube.com/watch?feature=pla...-e8-SSWdIU
Odpowiedz
#2
ja nie znałem, fajne

a jak tam u Was z flipperami (na mieście i po domach)?

leszek golon napisał(a):Może staroć ale śmieszne


http://www.youtube.com/watch?feature=pla...-e8-SSWdIU
Odpowiedz
#3
W poznaniu w Tonguelazie" nadal tylko Sopranosi .Prywatnie nikogo nie znam ,kto interesowałby się fliperami jak ja.Sam także niestety nie jestem posiadaczem prawdziwej maszyny.
Odpowiedz
#4
na SOPRANOS nie da sie grac, bylem z 3 tyg temu to nie mozna zrobic multiballa bo switch albo target nie dzialal (juz nie pamietam), powiedzialem obsludze ale nie wiem czy naprawili to
Odpowiedz
#5
WITAM!No to zapraszam Poznaniaka do Czarnkowa na małą partyjkę przy bez alkoholowym.Wcześniej miałem elektromechanicznego flipera teraz mam Robocopa.Mój kumpel który mieszka w miejscowości Goraj ma TIME MACHINE.Od czasu do czasu spotykamy się to u mnie to u niego i naparzamy.Jest fajnie.Moim zdaniem to wszyscy że tak powiem,fliperowcy,powinni byc jak rodzina,jak palce jednej ręki.POZDRO!!!
Pinball EM
Odpowiedz
#6
A wiesz ze do najwiekszej przemocy i morderst dochodzi wlasnie w rodzinach? Wink
Mezik
Odpowiedz
#7
mój kumpel mówi Polacy jesteśmy jak wielka rodzina ale patologiczna ;-)
Odpowiedz
#8
Ale odgrzzebałeś trupa po 2 latach Smile
W międzyczasie w Poznanu zawineły się gry z Plazy i nie ma niczego. Ja chcę kupić stół i wstawić do lokalu, nie do końca tylko wiem jak zabrać się do zakupu, tzn. nie wiem jaki stół chcę Wink Ogłoszę się może w odpowiednim dziale po prostu.
Odpowiedz
#9
Kriszna napisał(a):WITAM!No to zapraszam Poznaniaka do Czarnkowa na małą partyjkę przy bez alkoholowym.Wcześniej miałem elektromechanicznego flipera teraz mam Robocopa.Mój kumpel który mieszka w miejscowości Goraj ma TIME MACHINE.Od czasu do czasu spotykamy się to u mnie to u niego i naparzamy.Jest fajnie.Moim zdaniem to wszyscy że tak powiem,fliperowcy,powinni byc jak rodzina,jak palce jednej ręki.POZDRO!!!
.


To jakbym nie przeszkadzał to ja jako trzeci z paroma zgrzewkami bezalkoholowego chętnie na pare partyjek dołącze. :-P
Odpowiedz
#10
leszek golon napisał(a):To jakbym nie przeszkadzał to ja jako trzeci z paroma zgrzewkami bezalkoholowego chętnie na pare partyjek dołącze. :-P

To było chyba zaproszenie do Ciebie, więc nie jesteś trzeci a pierwszy Smile
Odpowiedz
#11
leszek golon napisał(a):
Kriszna napisał(a):WITAM!No to zapraszam Poznaniaka do Czarnkowa na małą partyjkę przy bez alkoholowym.Wcześniej miałem elektromechanicznego flipera teraz mam Robocopa.Mój kumpel który mieszka w miejscowości Goraj ma TIME MACHINE.Od czasu do czasu spotykamy się to u mnie to u niego i naparzamy.Jest fajnie.Moim zdaniem to wszyscy że tak powiem,fliperowcy,powinni byc jak rodzina,jak palce jednej ręki.POZDRO!!!
.


To jakbym nie przeszkadzał to ja jako trzeci z paroma zgrzewkami bezalkoholowego chętnie na pare partyjek dołącze. :-P


TO LUBIE !!!!!!!!!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości