Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga 2020 - informacja
#1
Cześć,
z przykrością zauważamy, że nasza inicjatywa flipperowych spotkań ligowych spotkała się z nieprzyjaznym przyjęciem i odzewem części osób. W związku z tym postanowiliśmy zrezygnować z organizacji rozgrywek ligowych w 2020 roku. Szczególnie przykro nam jest, że krytyka dotyczy spotkań, które się jeszcze nie odbyły(!) i płynie ona ze strony, z której oczekiwaliśmy pomocy, lub przynajmniej neutralnej przychylności. Pomimo podjętych rozmów, nie uzyskaliśmy konkretnego wsparcia, więc podjęliśmy samodzielne działania. Zakładaliśmy, że każda inicjatywa na naszej flipperowej „pustyni” będzie cenna, jak widać - tak jednak nie jest.
Nasze przedsięwzięcie ma sens tylko wtedy, gdy będzie związane z sympatyczną atmosferą i spotkaniami w duchu sportowej rywalizacji. Ma to przynosić radość i zabawę, a nie negatywne emocje. Dlatego, pomimo poczynionych zaawansowanych działań związanych z flipperową ligą 2020, wycofujemy się z realizacji naszej inicjatywy, by nie tworzyć kolejnych konfliktów i podziałów w naszym, jakże małym flipperowym światku. Żywimy głęboką nadzieję, że zgłaszający uwagi i zastrzeżenia zaproponują coś ciekawszego, tańszego i bardziej atrakcyjnego. Nie obrażamy się na nikogo, chcieliśmy po prostu animować nasze środowisko w Polsce i będziemy kibicować każdej inicjatywie z tym związanej oraz z chęcią uczestniczyć we flipperowych wydarzeniach. Nie będziemy więcej wypowiadać się na forum w tej sprawie, nasza decyzja została dobrze przemyślana i jest ostateczna.

Do zobaczenia przy flipperach!
RAA
Odpowiedz
#2
Ale to środowisko jest chore. Nic dziwnego że straciłem zainteresowanie.
Odpowiedz
#3
dyleck post_id=35223 time=1575060289 user_id=393 napisał(a):Ale to środowisko jest chore. Nic dziwnego że straciłem zainteresowanie.
Środowisko czyli kto? Czyli ludzie, którzy je tworzą ... A ja znam wiele osób z tego środowiska, które nie są chore.
Znam również osoby, których pasją są flippery a nie są częścią "środowiska" pomimo, że w tym środowisku są ...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#4
https://youtu.be/0qHYcCDr5UI
Odpowiedz
#5
To ja też muzycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=_s4XutFKCA8
Odpowiedz
#6
curwa ale wy tu macie kyrk Big Grin
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#7
DAL.CG post_id=35227 time=1575109692 user_id=588 napisał(a):Środowisko czyli kto? Czyli ludzie, którzy je tworzą ... A ja znam wiele osób z tego środowiska, które nie są chore.
Znam również osoby, których pasją są flippery a nie są częścią "środowiska" pomimo, że w tym środowisku są ...

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, kilka osób bardzo lubię i szanuję (jesteś Czarek zdecydowanie jedną z nich). Jest jednak również kilku jątrzyciecli, cwaniaczków oraz "dzieci" obrażających się o pierdoły i to oni psują ogólny odbiór.
Odpowiedz
#8
Artur i Rafał naprawdę szkoda żeby wasze zaangażowanie poszło w piach.

No dalej zawodnicy! Chłopaki potrzebują troche wsparcia bo uwierzcie że dla pieniędzy tego nie robią.
Odpowiedz
#9
Jakoś nie kumam całego zamieszania.
Ilu jest jątrzycieli, cwaniaczków i dzieciuchów - trzech, pięciu?
Wypierdolić z zacnego grona i pozamiatane.
Turnieje są prywatne i organizatorzy mogą wykluczyć kogo tylko im sie podoba.
Andrew
Odpowiedz
#10
skyline post_id=35231 time=1575125712 user_id=328 napisał(a):curwa ale wy tu macie kyrk Big Grin
Radsson post_id=35237 time=1575221742 user_id=768 napisał(a):Artur i Rafał naprawdę szkoda żeby wasze zaangażowanie poszło w piach.
No dalej zawodnicy! Chłopaki potrzebują troche wsparcia bo uwierzcie że dla pieniędzy tego nie robią.
Nie taki curwa straszny ten kyrk jak go malują ;-)
Jeśli dobrze rozumiem decyzję zespołu wykonawczego "Nasza inicjatywa flipperowa" (przepraszam ale pozwoliłem tu sobie na stworzenie nazwy roboczej), niektóre turnieje, jako pojedyncze wydarzenia, powinny się odbyć. Zrezygnowano jedynie z próby stworzenia z tego zespolonych rozgrywek ligowych.
Każdą inicjatywę i pomysł na turniej popieram, wspieram i doceniam bo wiem, że wymaga dużo pracy, wysiłku i zaangażowania.

Arrow Jest już zimno, a ja jestem myślami nad ciepłym morzem :-D
Arrow Grill i fajny klimat w San Marynino już mi chodzi po głowie :-D
Arrow Kraków piękne miasto, warto odwiedzić :-D
Arrow Nowe miejsce w Warszawie i Sterny ... bezcenne :-D
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#11
skyline post_id=35231 time=1575125712 user_id=328 napisał(a):curwa ale wy tu macie kyrk Big Grin

tez sie nie moge nadziwic - w Polsce imprez flipperowych i tak jest malo, jedna liga na caly kraj a ludzie i tak jeszcze sobie klody pod nogi rzucaja Confusedhock:
Odpowiedz
#12
Mimo iż jestem w tym jakże zacnym gronie miłośników flipperów od całkiem niedawna (od Dźwirzyna tego roku) to chciałbym publicznie ogłosić wszem i wobec, że każda impreza w której wziąłem udział była zorganizowana w sposób sprawny i profesjonalny. Nigdy ale to przenigdy nie przyszło by mi do głowy aby wylewać swoje żale a tym bardziej na forum publicznym z powodu sumy pieniędzy którą trzeba było uiścić za udział w poszczególnych turniejach. Jeżeli organizatorzy podnieśli by ceny o 20 zł to również z wielką chęcią zapłacę aby móc spotkać równie pozytywnie zakręconych ludzi co ja i spędzić z nimi kilkadziesiąt godzin rywalizując na tych cudownych maszynach. Dla przykładu : Artur zorganizował turniej u siebie w domu, na swoim terenie, udostępnił cały domek i najbliższą okolicę a jego żona i córka musiały znosić stado samców mniej lub bardziej trzeźwych biegających po ich ogródku i na pewno nie będących cicho. Podczas w/w imprezy zjadłem jedną kiełbasę , pare chipsów i z chęcią uiściłem opłatę w wysokości 60 złotch - koniec przykładu.
Kończąc mój wywód oświadczam, że Wy jako organizatorzy i Wy którzy przyczyniacie się do rozwoju tej cudownej pasji jaką jest PINBALL macie moje stu procentowe poparcie i zawsze służę pomocą w miarę moich możliwości !!!
Pozdrawiam
Karol Gracz HGA
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości