Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johnny Mnemonic - DMD nie dziala, ręka nie jeździ
#16
Mierz te napięcia jak Ci York napisał, dioda czerwona na płycie dmd świeci?.
Czarny kabel z miernika do np. którejś śrubki która przykręca płytę główną a drugim czerwonym mierzysz te 2 bezpieczniki po kolei z każdej strony i potem wtyczkę j606 na lewej ściance dolna, szary kabel i potem szary/żółty do śrubki też albo do czarnego kabla z tej samej wtyczki.
Wszystko na włączonej maszynie, uważaj, miernik na volty i pomału, nie pękaj Smile.
Odpowiedz
#17
(14/03/2020, 10:25)Jarnie napisał(a): Przestań się mazać, chłopaki nie płaczą ! Nie musisz przestawiać nic na free play, kredyty nabijasz skrajnym przyciskiem diagnostycznym
A widzisz. Dzięki tego nie wiedziałem Smile I już czegoś się dziś nauczyłem Smile
Odpowiedz
#18
(14/03/2020, 10:59)thomy napisał(a): Mierz te napięcia jak Ci York napisał, dioda czerwona na płycie dmd świeci?.
Czarny kabel z miernika do np. którejś śrubki która przykręca płytę główną a drugim czerwonym mierzysz te 2 bezpieczniki po kolei z każdej strony i potem wtyczkę j606 na lewej ściance dolna, szary kabel i potem szary/żółty do śrubki też albo do czarnego kabla z tej samej wtyczki.
Wszystko na włączonej maszynie, uważaj, miernik na volty i pomału, nie pękaj Smile.

O taka instrukcje dla lajkonika mi chodziło Smile dziękuję. Więc o ile dobrze mierze to górny bezpiecznik 57 dolny 47
Wtyczka pin 1 - 14.2, 2- 14.2, 3-5, 4-5 a reszta nic.
Dmm ustawiony na V 200 . 
I co to oznacza oprocz tego że nie mam pojęcia ?Smile
Odpowiedz
#19
Pin 2 i 3 są połączone z bezpiecznikami więc już się to nie zgadza.Jak chcesz to podaj mi nr tel. na PW to po południu zadzwonię.W taki sposób jak teraz to szybciej wirus padnie jak znajdziesz uszkodzenie Big Grin
Odpowiedz
#20
Dla mnie napięcia ok, u siebie mam podobne.
Odpowiedz
#21
(14/03/2020, 15:29)thomy napisał(a): Dla mnie napięcia ok, u siebie mam podobne.
No dobra to co dalej?Smile Flipek hula super poza dmd i ręką Wink
Odpowiedz
#22
Nie mam powiadomień więc czytam jak wolny słuchacz. Mnogość teorii jest ciekawa.
mizet102
Odpowiedz
#23
Ja bym jeszcze dla pewności wrzucił działający komplet z twojego drugiego flipa, czyli płytka dmd + wyświetlacz..
Odpowiedz
#24
(14/03/2020, 19:50)thomy napisał(a): Ja bym jeszcze dla pewności wrzucił działający komplet z twojego drugiego flipa, czyli płytka dmd + wyświetlacz..
Dmd na pewno działa bo przewallem go do drugiej maszyny. Kabel tez. Mało tego płytkę od dmd przełożyłem do JM I o ile nie byłem za bardzo pod wpływem, to też obrazu nie było. Sad
Odpowiedz
#25
Zrób to co piszę, wiem że płytkę już wkładałeś, daj komplet z tamtego to 10 minut roboty.
Mam jeden wyswietlacz który mi działa tylko w jednym fliperku, cuda są w tych częsciach czasami uwierz.
Odpowiedz
#26
(14/03/2020, 20:37)thomy napisał(a): Zrób to co piszę, wiem że płytkę już wkładałeś, daj komplet z tamtego to 10 minut roboty.
Mam jeden wyswietlacz który mi działa tylko w jednym fliperku, cuda są w tych częsciach czasami uwierz.
Zamieniłem. Komplet z shadow dziala w jm. Komplet z jm nie działa w shadow :/
Odpowiedz
#27
Smile
Ale jaja, lepiej potestuj na razie JM.
Odpowiedz
#28
Teraz zamień komplety „na krzyż” i znajdziesz winowajcę
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#29
(15/03/2020, 15:41)Jarnie napisał(a): Teraz zamień komplety „na krzyż” i znajdziesz winowajcę
 Płytka zasilająca dmd chyba.. po rozmowie z Yorkiem ( jeszcze raz dzięki!!!) Wychodzi na to że coś z nią nie jest tak. Pytanie czy to może mieć wpływ na rękę bo o ile dobrze pamiętam to zestawik z shadowa jej nie pomógł na Parkinsona.
Odpowiedz
#30
(15/03/2020, 17:05)thugnigga napisał(a):
(15/03/2020, 15:41)Jarnie napisał(a): Teraz zamień komplety „na krzyż” i znajdziesz winowajcę
 Płytka zasilająca dmd chyba.. po rozmowie z Yorkiem ( jeszcze raz dzięki!!!) Wychodzi na to że coś z nią nie jest tak. Pytanie czy to może mieć wpływ na rękę bo o ile dobrze pamiętam to zestawik z shadowa jej nie pomógł na Parkinsona.
Ciekawostka. Wpakowałem dmd z innego flipka - dmd kupiłem nówkę kilka lat temu firmy Vishay. Na tym ekranie i płytce z jm działa. WTF.. idąc dalej ten z którego wyjąłem Vishay po włożeniu dmd z JM - dziala. Tylko trochę dziwnie piszczy. Czy ktoś mu podkręcił napięcie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości