Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperownia u Martina ( Baza treningowa)
#1
Jeszcze nie jest wszystko do konca skonczone,ale mysle ze da sie juz pograc i potrenowac, z kumplami stworzylismy sobie taki prywatny klubik gdzie spedzamy wolny czas,jest pare topowych maszyn ,wiec  jest na czym grac Smile  zapraszam do obejrzenia i jak ktos bedzie w okolicach Stuttgartu to zapraszam na odwiedziny Smile



https://www.youtube.com/watch?v=8TxJJyCfeRo
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#2
A w czym niby ta Luci lepsza od LE ??
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#3
Panie, super trolownia/mordownia. Jeszcze tak zaopatrzona na każdą klęskę żywiołową że można nie wychodzić przez tydzień z tego miejsca  Wink
Na 99% nie planuje wyjazdu do Stuttgartu w najbliższym czasie, ale jakby się coś miało zmienić to z chęcią bym odwiedził was z kratą jakiegoś piwa  Big Grin
Odpowiedz
#4
Chodzi mi o wyglad wizualny,bo grywalnie wszystkie sa identyczne,obojetnie czy Premium czy LE,mi poprostu najlepiej z wszystkich wizualnie podoba sie czerwona Luci Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#5
(28/06/2020, 12:08)Cino napisał(a): Panie, super trolownia/mordownia. Jeszcze tak zaopatrzona na każdą klęskę żywiołową że można nie wychodzić przez tydzień z tego miejsca  Wink
Na 99% nie planuje wyjazdu do Stuttgartu w najbliższym czasie, ale jakby się coś miało zmienić to z chęcią bym odwiedził was z kratą jakiegoś piwa  Big Grin

Ale tu chodzi o ten Stuttgart na Śląsku. Wink
Odpowiedz
#6
No super miejscówka.
Tylko wódki brakuje, ale spoko - dowieziemy.
Jakiś termin i jadymy
Andrew
Odpowiedz
#7
cos tam uzupelniamy powoli, ostatnio wpadl Black Rose,The Simpsons,Grand Lizard, Arkadowka z obracanym monitorem,a jakis tydzien temu wyciagnelismy nowke Avengers-a z kartonu, nudy nie ma Smile


[Obrazek: e92ddd1585cdf8d7med.jpg]


[Obrazek: bf66264d970c6f6amed.jpg]


[Obrazek: d0a4106167784b58med.jpg]


[Obrazek: 9f090df705c84afemed.jpg]

[Obrazek: ed8e1e38fc6ef129med.jpg]


[Obrazek: aee8923dd84f544cmed.jpg]


[Obrazek: 1eb3e412ea9d5b69med.jpg]


[Obrazek: 9264813d0ee11497med.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#8
takie cacko wczoraj wyciagniete z kartonu Big Grin "Mandalorian" musze powiedziec ze maszyna ryje mozg Big Grin jest ogien !!


[Obrazek: 7f95d143bea69f9amed.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#9
(03/07/2021, 14:42)skyline napisał(a): takie cacko wczoraj wyciagniete z kartonu Big Grin "Mandalorian" musze powiedziec ze maszyna ryje mozg Big Grin  jest ogien !!

Gratuluje zakupu, podobno zarąbisty flipper Smile
Odpowiedz
#10
takie tam z ostatnich nowinek u mnie na bazie ,Getaway chodzi jak marzenie !!  nigdy wczesniej na zadnym Getawayu nie zrobilem 800 baniek,3x Redline Mania , jest sztos Smile

a teraz krotko na temat ostatnich 3 sternow ktore u mnie zawitaly

1- Avengers, BARDZO slaby !!! zero flow, reguly gry wziete z innej planety,nie trzymie sie to ani kupy ani dupy, taki maksymalnie nijaki :/
2- Mando , rewelacyjny !!! swietny klimat , swietna sciezka dzwiekowa ! jest flow,dobre animacje,wciaga od pierszej gry,reguly do ogarniecia w ciagu paru gier, wedlug mnie pro to leszy wybor, z powodu mini playfieldu ktory jest nieruchomy,naprawde daje rady
3 -Jurassic Park ,flipper wywalil mnie z butow !!! dawno ,nawet bardzo dawno zaden flipper Sterna mnie tak nie zafascynowal od pierwszej gry jak JP,ostatnio tak mialem przy AC/DC wiec sporo czasu minelo,totalnie wbija w fotel od pierwszego momentu !! mega flow !!!! zajebisty na maxa klimat, jest rewelacyjny pod kazdym wzgledem !! stopien uzaleznienia 10 na 10, kto bedzie mial okazje musi sprubowac zagrac na JP ,naprawde polecam.



[Obrazek: 4167ee5285a66699med.jpg]


[Obrazek: d6074f4f6b9ab062med.jpg]


[Obrazek: c5b7d198098784e6med.jpg]


[Obrazek: cce421e460c9665dmed.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#11
(16/09/2021, 12:50)skyline napisał(a): 1- Avengers, BARDZO slaby !!! zero flow, reguly gry wziete z innej planety,nie trzymie sie to ani kupy ani dupy, taki maksymalnie nijaki :/
2- Mando , rewelacyjny !!! swietny klimat , swietna sciezka dzwiekowa ! jest flow,dobre animacje,wciaga od pierszej gry,reguly do ogarniecia w ciagu paru gier, wedlug mnie pro to leszy wybor, z powodu mini playfieldu ktory jest nieruchomy,naprawde daje rady
3 -Jurassic Park ,flipper wywalil mnie z butow !!! dawno ,nawet bardzo dawno zaden flipper Sterna mnie tak nie zafascynowal od pierwszej gry jak JP,ostatnio tak mialem przy AC/DC wiec sporo czasu minelo,totalnie wbija w fotel od pierwszego momentu !! mega flow !!!! zajebisty na maxa klimat, jest rewelacyjny pod kazdym wzgledem !! stopien uzaleznienia 10 na 10, kto bedzie mial okazje musi sprubowac zagrac na JP ,naprawde polecam.

Na żadnym z nich nie grałem ale oglądając przeróżne filmiki odniosłem podobne wrażenie. Widzę że to się potwierdza Smile
Jeśli gdzieś w pobliżu pojawią się te maszyny, na pewno się na nie wybiorę Smile
Odpowiedz
#12
Mando nie grałem, JP potwierdzam a Avengersów trzeba zrozumieć, są trudne i przez to fajowe!
Odpowiedz
#13
takie cacko wjechalo na Flipperownie, nie jest zly Smile


[Obrazek: 863a8238fec14eb0med.jpg]


[Obrazek: d8a23fcba039d0d4med.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#14
Wczorajsza swiezutka dostawa Big Grin dzisiaj wieczorem unboxing Big Grin



[Obrazek: 85609746fd3e973fmed.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#15
Sprzety wypakowane Smile  ale ta Godzilla ma niesamowity flow !!  ja pindole Smile


[Obrazek: 6c7605a056a8c6demed.jpg]


[Obrazek: a10345df6c72fb4amed.jpg]


[Obrazek: 37f40bee550b5107med.jpg]


[Obrazek: 823ae6eee2474e8bmed.jpg]


[Obrazek: c9728a590a7d0a12med.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości