Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hala Gwardii
#31
(05/03/2021, 17:13)aero14 napisał(a): Aktualizacja:
Niestety nie ma już Addamsow

Dobrze, może zrobią "greed" nie oszukujmy się, to najbardziej eksploatowana maszyna na Gwardii 


Cytat:aero14
Tales of the Arabian Nights
zauważyłem że problem pojawia się przy Lock ballach.


Trochę lipa, maszyna zacna, liczyłem że jak wróci to będzie perfekt. po takim czasie wrzucić maszynę, a ona ma ten sam problem co wcześniej. Pamiętam te lock'i nieraz trzeba było długo czekać zanim zaliczyła.
Odpowiedz
#32
Z tym TOTAN to jest tak, ładniej wygląda ( ledy założone ) co z tego że jeden lock świeci się na zielono, dwa na niebiesko  Big Grin  ale nie wybrzydzam. łapy lepsze niż kiedyś, ale to lock'i są nie do zaakceptowania niestety. Sytuacja wygląda tak że jak zalokuje się 2 kulkę to po prostu nie daje trzeciej do gry. TILT nic nie daje, jedynie wyłączenie maszyny. Zapamiętuje kredyty po wyłączeniu, ale co z tego...jak wyłączymy to obecny kredyt jesteśmy i tak w plecy. To nie jest gra  Undecided

   

Jolly Park wyłączony  Undecided  
Reszta bez zmian.
Odpowiedz
#33
TOTAN naprawiony, problem z ball locked rozwiązany. Multiball działa bez problemu, można ciapać.
Reszta bez zmian, jedyna działająca miejscówka z flipperami, rano są luzy.
Odpowiedz
#34
(28/03/2021, 14:58)Cino napisał(a): [...] jedyna działająca miejscówka z flipperami, rano są luzy.

Rozumiem, że nadal Hala jest czynna tylko pt. sob. ndz. Czy coś się zmieniło?
Odpowiedz
#35
(29/03/2021, 13:26)namore napisał(a):
(28/03/2021, 14:58)Cino napisał(a): [...] jedyna działająca miejscówka z flipperami, rano są luzy.

Rozumiem, że nadal Hala jest czynna tylko pt. sob. ndz. Czy coś się zmieniło?

Nic się nie zmieniło, Dobre i trzy dni w tygodniu, dostępu do flipperów  Big Grin
Odpowiedz
#36
Są 4 maszyny. Nie ma już Jolly Park.
TOTAN i No Fear w pełni sprawne. W LW czasem nie zadziała kickback, w T2 jest jakiś problem z oświetleniem ale reszta OK. Można pograć Smile
Odpowiedz
#37
(16/05/2021, 17:19)NEX napisał(a):  W LW czasem nie zadziała kickback, 


Tak, to prawda. Ale trzeba wspomnieć że raczej sporadycznie nie załapuje, zazwyczaj wybija ( chyba że coś się zmieniło ) Co nie zmienia faktu że to dość irytujące. 
Jeszcze z takich ciekawostek, to Adams Family na razie na Gwardie nie wróci bo stoi w jakiejś prywatnej firmie podobno. 
Za T2 widziałbym Elvira Scared Stiff  Big Grin ( przeniesiony z Royal Wilanów )
Odpowiedz
#38
(17/05/2021, 13:36)Cino napisał(a): Tak, to prawda. Ale trzeba wspomnieć że raczej sporadycznie nie załapuje, zazwyczaj wybija ( chyba że coś się zmieniło ) Co nie zmienia faktu że to dość irytujące.

Tak, raz działa raz nie, jednak w sumie na 3 bile aż 2 straciłem przez tego kickbacka, więc jednak mocno wpływa to na grę Wink

(17/05/2021, 13:36)Cino napisał(a): Za T2 widziałbym Elvira Scared Stiff  Big Grin ( przeniesiony z Royal Wilanów )

Ja wolę T2 Smile zwłaszcza ze ten w Hali Gwardii działa całkiem nieźle (poza oświetleniem).

btw. fajnie gra się na No Fear, zagrałem co prawdą tylko jedną grę ale zdążyłem sprawdzić, że (chyba) wszystko działa jak powinno a do tego... daje pograć Smile TOTAN tez w świetnym stanie (zero jakichkolwiek problemów podczas gry).
Szkoda, że tam jest czynne tylko w weekendy.
Odpowiedz
#39
Tak jak wspominałem, w wątku Royal Wilanów, stało się. Oficjalnie przedstawiam, Elvira Scared Stiff zawitała na Gwardie. Dzisiaj ją testowałem. Bardzo dobry stan mechaniczny, jedyny mały mankament który wyłapałem ( ale to też nie zawsze ) z lewej strony playfieldu jest lock, zdarza się że nieraz nie załapie, albo kulkę zatrzyma taka blaszka jakby. Oddaje po chwili jak zaczyna szukać kulki.
Kolejny mały mankament to przetarcia playfieldu, nad łapkami, po środku. To nie wpływa na grę, tylko na wrażenia wizualne.
Za wrzucenie całych 5 złotych otrzymujemy 3 kredyty po 3 kulki. 

Jeżeli chodzi o Kickback w LW3 to mi tylko raz dzisiaj nie zadziałał, a grałem na nim z 5 razy pewnie. 
Wyłapałem za to inną rzecz, bumpersy/grzybki są słabe, od dwóch praktycznie wcale nie odbija się kulka.
Odpowiedz
#40
(28/05/2021, 20:19)Cino napisał(a): Oficjalnie przedstawiam, Elvira Scared Stiff zawitała na Gwardie.
Dzięki za info, poprawiam w pierwszym poście.
(28/05/2021, 20:19)Cino napisał(a): Jeżeli chodzi o Kickback w LW3 to mi tylko raz dzisiaj nie zadziałał, a grałem na nim z 5 razy pewnie.
Gdy grałem 2 tyg temu kickback częściej nie działał niż działał. Wspomniałem o tym Olafowi, pewnie to poprawił.

EDIT.
Byłem dziś przejazdem i zajrzałem na jedną grę. Niestety bila blokuje się przy skrzyni. Gdy zablokowała się pierwszy raz (podczas MB Terror from the Crate) udało się ją wyjąć druga bilą, niestety drugie zablokowanie (podczas Scared Stiff) skończyło grę (nie udało się odblokować kuli). W takim stanie maszyna nie nadaje się do gry.

[Obrazek: scasti.jpg]
Odpowiedz
#41
(29/05/2021, 00:04)NEX napisał(a): EDIT.
Byłem dziś przejazdem i zajrzałem na jedną grę. Niestety bila blokuje się przy skrzyni. Gdy zablokowała się pierwszy raz (podczas MB Terror from the Crate) udało się ją wyjąć druga bilą, niestety drugie zablokowanie (podczas Scared Stiff) skończyło grę (nie udało się odblokować kuli). W takim stanie maszyna nie nadaje się do gry.


Nie wiem jak to się dzieje, ja wczoraj zagrałem chyba z 10 gier na tym flipperze. Raz mi się tylko zablokowała w skrzyni kulka i to tak bardziej na środku, drugą kulką walnąłem w tą co się zablokowała, wpadła do skrzyni i grałem dalej.

W takich przypadkach powinien być gdzieś kluczyk zostawiony na Gwardii  Tongue
Odpowiedz
#42
(29/05/2021, 18:06)Cino napisał(a): Nie wiem jak to się dzieje, ja wczoraj zagrałem chyba z 10 gier na tym flipperze. Raz mi się tylko zablokowała w skrzyni kulka i to tak bardziej na środku, drugą kulką walnąłem w tą co się zablokowała, wpadła do skrzyni i grałem dalej.

Mnie zablokowała sie dwa razy ale drugi raz zakończył grę bo zablokował flippera. Za pierwszym razem (tak jak u Ciebie) było to na MB więc mogłem ją odblokować druga kulką. Niestety drugi raz było to podczas Scared Stiff gdzie nie ma MB i nie ma drugiej kulki która można wyciągnąć zablokowaną kulkę.
Odpowiedz
#43
Uprzejmie donoszę, że nie ma już T2, za to wkroczył na salony Johnny Mnemonic Smile Stan bardzo dobry, świetnie się na nim gra. Natomiast LW3 ma przerwę techniczną od dłuższego czasu.
Odpowiedz
#44
Mała aktualizacja
Scarred Stiff aktualnie nie ma. Mamy za to
-NO FEAR
-Johny Mnemonic
-LW3
-TOTAN
Do tego dwa flippery na środku hali Gwardii
-Baywatch ( nie grałem na nim, bo nie przepadam za tą maszyną )
-The Flintstones
na tym zagrałem, wizualnie OK. "Światełka" playfield itp. Daje powtórki oraz EB. Trochę słaba prawa dolna łapa, brakuje jej mocy.
5zł = 2gry albo 3zł za jedną grę. Czyli ceny Stern'owe.
Dwa dodatkowe flippery mają stać na środku hali Gwardii przez 2-3 weekendy.
Odpowiedz
#45
(13/03/2022, 02:29)Cino napisał(a): Mała aktualizacja
Scarred Stiff aktualnie nie ma. Mamy za to
-NO FEAR
-Johny Mnemonic
-LW3
-TOTAN
Do tego dwa flippery na środku hali Gwardii
-Baywatch ( nie grałem na nim, bo nie przepadam za tą maszyną )
-The Flintstones
na tym zagrałem, wizualnie OK. "Światełka" playfield itp. Daje powtórki oraz EB. Trochę słaba prawa dolna łapa, brakuje jej mocy.
5zł = 2gry albo 3zł za jedną grę. Czyli ceny Stern'owe.
Dwa dodatkowe flippery mają stać na środku hali Gwardii przez 2-3 weekendy.

Byłem w piątek. W miejscu Scareda stał Baywatch ale widzę ze w sobotę pozmieniało się wiecej Smile Uzupełniam pierwszy post o info od Ciebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości