Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak oświetlenia bally
#1
Może mógłby ktoś podpowiedzieć, gdzie szukać przyczyny nagłego braku oświetlenia wokół całego playfieldu, nie świeci tam żadna żarówka wczesnej było wszystko ok. Sam playfield ,grzybki i cała reszta świeci normalnie flipper bally black jack. Czy może być to jakaś prosta usterka do zlokalizowani bo nie ukrywam, że w temacie elektroniki nie jestem zbyt mocny, z góry dzięki za wszelką pomoc.
Odpowiedz
#2
Jeśli bezpieczniki są Ok to przypalona któraś wtyczka albo kołki w płycie
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#3
Bezpieczniki sprawdziłem te główne są ok, chyba, że są gdzieś jeszcze inne? gniazda miernikiem, na każdym jest przejście chyba, że sprawdza się je jakoś inaczej ?kołki na płycie nie wiem co gdzie ani jak.
Odpowiedz
#4
Czy to Bally WPC? Może podaj tytuł?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#5
Bally Black Jack 1978 .
Odpowiedz
#6
Rumcyk napisał(a):... gniazda miernikiem, na każdym jest przejście chyba, że sprawdza się je jakoś inaczej ?
Tak, po prostu przy włączonej maszynie zmierz czy masz wymagane napięcie AC na zarówce - pewnie nie. Następnie mierz cofając się za przewodem do gniazda bezpiecznika, które pewnie jest uszkodzone, w ciemno możesz je wymienić jeśli przed bezpiecznikiem jest OK. Jeśli nie, cofasz się dalej do żródła.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości