Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] TB Bowling&Bilard Club
#1
TB Bowling&Bilard Club
Warszawa, ul. Gładka 18

DRACULA

Ceny: 2 zł - 1 gra, 5 zł - 3 gry

Informacje dodatkowe: w grudniu 2018 maszyna była w dobrym stanie, choć na lewej rampie kulka się zatrzymywała, należało "lekko" uderzyć w bok maszyny i grało się dalej Smile, godziny otwarcia:pn-czw 15.00-24.00, piątek 15.00-2.00, sobota 10.00-2.00, niedziela 12.00- do ostatniego klienta nie krócej niż 22.00.

Dodane: 15 grudnia 2018 przez namore
Odpowiedz
#2
Byłem tam niedawno.
Maszyna w tragicznym stanie. Lepiej omijać‡ z daleka. Brak gumki na prawym fliperze, kula blokuje się™ schodzą…c na lewy inline, nie dział‚a video, maszyna bardzo pł‚asko postawiona, kula chodzi anemicznie.
RAA
Odpowiedz
#3
Cześć, w klubie bywam dość systematycznie, ostatnim razem w pierwszym tygodniu stycznia 2020r. Stan maszyny od czasu mojego zgłoszenia miejscówki w lokalizatorze był coraz gorszy. Nie inaczej było na początku stycznia. Jednak dziś dostałem poniższą wiadomość od pracownika (czy jest poprawa - do weryfikacji):

Cytat:Dziękujemy za Pańskie spostrzeżenia. Z każdym problemem technicznym automatów staramy się uporać w jak najszybszym czasie, zależy Nam by każdy działał sprawnie i przynosił radość klientom a firmie zyski. Niestety nie ze wszystkimi rzeczami jesteśmy sobie w stanie poradzić sami (nie mam tu na myśli gumki do odbijaka która wróciła na swoje miejsce) nie wszystkie części do fliperów są już tak łatwo dostępne jak kiedyś. Proszę uwierzyć, że spędza mi to sen z powiek, gdyż jest to automat już jeden z niewielu w Warszawie.
Jednakże początkiem miesiąca udało nam się nawiązać współpracę z serwisem który pomógł nam rozwiązać problem z fliperem, a w przyszłości zajmie się jego doglądaniem i usuwaniem awarii. Zapraszam więc ponownie do odwiedzenia naszego lokalu i skorzystania z urządzenia a w razie sugestii do rozmowy z kierownikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości