Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI POLISH PINBALL OPEN 2019
#31
@York: w niedzielę chyba wygrał Mariusz Tkacz....

Sam przyprowadziłem jednego zapaleńca nowego, kolega Marek Poznań też z kolegą Karolem jeździ co turniej.

Ktoś przyszedł z synem...... Coś tam się dzieje.

A zapaleńców mało nowych bo umówmy się, że i warunki nie sprzyjają. Turniej w Dzwirzynie czy tak jak teraz w porcie to jest okazja do pokazania maszyn itp. Ale zamknięte turnieje w Bytomiu to już nie dla wszystkich.....

Brakuje też miejsc do zabawy. Łódź ma najbliżej do Wawy, Częstochowa pewnie do Bytomia a tam zamknięte, Wrocław, Poznań też nie za bardzo.

Tak czy owak było super, bolą nogi, ręce, głowa też trochę Smile Wygrani zadowoleni, przegrani szczęśliwi.

Oby nie było gorzej
Odpowiedz
#32
Kto zapisał się na kartach historii PPO 2019 ;-) :

Piątek (Warm-up)
1 Jarosław N.
2 Marcin K.
3 Maciej O.
4 Daniel N.

Sobota (PPO Main)
1 Daniel N.
2 Jakub T.
3 Mariusz T.
4 Marcin K.

Sobota (Side Tournament)
1 Rafał J.
2 Nikodem K.
3 Wojtek M.
4 Aleksander Ż.

Niedziela (4-Strike)
1 Mariusz T.
2 Marcin K.
3 Daniel N.
4 Rafał W.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim!
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#33
Dziękuję wszystkim za fajną zabawę, a Czarkowi i ekipie za ogrom pracy włożony w organizację.
Wyniki turnieju głównego, będącego jednocześnie piątą kolejką ligową można znaleźć w tym miejscu.
Odpowiedz
#34
Kto robił zdjęcia na dekoracjach? Przyznawać się, zgłaszać do mnie, najlepiej na maila słać ;-)
Pzdr
/

Pzdr
Odpowiedz
#35
Zostało nam jeszcze kilka kubków.
Nigdzie takich nie znajdziecie  :-)  Okazja jedyna w swoim rodzaju ...
Zgrabny, nieduży, wysokość 9.5cm, pojemność 200ml.
Idealny na poranną kawę dla tych, co zwykle mają mało czasu  ;-)
Cena kubka 35zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.


Załączone pliki Miniatury
   
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#36
Mamy jeszcze ostatnie sztuki koszulek, firmy Malfini (Adler), dostępne w różnych rozmiarach.
Nowoczesna, z miękkiego i oddychającego materiału. Nadaje się do uprawiania sportu i codziennego noszenia.
Cena koszulki 45zł.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.


Załączone pliki Miniatury
   
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#37
No teraz gdy maszyny wyjechały Smile mogę napisać od siebie kilka słów.
Brawa dla zwycięzców, dla wszystkich za udział a dla Czarka, Daniela, Jacka, Mirka, Kuby Rafała - za poświęcony czas i mega zaangażowanie.
Dla Marka Strażaka brawo za świetny występ i uatrakcyjnienie imprezy !
Za udostępnienie Flipperów dziękuje oddzielnie wszystkim, którzy oddali swoje maszyny na Mistrzostwa.
Kogo pominąłem to niech sie tu upomina Smile
Z moich obserwacji muszę napisać, ze było około 10ciu nowych na naszych imprezach ale jednak już fanów Flipperów (posiadaczy od jednej do 10ciu sztuk w domowych kolekcjach, w większości z Łodzi i okolic ale także z Warszawy), którzy pokazali się, rzucili okiem , pograli na free play ale.... np właśnie co mi powiedzieli, ze całego dnia na turniej to nie mają.
Temat do przemyślenia - czy moze dużo krótsze eliminacje, moze jakieś inne rozwiązania. A moze nic nie zmieniać bo zawsze będzie ktos komu coś nie pasuje.
Tyle w temacie
Andrew
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości