Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playstation 2 (potrzebne info)
#1
Witam,po posprzataniu piwnicy znalazlem takie cos Smile  nie mam pojecia skad sie ta konsola tam wziela ale jest,moja wiedza skonczyla sie na PS1 bo pozniej byl tylko X-box. Teraz mam pytanie ?? bo wujek Google nie wypluwa zupelnie nic na temat tego modelu,ani jednego zdjecia :/  ,a na youtube tez slabo


1- co to za model ?? 


[Obrazek: cf5f8c61253972dcmed.jpg]



2- czego tu z tylu brakuje ??


[Obrazek: 739c80c2cd79631bmed.jpg]


3- dlaczego jest klapka u gory i do czego w sumie sluzy ?? jest przeciez tez szuflada ??


[Obrazek: 2e3d77989749e820med.jpg]


[Obrazek: 58ac5ffdfcbb4720med.jpg]




Z gory dzieki za pomoc
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#2
(20/09/2020, 16:04)skyline napisał(a): Witam,po posprzataniu piwnicy znalazlem takie cos Smile  nie mam pojecia skad sie ta konsola tam wziela ale jest,moja wiedza skonczyla sie na PS1 bo pozniej byl tylko X-box. Teraz mam pytanie ?? bo wujek Google nie wypluwa zupelnie nic na temat tego modelu,ani jednego zdjecia :/  ,a na youtube tez slabo


1- co to za model ?? 

Sprawdź sobie według tego

2- czego tu z tylu brakuje ??

To jest gniazdo rozszerzeń. Można tam było podłączyć network adapter (karta sieciowa), który dodatkowo umożliwiał podłączenie twardego dysku. Standardowo była tam tylko zaślepka.

3- dlaczego jest klapka u gory i do czego w sumie sluzy ?? jest przeciez tez szuflada ??

A to jakaś straszna rzeźba, bo oficjalnie sony nigdy czegos takiego nie zrobilo.. Czy to w ogóle jest PS2? Często chinczycy umieszczali w obudowie od PS2 jakies pegasusy czy inny szajs. 
Odpowiedz
#3
dzieki za info, okazalo sie ze jet to PS2 pierwszej generacji, takie cos udalo mi sie wygogloowac :


https://www.google.com/search?q=PS+2+fat...80&bih=939


konsola dziala,pare gier wlasnie zamowilem ,bedziemy zarywac nocki Smile Apocalypse, Gran Turismo, Abe Oddysey, Tekken 3 i pare inych
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#4
Klapkę ma, bo to nieoficjalna obudowa. Miało to na celu ułatwienie swap tj. podmianę płyt (piracenie).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości