Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
#61
Witam

Z tej strony Krzysztof z Wąbrzeźna rocznik 75. Pogrywam od dzieciaka gdzie tylko zobaczę flipperaSmile. W domu niestety tylko na PS3. Ale prędzej czy później prawdziwą maszynę nabędę.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#62
Witaj,
Zapraszamy na zawody Smile
Odpowiedz
#63
Skoro tak to HEJ!
Jestem Marek i mieszkam w kraju na literę A, gdzie się mówi głównie po angielsku. Tyle powiem, bo więcej nie chcę i nie ma potrzeby chyba.
Lat mam prawie tyle co gram na fliperach. W mojej miescinie sa dwa puby gdzie sa flipery (po jednym w kazdym), dzialaja OK. W domu mam SHADOWA.
pozdrawiam i dzialajcie

Kwiatek napisał(a):Cześć,
Chcielibyśmy stworzyć na tym forum przyjazną atmosferę
Zapraszam do napisania kilku słów o sobie, nowych użytkowników zachęcam do przedstawienia się w tym właśnie temacie, co prawda jeszcze nie ma nas tutaj wielu ale mam nadzieję, że razem stworzymy na tym forum miłą "społeczność flipperową"

pozdrawiam
Odpowiedz
#64
Witamy Smile
Odpowiedz
#65
Cześć Panowie
Krzysiek obowiązkowo zjawia się na turnieju koło Kołobrzegu (prawda?), ma kawałek, ale i tak jeszcze nigdy nie miał tak blisko. :mrgreen:
A kolegę z Australii (? :-> ) mamy nadzieję, spotkać kiedyś w jego ojczyźnie przy flipperze, gdzie są popularne bardzo.


SI_WY1975 napisał(a):Witam

Z tej strony Krzysztof z Wąbrzeźna rocznik 75. Pogrywam od dzieciaka gdzie tylko zobaczę flipperaSmile. W domu niestety tylko na PS3. Ale prędzej czy później prawdziwą maszynę nabędę.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#66
Witam Wszystkich.
Nazywam się Bartek lat 27 dawno temu grałem namiętnie na fliperach. Przypadkiem trafiłem na Psf. Obecnie mieszkam w Warszawie i mam nadzieję, że zobaczymy się na turnieju.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#67
Cześć
No jak 27 to nie tak dawno Wink
Zapraszamy serdecznie, pierwsza okazja 22 lipca.
pozdr


lisi34 napisał(a):Witam Wszystkich.
Nazywam się Bartek lat 27 dawno temu grałem namiętnie na fliperach. Przypadkiem trafiłem na Psf. Obecnie mieszkam w Warszawie i mam nadzieję, że zobaczymy się na turnieju.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#68
Witam mam na Imię Kacper.Jestem nowym uzytkownikiem forum .
Odpowiedz
#69
Cześć Kacper!
Grywasz na flipperach? A może masz jakiegoś?

leszek golon napisał(a):Witam mam na Imię Kacper.Jestem nowym uzytkownikiem forum .
Odpowiedz
#70
Witajcie, jestem Krzysiek ze stolicy Wink rocznik 95 także zapewne przy większosci uzytkownikow forum jestem młodziutki Wink moja przygoda zaczęła się 2 lata temu kiedy targi automatow do gier odwiedzili przedstawiciele stern'a. I chociaz gralo mi sie calkiem niezle, to moim zdaniem nowe automaty nie umywają się do maszyn williams/bally. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś flippera który nie kosztowałby fortuny Wink
Odpowiedz
#71
Witaj !

Jak zapewne zauważyłeś na alledrogo za Williams/Bally trzeba zapłacić około 500 EUR i to za alfanumeryka...

Najtańsze flipery z DMD to konstrukcje Data East takie jak Lethal Weapon III lub Royal Rumble.

Szukaj w ogłoszeniach na wybrzeżu po wakacjach !
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#72
Witam wszystkich jestem z Warszawy
niestety nie posiadam żadnego Flippera :-( , choć bardzo bym chciał.
Grywam tylko w knajpach.
Odpowiedz
#73
Niestety, tanio nie jest Wink
Ale juz się pogodziłem z tym, ze będzie trzeba trochę wydać.
Jestem w trakcie poszukiwania t2 jak najtaniej Tongue


jarnie666 napisał(a):Witaj !

Jak zapewne zauważyłeś na alledrogo za Williams/Bally trzeba zapłacić około 500 EUR i to za alfanumeryka...

Najtańsze flipery z DMD to konstrukcje Data East takie jak Lethal Weapon III lub Royal Rumble.

Szukaj w ogłoszeniach na wybrzeżu po wakacjach !
Odpowiedz
#74
lisi34 napisał(a):Witam Wszystkich.
Nazywam się Bartek lat 27 dawno temu grałem namiętnie na fliperach. Przypadkiem trafiłem na Psf. Obecnie mieszkam w Warszawie i mam nadzieję, że zobaczymy się na turnieju.

Pozdrawiam.

leszek golon napisał(a):Witam mam na Imię Kacper.Jestem nowym uzytkownikiem forum .

Serwuskm napisał(a):Witajcie, jestem Krzysiek ze stolicy Wink rocznik 95 także zapewne przy większosci uzytkownikow forum jestem młodziutki Wink moja przygoda zaczęła się 2 lata temu kiedy targi automatow do gier odwiedzili przedstawiciele stern'a. I chociaz gralo mi sie calkiem niezle, to moim zdaniem nowe automaty nie umywają się do maszyn williams/bally. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś flippera który nie kosztowałby fortuny Wink

Sebo napisał(a):Witam wszystkich jestem z Warszawy
niestety nie posiadam żadnego Flippera :-( , choć bardzo bym chciał.
Grywam tylko w knajpach.

Witajcie Smile)))
Odpowiedz
#75
Witam, Krzysiek, rocznik 82. Niestety nie mam flippera własnego ale jak tylko widzę to nie ma opcji żeby nie wrzucić kilku blach.
Najwięcej grałem w Terminatora. Stał taki w moim rodzinnym Sieradzu w knajpce, do której chodziliśmy ekipą na bilard wieki temu.
Było jeszcze w Sieradzu kilka maszyn w tamtych czasach. Na pewno Flinstonowie byli jednym z nich.
Dlaczego Flipper to tak rzadki widok, pytam się?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości