Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Royal Wilanów
#1
Flipper Frenzy Royal Wilanów
Adres: Franciszka Klimczaka Warszawa

World Cup Soccer
No Fear
Scared Stiff

Godziny otwarcia
Codziennie 12:00-22:00,

Kolejna po Hali Gwardii lokalizacja należąca do Flipper Frenzy czyli Olafa.


Dodane: 26 kwietnia 2021 przez Sebastian G, zdjęcia Sebastian G






[Obrazek: rw1.jpg]




[Obrazek: rw.jpg]
Odpowiedz
#2
Otrzymałem dziś info od Olafa ze lokal jest już czynny - codziennie w godzinach 12:00 - 22:00.
Odpowiedz
#3
Odwiedziłem dzisiaj to miejsce. Aktualnie mamy już tylko 3 flippery a za tydzień prawdopodobnie zostaną już tylko 2. Ale po kolei.
Obecnie mamy:
- WCS94 - tutaj raczej nie mam nic do zarzucenia, gra się spoko, za 5zł mamy 3 kredyty, za 2zł dostajemy 1 kredyt. Daje pograć, powtórki jeszcze nie takie wysokie + EB z gry.
- No FEAR - Stan również dobry, mechanicznie wszystko OK, wyświetlacz "przerywa w jednym miejscu" mały mankament. Ale tu UWAGA, za szybą jest karteczka że przyjmuje 1,2,5zł a na drzwiczkach jest naklejka że przyjmuje tylko 2zł. Tu trzeba uważać, z rozpędu wrzuciłem 5zł i dostałem 1 kredyt  Undecided 
 Scared Stiff - no tutaj to się zawiodłem najbardziej, wrzutnik nie działał ( blokowały się monety ) a szkoda. Bo jechałem głównie tam dla tego flippera, oczywiście zgłoszone Olafowi. Tutaj za 5zł również powinniśmy otrzymać 3 kredyty, 2zł = 1 kredyt 

Wszystkie maszyny dają 3 kulki na gre. 

Wracając do początku mojej wiadomości, Jokerz wyjechał do Gdańska.
Scared Stiff w następny weekend ma już być prawdopodobnie na hali Gwardii, to jest dobra wiadomość  Smile

Nie radzę zajeżdżać tam około 12, chyba że komuś nie przeszkadzają hałasujące dzieciaki wiszące na maszynach  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości