Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future Pinball
#16
lukkaz napisał(a):stawiam dobrego niemieckiego browara Smile
Nie istnieje coś takiego jak dobry niemiecki browar i basta! Smile
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#17
Pozwloe sobie sie z tym nie zgodzic.
Mezik
Odpowiedz
#18
mezik napisał(a):Pozwloe sobie sie z tym nie zgodzic.
Masz takie prawo. Ale może nie oftopujmy....
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#19
lukkaz napisał(a):niestety ja z 'Configiem' rozumianym jako uruchomienie 3 programow i ustawienia wymieklem, mowie tutaj o podejsciu do B2SB, a nie starszych metod do ktorych faktycznie sa stare tutoriale z 2010, 2011 roku. THOMY - Moze jestes mi to w stanie jakos wytlumaczyc, jesli tak stawiam dobrego niemieckiego browara Smile

Ja się bawie tylko w 1 ekran,zabawy z edytorem i takie,niemieckie tyż dobre,generalnie im mniejszy browar a najlepiej lokalny tym lepiej :-P
Odpowiedz
#20
[Obrazek: scrs.jpg]
wszystkie wyniki mam w tej formie na stole Star Trek (stern) ultimate 1.01, ktoś wie jak to naprawić?
Odpowiedz
#21
hitman12 wiadomość prywatna napisał(a):Żeby wynik na stole T2 w FP oraz kilku innych pokazywał się prawidłowo:
Panel Sterowania>Ustawienia Daty i Godziny>Zmień Datę i Godzinę>Zmień ustawienia kalendarza>Zamknij okno ustawień kalendarza - pokaże się okno Ustawienia Region Administracyjne>Format Polski zmienić na Angielski (Stany Zjednoczone)
Cytat z tematu o tym problemie z forum zagranicznego:
"It's easy to fix. The problem is told back in this thread. Just change the clock in Windows to USA TIME in control panel. My english is bad, but read a few pages back like I did to fix it if you don't understand what I mean."
Kolorowa matryca DMD we wszystkich stołach FP:
Ustawienia Video FP - zaznaczyć opcję Disable GLSL Shaders.
dzięk Hitmanowi działa jak nalezy Smile
Odpowiedz
#22
Zmiana formatu - jeśli wykorzystujecie kompa nie tylko go grania, ale także do pracy to kiepskie rozwiązanie, bo taka zmiana może odbić się czkawką w innych programach. Problem można obejść na co najmniej dwa inne sposoby, trudniejsze ale imho lepsze:

1)Wyszukać w skrypcie wszystkie wystąpienia format number (0, -1, 0, -1) i zmienić na (0, -1, 0, 0)

2) Wkleić na końcu skryptu:

Function FormatScore(num)
Dim n, f, s
n = CStr(num)
f = ""

do while len(n)>3
if len(f)>0 then
f = Right(n, 3) & "," & f
else
f = Right(n, 3)
end if
n = Left(n, Len(n)-3)
loop
if len(n)>0 then
if len(f) > 0 then
f = n & "," & f
else
f = n
end if
end if
FormatScore = f
End Function

I zastąpić wszystkie wystąpienia:
a)FormatNumber zastąpić FormatScore
b), 0, -1, 0, -1 pustym miejscem - po prostu skasować.

Sam, gdy jeszcze grywałem na FP, korzystałem z tego ostatniego sposobu, bo działał ZAWSZE, z wcześniejszym miałem problem w przypadku jakiegoś pojedynczego stołu.

*
UWAGA: wydaje mi się że wbudowany edytor jest zabugowany jeśli chodzi o działanie funkcji zmień wszystkie wystąpienia - lepiej WYCIĄĆ cały skrypt i wkleić do innego edytora, dokonać zmian i dopiero przekleić całość ponownie.

Moim skromnym zdaniem FP niestety ssie i nie pomoże tu żadna fizyka 2.6 od Slama, nieco lepsza od Zedoniusa, BAM od naszego rodaka czy jakiekolwiek inne mody mające na celu ratowanie tego truchła... Jak ktoś chce popykać na kompie to imho tylko VP: ostatnie stoły pod ten emulator wyglądają przepięknie, wybór jest szeroki i odtworzone są perełki które ze względów licencyjnych mogą nigdy lub długo nie trafić do np TPBA, pinmame emuluje prawdziwe romy (połowa rekreacji pod FP jest straszliwie wybrakowana pod tym względem), a fizyka PM5 jest najbardziej realistyczną z obecnie dostępnych w emlulatorach. Jeśli ktoś nie ma monitorka z pivotem można dokupić samą podstawkę za kilkadziesiąt złotych i cieszyć się "cabinetowymi" stołami.
No Fear, Starship Trooper, Last Action Hero, Dirty Harry
Odpowiedz
#23
(01/10/2012, 13:16)kane11 napisał(a): Stóły wypakowujemy do folderu tables i już możemy odpalać flipera.

Niestety u mnie nie ma tak łatwo. Sad Na XP wszystko działa, na Win10 nie mogę wystartować gry, klawisze "1" i "5" nie wywołują żadnego efektu, na niektórych stołach pisze błąd "Script error". Hmm, miał ktoś takie problemy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości