Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperowa Mapa Polski
#1
Flipperowa Mapa Polski zawiera wszystkie znane nam (czyli opisane na forum) ogólnodostępne (czyli czynne regularnie przynajmniej 1 dzień w tygodniu) lokalizacje, w których można pograć na flipperach.

Każda z lokalizacji oznaczona jest bumperem w kolorze przypisanym do danej grupy z liczbą, która określa ilość flipperów w danym miejscu. Po kliknięciu na bumper wyświetla się karta lokalizacji zawierająca listę flipperów, cennik, godziny otwarcia, opis (gdy jest taka potrzeba) „jak trafić” oraz link do wątku (Lokalizatora) poświęconego tej lokalizacji, gdzie zazwyczaj można sprawdzić inne szczegóły takie jak aktualny stan maszyn, ustawienia, zdjęcia, komentarze czy historię.

Na dole kart często umieszczone są (jeśli dana lokalizacja występuję na mapach Google) dodatkowe "ogólne informacje z Google". Po kliknięciu na zdjęcie, możemy je powiększyć oraz obejrzeć inne zdjęcia z danej lokalizacji jednak najczęściej tylko pierwsze (czasem ewentualnie pierwsze dwa/trzy) dotyczy flipperów, kolejne są informacjami z Googla i pokazują najczęściej samo miejsce.

Ponieważ mapa wykonana jest w Mapach Google, można oczywiście skorzystać także z innych funkcjonalności, które one oferują (jak choćby wyznaczenie trasy/odległości).

Mapa będzie aktualizowana równolegle z istniejących już od prawie 10 lat Lokalizatorem, który od lat jest największą i najdokładniejszą bazą informacji o flipperach w Polsce.

Link: Flipperowa Mapa Polski

Legenda:


[Obrazek: legenda2.jpg]
Odpowiedz
#2
Mapa dostępna jest także na Facebooku: https://www.facebook.com/flipperowamapapolski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości