Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
#1
Cześć,
Chcielibyśmy stworzyć na tym forum przyjazną atmosferę
Zapraszam do napisania kilku słów o sobie, nowych użytkowników zachęcam do przedstawienia się w tym właśnie temacie, co prawda jeszcze nie ma nas tutaj wielu ale mam nadzieję, że razem stworzymy na tym forum miłą "społeczność flipperową"

pozdrawiam
Odpowiedz
#2
No nareszcie forum ruszylo Wink
Nie wiem co bym tu mogl powiedziec o soie ;d
niektore osoby mnie znaja, inne pewnie poznaja na turiejach
Dominik
Odpowiedz
#3
Cześć, jestem z Lubska, to jest 50 km od Z.Góry. Maniak flipperów od urodzenia :mrgreen:
Odpowiedz
#4
witam wszystkich... 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#5
Łukasz, na fliperach zaczęło się od:
"wszystkie stoły bilardowe zajętę, może o 5 zł w to coś przy ścianie?" Big Grin
Odpowiedz
#6
Rednax napisał(a):Łukasz, na fliperach zaczęło się od:
"wszystkie stoły bilardowe zajętę, może o 5 zł w to coś przy ścianie?" Big Grin

Hehe , mogę się domyślić kto proponował zakład :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Witam ,czasem będę się udzielał. ;-)
Odpowiedz
#8
Cześć, witam wszystkich maniaków flipperów. Sam jestem jednym z nich :mrgreen:

Mario z Mysłowic.
Mario
Odpowiedz
#9
Witam na forum mojego dostawcę fliperowego oizdoba ze śląska .
Naprawdę porządny sprzedawca fliperowy POLECAM!!! ;-)
Mario
Odpowiedz
#10
to i ja sie przywitam :-D przypadkiem znalazlem forum wiec od razu sie zalogowalem.Mam na imie Marcin i mieszkam w niemczech. Niektorzy juz mnie znaja osobiscie,a i ja mam nadzieje poznac jeszcze wiecej maniakow flipperowych.Pewnie bedzie jeszcze duzo okazji i wspolnych turniejow.Pozdrawiam goraco milosnikow stalowej kulki ;-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#11
Witam serdecznie.
Nie może mnie i tu zabraknąć skoro jestem sentymentalnym maniakiem fliperów!
Moje dwie ulubione maszyny to Lethal Weapon3 i Star Trek TNG.
Pozdro z Krakowa.
Odpowiedz
#12
witam wszystkich Smile

Dopiero od wczoraj na forum, a przywitałem się na głównym chacie.

Mam na imię Marcin (rocznik 89 więc pewnie młodszy od reszty), mieszkam w Kołobrzegu. Jeszcze 10 lat temu nie dałem rady unieść flipera (oczywiście z kimś) żeby przestawić chociaż o kilka metrów, później nie były dla mnie atrakcyjne (wtedy tylko granie na automatach, czasy podstawówki) z biegiem czasu kiedy w ojca firmie przybywało sprzętu postanowiłem trochę pomóc zaczynając od czyszczenia maszyn i tzw. czarnej roboty.

Pierwszy fliper który wpadł mi w ręce był to THE GETAWAY miałem ambitny plan bardzo dokładnie go wyczyścić, pozmieniać żarówki i gumki na nowe. W połowie pracy (80% blatu zdemontowane i wyczyszczony) trochę mi się znudziło i zostawiłem go na 2 dni ale później ojciec mówił "jak zacząłeś to skończ" więc wróciłem pozmieniałem i wyczyściłem co trzeba skręciłem go dokładnie ale ku mojemu zdziwieniu zostało mi sporo części i wtedy po schematach i reklamówkach z danym fliperem skręcałem w całość. Ostatnie poprawki w elektronice to już ojca robota ale efekt był super. Katowałem flipera chyba przez tydzień w garażu i wtedy zaczyna się przygoda z fliperami w moim przypadku. Do dnia dzisiejszego miałem okazje pograć na sporej liczbie fliperów.

Ojca ulubionym fliperem był FUNHOUSE swojego czasu miał chyba 6 sztuk tego samego flipera jednocześnie rozstawionych na punktach i w sumie od niego zaraziłem się manią fliperową i na jego fliperach stawiałem pierwsze kroki.
Odpowiedz
#13
witamy.... :-D

czyzby "Irexautomaty" Kolobrzeg.... :?: ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#14
dokładnie Smile
Odpowiedz
#15
dokładnie, ten gość wyżej to też ja nie zalogowany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości